Журнал Житомира
Новости сегодня: Воскресенье, 20.05.2018    15:14:02
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Що відвідати у Львові та куди піти

Що відвідати у Львові та куди піти

Львів - чудовий старовинне місто, що знаходиться на території західної частини України. Це адміністративний центр Львівської області. 

Таємничий, чарівний, незабутній - місто, в якому панує атмосфера тепла і комфорту. За його центральними вулицями, викладеним старовинної бруківкою, щорічно прогулюються туристи з усього світу. Аромат кави, що доноситься з знаменитих львівських кав'ярень, надає місту чарівність. У Львові ціла маса цікавих місць і пам'яток, докладніше про них завжди можна дізнатися взяв тур до Львова, та відвідавши екскурсії.

 

Загальна інформація про Львів

 
Історія міста так само цікава, як і сам Львів. Він був заснований в 13 столітті і був центром Галицько-Волинської держави. Засновником Львова вважається Данило Галицький. Місто назване ім'ям сина Данила, Льва. Згідно з іншими історичними джерелами, сам син, Лев, заснував це місто. Цікавим фактом є те, що Львів зберіг свою назву до теперішнього часу, незважаючи на численні події в його історії.
 
Варто окремо виділити архітектуру міста. Історичний центр міста в 1998 році був визнаний культурною спадщиною ЮНЕСКО. Звичайно ж, багато архітектурні споруди були знищені, так як історія оповідає нам про численних війнах, конфліктів і міжусобицях. Але все ж частина архітектури збереглася і до наших днів, зафіксувавши в собі вічну таємницю століть. Близька прихильність до сучасної Європи, відбилася і вплинула на стилістичну приналежність архітектури Львова. Характерними стилями львівської архітектури можна назвати бароко, ренесанс і класицизм.
 

Що відвідати у Львові?

 
Варто відвідати відому площу Ринок, яку називають серцем Львова. У центрі площі розташована міська Ратуша, оточена чотирма фонтанами 1793 р. По периметру площі збудовані 44 кам'яниці, які щільно прилягають один до одного. Найвідоміші кам'яниці - це будинок Корнякта і Чорна кам'яниця. Площа являє собою втілення архітектури епох Ренесансу, Бароко і Класицизму. Саме тут зароджується історія міста Львова.
 
Жоден екскурсійний маршрут не обходиться без відвідування знаменитої аптеки-музею. Починаючи з 1735 року і по теперішній день, вона є повноцінною функціонуючої аптекою, частина якої обладнана як музей. Тут можна зустріти старовинні ємності, в яких зберігалися ліки, старі рецептурні книги. У ній так само обладнана лабораторія, присвячена алхімії, яка була притаманна тим часам.
 
Дуже цікавими пам'ятками архітектури можна вважати проспект Свободи, собор Святого Юра - яскравий приклад архітектури епохи Бароко, палац Потоцьких, що займає величезну площу 3100 кв. м, Бернардінській монастир 15 століття, музей «Сало» - цей список дуже великий.

Львів - дуже колоритне місто. Побувавши там одного разу, обов'язково захочеться відвідати його знову, настільки він дивовижний. Архітектура, гостинність місцевих жителів, дивовижна атмосфера в сукупності справляють величезне враження. Львів - це місто, в якому є справжня, жива і неосяжна душа.

Джерело http://mtourism.com.ua/
Автор: Марія Іваніва
Украина | 27.02.2016 | Просмотров: 2032 | Львiв, экскурсии, туризм
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов