Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 24 Мая 2022    15:31:09
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Вадим Шевчук

Житомир борется c газовыми долгами самостоятельно, а губернатор не помогает - Клименко

Ігор Клименко: «Житомир бореться з газовими боргами самостійно, а губернатор не допомагає»

Депутат обласної ради Ігор Клименко переконаний, що ситуація з боргами за газ в Житомирі нічим не відрізняється від загальної ситуації в державі. При цьому він вважає, що в інших областях в цьому плані краще спрацювали облдержадміністрації.

«Ситуація з газовими боргами в Житомирі не є критичною. Її політизували певні політичні сили і посадовці лише для того, щоб змістити чинного міського голову і посадити в її крісло свою людину», - наголошує Ігор Клименко.

За його словами, на початку року борг за газ, який накопичило попереднє керівництво «Житомиртеплокомуненерго» становив 66 мільйонів гривень. «За літній період міська влада усунула цих горе-керівників і скоротила борг на 21 мільйон гривень», - зазначає він.

Депутат зауважує, що з 45,6 млн. грн., які нібито винен Житомир за газ, 22 млн грн. – тобто половину боргу – згідно із законом зобов’язана покрити держава з державного бюджету. «В ці 22 мільйони входять 19,3 млн - різниця між цінами на газ та тарифами, за якими сплачує населення, а також 1,6 мільйонів гривень – борг військових частин і Житомирської колонії», - підкреслює Клименко.

Він наголошує, що ця сума лежить на совісті голови облдержадміністрації. «В таких випадках прийнято проводити взаємозаліки. В інших областях це зробили, у всіх містах нашої області теж, а в Житомирі чомусь ні. На питання «чому?» у цьому випадку може відповісти тільки голова облдержадміністрації Сергій Рижук», - зазначає депутат.

Ігор Клименко також наголошує, що з рештою суми боргу також проблем немає. «Вже до кінця жовтня Житомир сплатить її половину - 10,5 мільйонів гривень», - зазначає він.

Також Клименко каже, що борги населення за газ сьогодні становлять 12 млн. грн, а борги підприємств – 2,3 мільйони. «На початок року підприємства були винні 6 мільйонів, на сьогодні борг скоротився майже на чотири мільйони і це теж заслуга міської влади», - підсумував він.
Автор: Вадим Шевчук
Житомир | 14 Октября 2010 | Просмотров: 4950
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо