Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 22 Января 2022    00:50:14
Живой Журнал » Статьи » Украина » МТС Україна

«МТС Україна» оплатила ліцензію 3G

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» оголошує про cплату повної вартості ліцензії для впровадження 3G.

«Сьогодні наша компанія  завершила оплату ліцензії – в український бюджет надійшло 2,715 мільярдів гривень. Інвестиції в 3G – це перші серйозні інвестиції в країну цього року, які не обмежаться оплатою за ліцензію. У нас є підстави сподіватися, що телекомунікації стануть рушійною силою для пожвавлення економіки країни. Швидкісний мобільний інтернет в національному масштабі дасть поштовх для розвитку розумних міст, електронного уряду, телемедицини, онлайн-освіти в Україні. Наше завдання сьогодні – зробити такий розвиток можливим», – заявив директор з корпоративного управління і контролю Олег Проживальський.

За результатами торгів, що пройшли 23 лютого 2015, «МТС Україна» визнана власником ліцензії для впровадження ІМТ-2000 (UMTS) в смугах радіочастот 1950-1965 / 2140-2155.

Згідно з умовами конкурсу, переможець тендеру повинен забезпечити покриття на території всіх обласних центів України протягом 18 місяців від дати видачі ліцензії. На території всіх районних центрів і всіх населених пунктів з населенням більше 10 тисяч мешканців протягом другого-шостого року від моменту видачі ліцензії. Також оператори повинні протягом двох місяців після оголошення переможця тендеру узгодити з НКРЗІ технічне завдання, в якому будуть визначені терміни і умови проведення конверсії, а також підписати договори конверсії.

Напередодні запуску власної мережі третього покоління зв'язку, абоненти оператора можуть скористатися 3G інтернетом завдяки послузі національного роумінгу з оператором ТриМоб. Максимально можлива швидкість передачі даних у мережі ТриМоб досягає 7,2 Мбіт/с, середня швидкість мобільного інтернету становить 1,5 – 2 Мбіт/с.
Автор: МТС Україна
Украина | 25 Марта 2015 | Просмотров: 1411 | МТС, 3G
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо