Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Четверг, 19 Мая 2022    18:42:07
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, ДОСЬЕ / Биографии » Ірина Романюк, прес-служба ГУ МНС

Иван Юрьевич Красовский - житомирский спасатель

Иван Юрьевич КрасовскийСправжній чоловік! Справжня чоловіча професія!

Іван Юрієвич Красовський народився в Харкові, третім хлопчиком в сім’ї військового. Мама навчалася в інституті вже котрий рік. Жили не багато, але дружно. Батьки намагалися виховувати дітей у військовій суворості.

В той рік, коли матір закінчила навчання в інституті, родина Красовських переїхала до Житомира – на свою батьківщину.

Після закінчися школи Іван обрав професію військового, поступив до військового училища. Йшов каламутний час – початок 90-х. З військової служби хлопець перейшов в пожежну охорону. Бажав стати пожежним - гасити вогонь, рятувати людей, але, на жаль, вакантної посади не було. Тому він влаштувався автослюсарем у підрозділ технічної служби. Крутив гайки, відновлював пожежні та інші спеціальні автомобілі, але недовго.

Через пару місяців Івану запропонували посаду пожежного 2-ї частини м. Житомира. Служба була непроста. Але, не бажаючи залишатися на первинному рівні, він пішов навчатися на заочне відділення Житомирського інженерно-технологічного інституту задля набуття вищої освіти. Кілька років Іван Юрійович поєднував професійне становлення пожежного з навчанням.

Як раз в цей же час Красовський познайомився з майбутньою дружиною Оленою. Через півроку після знайомства вони зіграли весілля. А за два в них народилася перша дитина - донечка Настя. За потім  два сини.

Олена, як дружина і мати, дуже хвилювалося, коли чоловік йшов на чергування. Будинок, де вони жили, перебував недалеко від частини, тому вона не раз бачила, як летять по тривозі пожежні автомобілі, розриваючи тишу сиренами, змушуючи тріпотіти душу.

У лютому 2001 сержанта Красовського, як відмінного фахівця, перевели в управління державної пожежної охорони, у групу контролю й планування. А напередодні Нового року він отримав перше офіцерське звання – «молодшого лейтенанта».

Для молодого офіцера служба в управлінні не стала кабінетною. Він брав участь  у гасінні пожеж лісових масивів Овруцького й торфовищ Лугинського районів в 2002 році. Разом з іншими на собі перетаскав кілометри важких магістральних ліній, прокладав робочі лінії, працював з пожежним стволом. За дії на цій пожежі Іван Красовський був нагороджений нагрудним знаком УВС «Кращий працівник пожежної охорони».

Зараз Іван Юрійович майор цивільного захисту й обіймає посаду головного фахівця відділу дізнання державного пожежного нагляду Головного управління МНС України в Житомирській області.

Так у нього все в житті й склалося, як він задумав, будучи ще малим. Народився у великій родині – і у самого троє. Вирішив у дитинстві, що буде пожежним, офіцером. І досягнув цього.

Можна бути впевненим  - колеги пишаються, що така людина працює в колективі!
Автор: Ірина Романюк, прес-служба ГУ МНС
Житомир | 12 Марта 2010 | Просмотров: 7683 | МЧС
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо