ЖЖ інфо » Статті » Місто |
ПІДПРИЄМЕЦЬ НАДАВ ДОКУМЕНТАЛЬНІ ДОКАЗИ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ БОРГУ
На засіданні, яке проходило 28 лютого у суді Житомирського району, підприємець надав документальні докази фальсифікації боргу з боку ДВС, а також податкової інспекції міста Житомира, яка, на його думку, разом з «подільниками» використовує інформацію про фінансово-господарську діяльність підприємств та приватних підприємців. При цьому застосовувалася така «методика» нарахувань (для того, щоб «надути» велику суму боргу) - аліментами обкладалося повністю все - податки до Державного пенсійного фонду, Фонду зайнятості, Фонду соціального страхування, податкові соціальні пільги, обігові кошти підприємницької діяльності (разом з податками).
НЕ НА ТОГО НАРВАЛИСЯ...
Після невдалої спроби, шляхом підроблення документів, пограбувати підприємство, в якому підприємець раніше працював, представники ДВС переключилися на нього особисто. Схема досить проста: якщо жертва нападу не встигає у 10-денний термін оскаржити такі дії в суді, у неї забирається все, до останньої копійки, у тому числі і майно. У даному випадку комбінація не вдалася, бо ж ДВС і податківці нарвалися на колишнього старшого державного ревізора-інспектора відділу аудиту юридичних осіб податкової інспекції, який добре обізнаний у всіх правових нюансах та своєчасно подав позов до суду щодо незаконних дій, стосовно нарахування аліментів на податки, обігові кошти та валові витрати суб'єкта підприємницької діяльності.
«У СИСТЕМІ ДВС ТА ДПІ ДІЄ «КОЛЕКТИВ» З ОЗНАКАМИ ЗЛОЧИННОГО УГРУПОВАННЯ»?
- Відчувши, що серйозно «вляпалися», представники ДВС (по черзі) не з'являються в судове засідання, яке саме з цієї причини триває вже майже півроку. А, можливо, є й інша мотивація затягування розгляду по справі. Бо ж складається враження, що у системі державних органів ДВС та ДПІ м. Житомира діє добре організований «колектив» з ознаками злочинного угруповання - з чітким розподілом ролей та «дахом». У зв'язку з цим виникає багато запитань до начальника Житомирської обласної ДВС Н. А. Омельченко, яка, ймовірніше всього, і опікає цей «колективчик», - говорить підприємець.
ОДИН З НАЧАЛЬНИКІВ ДВС ВЖЕ «ПОГОРІВ» НА ХАБАРІ!
Варто відзначити, що у контексті подій, які останнім часом відбуваються у вищеназваних державних службах, подібне припущення підприємця може цілком підтвердитися. Адже, як повідомляла газета «Свобода» у своїх нещодавніх номерах (за інформацією офіційних джерел), працівниками міліції вже затримано начальника Державної виконавчої служби одного з районів Житомирської області, який вимагав та отримав від директора місцевого товариства з обмеженою відповідальністю хабар у сумі 10 000 гривень за надання переваг у виконавчому провадженні. Правоохоронці задокументували факт передачі хабара і таким чином спіймали посадовця «на гарячому».
ПОДАТКІВЦІ «ЗАСВІТИЛИСЯ» КРИШУВАННЯМ БІЗНЕСМЕНІВ НА ПАПЕРІ
А прокуратурою Житомирської області порушено кримінальну справу за статтею 368 частиною 2 Кримінального Кодексу України «Одержання хабара у великому розмірі». Слідство за даним фактом триває. Стосовно податківців, то останні «засвітилися» своїм «кришуванням» бізнесменів на папері, які відмивали під цим надійним прикриттям, мільйони гривень. У результаті - за фактом незаконних дій податківців м. Житомира обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 364 ( зловживання службовим становищем) та частиною 1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального Кодексу України.
ЩЕ ДВІ КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ НА РАХУНКУ ДПА ЗА МАХІНАЦІЇ З КВАРТИРАМИ
Крім того, за зловживання службовим становищем службовими особами ДПА у Житомирській області та підроблення документів під час незаконного виділення, отримання та заволодіння житловими квартирами, обласною прокуратурою порушено ще дві кримінальні справи.
Таке офіційне повідомлення прес-служби цього правоохоронного органу облетіло всі місцеві ЗМІ буквально на минулому тижні.
Ото ж бо, всі вищевикладені факти, стосовно підприємця та «нарахування» йому майже 100-тисячних аліментів, мають бути ретельно перевірені органами прокуратури, а до порушників Закону - вжиті відповідні заходи (при необхідності порушені кримінальні справи).
,
Автор: Василь ГАЙДАЙ, газета «Свобода», редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info