Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

ПРО Читання. Кузько Кузякін та Зубасті Задачкі в Житомирі

Автор: , 21 Декабря 2015, 23:55:06
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

Інформаційна довідка:

Кузьменко Дмитро (Кузько Кузякін)

Народився 12 травня 1984 року у Житомирі. Має дві вищі освіти: педагогічну й журналістську. КМС із велосипедного туризму.

Працював редактором та ілюстратором кількох дитячих журналів («Пізнайко», «Професор Крейд», «Артек»). Проілюстрував 11 книжок для українських і зарубіжних видавництв: «Видавництво Старого Лева» («Зубасті задачки», «Арфа для павучка», «Як не заблукати в Павутині»), «Amea», «Publicat», «Азбукварик», «РИПОЛ».

Відзначений у кількох літературних конкурсах («Коронація слова», «Корнейчуковськая премия», «Смолоскип», «Белая скрижаль», «Витоки» тощо). Стипендіат програми Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «Gaude Polonia».

Автор книжок «Зубасті задачки» («Видавництво Старого Лева»), «Росли груші на вербі!» (журнал «Радуга») та «Кожен може стати принцесою» (2015, у співавторстві з Євгенією Добровою, видавництва «Pelican», рос. мовою – у видавництві «Clever», Росія).«Щиро вдячний за анонс і за увагу до скромного зубописа! Хочу додати, що зустріч буде не тільки за мотивами задачок. Головний привід - свіженька книжечка «Кожен може стати принцесою». Тож буде щось таке піратсько-принцеське.»

Кузько Кузякін


Ігор Шурпан | 21 Декабря 2015 | Просмотров: 3168
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0