Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Среда, 18 Мая 2022    13:20:47
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина »

В Житомире стартует конкурс фотографий «Людина та ліс»
В 2010 році Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства започаткувало проведення обласного фотоконкурсу «Людина та ліс». До проведення конкурсу долучилися обласні організації спілки фотохудожників України, національної спілки журналістів, товариства лісівників України та журналу «Лісовий вісник Житомирщини». До оргкомітету виставки надійшло понад 250 робіт фотомайстрів, фотоаматорів та фотожурналістів області. Журі конкурсу було відібрано 70 робіт, які увійшли до експозиції підсумкової фотовиставки.

6 вересня 2010 року обласна фотовиставка «Людина та ліс» відкрила свою роботу у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича. Проведення виставки стало справжньою подією у мистецькому житті області, адже протягом року виставка працювала ще у 8 районах області. Переможцем фотовиставки «Людина та ліс 2010» став відомий на Житомирщині майстер, фотокореспондент газети «Житомирщина» Михайло П’єх.

Цього року Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства вже вдруге оголошує проведення обласного фотоконкурсу «Людина та ліс».

Фотовиставка «Людина та ліс 2011» проходитиме у приміщені Житомирської обласної наукової бібліотеки з 15 по 30 вересня 2011 року. А вже з 1 жовтня 2011 по 1 червня 2012 року виставка працюватиме у районах області.

До участі у виставці на конкурсній основі запрошуються фотомайстри, фотоаматори та фотожурналісти області. Роботи учасників з тематики «Людина та ліс» надсилаються в електронному варіанті за адресою [email protected] із наступними параметрами: висока якість, 300 dpi, не менше 2000 пікселів по широкій стороні, у форматі JPEG, TIFF або PDF, розмір фотографії не повинен перевищувати 2.0 Мб. В електронному листі вказується назва роботи, прізвище, ім’я та по-батькові автора фотороботи, його домашня адреса та контактний телефон. Свої роботи учасники мають направляти одним листом із кількістю представлених робіт не більше, як три фотографії. Роботи приймаються до 25 серпня 2010 року.

Переможців конкурсу та учасників виставки буде нагороджено грошовими преміями та дипломами. За перше місце – 1500 гривень, за друге – 1000, за третє – 500 та дві заохочувані премії по 250 гривень.

Відповідальність за зміст представлених на конкурс робіт несуть автори фотографій.

Роботи, представлені на фотоконкурс, не редагуються та не рецензуються.

Роботи, що не відповідають змісту конкурсу, не розглядаються журі без пояснення причин автору, на основі попередньої та технічної оцінки.

Надіслані на конкурс роботи залишаються в архіві Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства і авторам не повертаються. В подальшому фотографії можуть використовуватись управлінням із зазначенням авторів.

Довідки за телефоном в Житомирі: 091 – 324 – 55 – 35.
Оргкомітет фотовиставки «Людина та ліс 2011».Житомир | 19 Июля 2011 | Просмотров: 6411
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо