Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

ТИ ДИВИ! Концерт Романа Коляди в Житомирі.

Автор: , 19 Октября 2015, 02:58:00
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

«Справжня радість – це радість після якої не буває «похмілля»
Роман КОЛЯДА
 
Цю людину багато хто звик сприймати «на слух», за голосом, що лунає в програмах «Український вимір» на Першому національному каналі радіо. Серед інформаційних шумів радіохвиль, що поверхневістю глушать сенси, Роман Коляда регулярно відкриває скриньку національних, культурних і духовних цінностей. Серед його гостей вчені, музиканти, літератори, всі ті хто є тими цеглинками з яких складаються стіни інтелектуального і духовного храму.
Роман Коляда - диякон, журналіст, музикант. Його образ ламає поширений стереотип служителя Церкви. Неангажований, допитливий, глибоко віруючий, але без тіні фанатизму. Творчий, позитивний, людяний. Людина, яка несе слухачам і віру, і музику, і знання, відкриваючи нові сторінки багатотомника «Україна».
Впродовж кількох останніх років Роман Коляда активно працює не лише як журналіст, а і як піаніст, що регулярно дає сольні авторські концерти та бере участь у цікавих музичних проектах. З найновішим з них – електронно-джазовим тріо хРасе  («Експейс») музикант нещодавно з величезним успіхом виступав на фестивалі «Джаз Коктебель» у Затоці, «Країна мрій» у Києві та на інших майданчиках. У дискографії Коляди три сольних авторських фортепіанних альбоми , а у поетичному доробку - три книжечки поезій. Найсвіжіша має назву «Пісні для читання», що підкреслює музичність текстів. Не випадково музикант іноді використовує власні вірші як ще один звуковий ряд своїх творів, декламуючи їх під час фортепіанних імпровізацій, виявляючи у цьому неабияку виконавську майстерність.
Зараз Роман Коляда готує концертний тур, впродовж якого відвідає з сольними концертами кілька українських міст, зокрема, Житомир, Рівне, Івано-Франківськ. 29 жовтня Роман Коляда виступатиме у Житомирські філармонії. Програма творчого вечора, з якою виступає музикант, носить назву його останнього натепер сольного альбома «Янголи повертаються». До нього входить мелодійна романтична музика, яка промовляє до слухача тихим, делікатним голосом, говорячи про найважливіше.
Концерт відбудеться 29 жовтня о 18:30 в Обласній філармонії
Квитки вартістю 30-70 грн в касах лялькового театру.

Ігор Шурпан | 19 Октября 2015 | Просмотров: 1629
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0