Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

ПРО Читання. Презентація книжки Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» у Житомирі

Автор: , 20 Января 2016, 04:17:58
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

Відома українська письменниця Катерина Бабкіна 24 січня презентує у Житомирі книжку «Шапочка і кит» - книжку про життя, любов, віру в чудеса і рак крові.
Під час презентації Катерина поспілкується з читачами, відповість на запитання та розповість про книжку. «Ми чекаємо на зустріч як з дорослими, так і з дітьми, - каже Катерина. «Шапочка і кит» - чудовий початок і привід до розмови про інакших, людей, які живуть серед нас і разом, але мають інші можливості, відмінні від наших, мають свої небезпеки, хвороби і потреби, але так само мають бути любленими і щасливими, привід допомогти тим, хто цього так потребує».
Фрагменти книжки під час презентації прозвучать у авторському виконанні.
Книжка «Шапочка і кит» вийшла у Видавництві Старого Лева наприкінці 2015 року. Ілюструвала книжку Юлія Пилипчатіна. 5 гривень з вартості кожного примірника видавництво спрямовує у благодійний фонд «Таблеточки», що опікується онкохворими дітьми. Авторка книжки Катерина Бабкіна оголосила онлайн-челендж ‪#‎shapochka_i_milion_na_tabletochki‬ – протягом 2016 року вона планує зібрати за допомогою книжки один мільйон гривень для фонду.

 

«Шапочка і кит» - дуже доросла книга для дітей. Одного весняного дня маленький хлопчик зустрічає кита і вони стають приятелями, переживаючи неймовірні пригоди, - на цьому закінчується дитяча історія і починається недитяча, бо хлопчикові 8, але він ще ніколи не був у школі, останній рік він прожив у лікарні, бо хворіє на лейкоз, йому не можна спілкуватися з однолітками, собаками та іншими потенційно небезпечними об'єктами, його мама і тато розлучені і мама будує взаємини із новим бойфрендом, що не сильно подобається бабусі, з якою вони живуть, а тато... а тато також має про це свою думку. Іншими словами, життя маленького хлопчика Шапочки надто звичайне і надто подібне на справжнє життя, тобто на життя, про яке не пишуть в дитячих книжках зазвичай.

На заході можна буде придбати книгу та отримати автограф автора.
Модератор – Марія Соломіна.

Вхід вільний.

ПРО Читання. Презентація книжки Катерини Бабкіної «Шапочка і кит» у Житомирі
Ігор Шурпан | 20 Января 2016 | Просмотров: 2482
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0