Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

Фестиваль короткометражного кіно для дітей «ЄДНІСТЬ і ТОЛЕРАНТНІСТЬ»

Автор: , 11 Сентября 2015, 01:52:08
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

ДІТЯМ В УКРАЇНІ ПОКАЖУТЬ КОРОТКОМЕТРАЖНЕ КІНО ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ
 
Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і толерантність» стартує 16 вересня 2015 в Києві. У рамках кінофоруму відбуваються безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами. Після старту в Києві програма протягом осені буде показана у 12 українських містах. Організаторами «Єдності і толерантності» виступають Goethe-Institut в Україні та Міністерство закордонних справ Німеччини, за участі фестивалів Interfilm Berlin і KUKI teen screen, а також компанії «Артхаус Трафік».
 

Фільми для програми були відібрані за допомогою експертів європейського фестивалю короткометражного кіно Interfilm Berlin. Серед них – номінант на «Золотого ведмедя» Берлінського МКФ, короткометражка режисера-асистента Уеса Андерсона про футбольних фанів, і мюзикл про кохання хлопця-емо і зразкової дівчини-католички. Тематика стрічок стосується різних проявів толерантності: від взаємин одноліток у класі до сприйняття біженців.
 
Під час фестивалю у кожному місті-учаснику проходять сеанси трьох блоків короткометражних робіт, які розраховані на різні вікові категорії – від 5 до 18 років. Усі покази супроводжує обговорення переглянутого матеріалу з модераторами. Частину показів особисто представлять режисери.
 

Реєстрація на безкоштовні покази вже відкрита на сайті tolerancefilmfest.org.ua
 
У рамках кінофестивалю «Єдність і толерантність» з 15 вересня по 15 листопада проходить конкурс дитячих малюнків і фотографій. Його мета – почати діалог про терпимість до людей з іншим світоглядом, про повагу несхожих звичаїв і традицій, визнання альтернативних точок зору. Участь у конкурсі можуть взяти діти та підлітки від 5 до 18 років. Умови участі – на сайті tolerancefilmfest.org.ua Переможців у трьох вікових групах визначить відкрите голосування. На авторів найкращих робіт чекає призовий фонд конкурсу – 30 електронних планшетів.

 
 
 
Фестиваль дякує медіапартнерам: Піксель, Наше радіо, Журнал Фокус, oKino.ua, LB.ua, UAUA.info, Promum, ГУРТ
 
Кадри з фільмівІгор Шурпан | 11 Сентября 2015 | Просмотров: 2728
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0