Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Среда, 25 Мая 2022    15:31:30
Живой Журнал » Статьи » Житомир, Украина » О.Конашевич, газета Меркурий

Лидер ВО Свобода Олег Тягнибок в Житомире

16 квітня у Житомирі на запрошення місцевого відділення Комітету виборців України перебував лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок.

Під час зустрічі з житомирянами в обласній науковій бібліотеці, характеризуючи реалії нинішнього життя, О.Тягнибок сказав, що нинішня кризова економічна та політична ситуація призвела до духовного занепаду все суспільство: люди сьогодні не знають, що їх чекає у майбутньому, а розгублена влада не знає, як цю проблему вирішити.

Тому на думку лідера "Свободи" влада в країні повинна отримувати постійно свіже поповнення для того, щоб відбувався рух вперед. Він порівняв це з домашнім акваріумом, в якому постійно слід міняти воду, так як вона засмердиться і рибки в такому акваріумі не виживуть. Так відбувається і з нашими політичними владними та опозиційними елітами. "Вони вже засмерділися і слід їх змінювати", - наголосив Тягнибок.

Що стосується млявої роботи Верховної Ради, то виною всьому, на його думку, фактична відсутність коаліції. Це довели останні голосування, а вірніше, неголосування за антикризові закони Уряду.

Неправильна економічна політика всіх українських урядів гальмувала розвиток малого і середнього бізнесу, а зараз він, в зв'язку з кризою, практично зупиняє свою діяльність. Заміть того, щоб розвивати невеликі та дрібні підприємства і випускати свою продукцію, ми даємо роботу закордонному робітнику і підприємцю, імпортуючи те, що можемо виробляти самі.

Банківська система є у нас спекулятивною і базується на "доларизації" фінансової системи і всієї економіки: "Слід зупинити "доларизацію" економіки, а кредити в банківській системі видавати виключно в національній валюті". Тут же лідер "Свободи" додав, що він загалом проти будь-яких кредитів і позик за кордоном, адже гроші, які ми беремо в когось, потрібно віддавати і ці 110 млрд. доларів зовнішнього боргу, який вже назбирала Україна, потрібно буде віддавати нашим дітям, тим паче, що ці кредити, на жаль, в більшості своїй розходяться по кишенях олігархів через їхні ж банки і підприємства, які ніби-то кредитуються.

"Свобода" виступає за проведення люстрації в Україні за принципом трьох "К": геть комуністів, геть кегебістів, геть кучмістів. Також партія буде наполягати на введенні виборності всіх суддів від місцевого суду і до Верховного. Для прийняття ж важливих рішень пропонуватиме широке запровадження системи загальнодержавних і місцевих референдумів. Для того, щоб люди могли брати якнайширшу участь в управлінні державою.

Стосовно ініціативи Президента України Віктора Ющенка про двопалатний парламент, О.Тягнибок висловився недвозначно: "І в цьому парламенті те, що робиться, можна назвати вакханалією, а уявіть собі, що у нас буде практично два парламенти. Я пропоную закінчити балачки на цю тему і зупинитися на тій структурі Верховної Ради, яка є зараз, за винятком того, що депутати мають обиратися за відкритими партійними списками, а кількість їх буде обмежена не 450, а 300. Окрім того не зайвим було б як в багатьох інших країнах, кожних 2 роки оновлювати третину депутатів".

Не оминув О.Тягнибок і вибори до Тернопільської обласної ради, на яких, як відомо, "Свобода" виграла і взяла половину депутатських місць у новій обласній раді. "Ми зруйнували на цих виборах багато міфів, як наприклад, міф про те, що старі політичні еліти непереможні, міф про те, що за кого не голосуй, залишаться ті самі. Ми довели, що нові політичні сили повинні приходити на зміну збанкрутілим політичним силам і зробимо все для того, щоб показати себе в Тернопільській області добрими і чесними господарями та ефективно контролювати виконавчу владу".

Відносно зовнішньої політики нашої держави, прокоментувати Олега Тягнибока попросили газові угоди з Росією та ситуацію навколо острова Зміїний. Щодо першого, то головний "свободівець" вважає, що газові угоди з Росією являються кабальними для України, так як в них записано об'єми газу на рівні 50 млрд. куб.м, які наша країна змушена купувати навіть якщо при теплих погодних умовах, режимі енергозбереження, збільшення власного видобутку газу, нам стільки газу не буде потрібно. Але платити будемо змушені за весь обсяг.

Стосовно другого, то нерівномірний розподіл континентального шельфу в Чорному морі біля острова Зміїний між Румунією і Україною, він вважає повним програшем української дипломатії, оскільки Україна фактично втратила величезні родовища нафти та газу, що знаходяться там.

Цього дня О.Тягнибок зустрічався також з місцевими однопартійцями і студентами місцевих вузів.

Автор: О.Конашевич, газета Меркурий
Житомир | 22 Апреля 2009 | Просмотров: 4056
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо