Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы
 

Правоохоронці Житомира низько вклонились у скорботі перед героїзмом загиблих побратимів

Автор: ВЗГ УМВС України, 19 Августа 2010, 19:08:53
22 серпня населення України вшановує працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків. День пам’яті – це всенародний прояв скорботи й шани тим, хто склав голови в боротьбі зі злочинністю.

Також це висока державна оцінка славних справ наших правоохоронців, котрі в екстремальних умовах, ризикуючи здоров’ям і самим життям, захищають честь, спокій та конституційні права громадян Української держави.

Напередодні Дня пам’яті, 19 серпня, в Управлінні МВС України в Житомирській області, біля обеліску Пам’яті загиблих, відбувся мітинг-реквієм.

З повоєнних часів при виконанні службових обов’язків загинуло 98 працівників органів внутрішніх справ Житомирщини, в тому числі 22 – за роки незалежності України. На сьогодні в області нараховується 24 родини працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службового обов’язку. Сім родин мають на утриманні неповнолітніх дітей.

Останнім у пам’ять вписано мужній вчинок старшого дільничного інспектора Коростенського міськвідділу міліції Сергія Березюка, який розумів свій службовий та громадянський обов’язок, і 15 травня цього року, не вагаючись, вступив у нерівну боротьбу з групою розгнузданих правопорушників. Він, звісно, давав собі звіт, що сили нерівні. Він міг пройти поруч, відвернутись, «не побачити» того, що відбувається. Але не зробив цього, а поступив так, як веліло серце, совість та Присяга, і загинув на бойовому посту, додавши ще одну славну сторінку в історію Житомирської міліції.

Безперечно, роботу, пов’язану з ризиком для життя, вибирають свідомо. Однак, хіба легше від того тим, хто втратив сина, батька, брата чи чоловіка. У народі кажуть, що час виліковує рани. Але пам'ять залишається назавжди. Адже загиблі правоохоронці жили і працювали серед нас, думали про майбутнє, пішли на службу і віддали своє життя заради щастя інших.

«Я звертаюсь до рідних загиблих працівників – до вдів, батьків, дітей. Ваше горе – безмежне, а втрата – надзвичайна, але будьте мужніми. Всі ми розуміємо, що залишитися Вам в нинішній непростій соціально-економічній ситуації без чоловіка, батька чи сина, вистояти і не зламатись – дуже важко. Тому колегія та керівництво Управління внутрішніх справ роблять все можливе, щоб зменшити гостроту ваших життєвих негараздів, допомогти витримати горе, полегшити побутові проблеми, поставити на ноги дітей. Від імені колегії Управління, від себе особисто бажаю всім вам міцного здоров’я, благополуччя, щастя й добра. Нехай ваші діти виростуть справжніми людьми, гідними своїх батьків, своєї держави. Нехай нещастя та біда назавжди забудуть дорогу до ваших осель», - наголосив перший заступник начальника УМВС України в Житомирській області Ігор Савченко.

Всі, хто прийшов вшанувати пам'ять загиблих, - представники органів місцевого самоврядування, керівництво і ветерани органів внутрішніх справ, силових структур, громадських організацій, рідні та близькі загиблих - покладали квіти до підніжжя пам’ятника.

За спокій душ загиблих було відправлено молебень. Біля обеліску стройовим кроком проходили працівники спецпідрозділів, усі присутні міліціонери віддали честь своїм загиблим товаришам, пообіцявши ніколи не забувати їхнього героїчного вчинку та допомагати їхнім осиротілим родинам.

Безпосереднє спілкування керівництва управління з сім’ями загиблих продовжилося під час поминального обіду, організованого за давньою народною традицією.

Мабуть жорстоко кожного разу бентежити рани. Але не можна дати їм загоїтись, не можна дозволити охолонути пам’яті та збайдужіти душам. Ми ніколи не забудемо і не маємо права забути про тих, по кому плачуть сьогоднішні серпневі дзвони.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Автор: ВЗГ УМВС України
Пресс-релизы | 19 Августа 2010 | Просмотров: 1626
Комментариев: 0