Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

«Чілдрен Кінофест 2016» оголосив програму

Автор: , 30 Апреля 2016, 03:41:08
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

Вдруге до Житомира завітає фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест»!
З 27 травня по 4 червня
у кінотеатрі «Україна» діти зможуть переглянути та оцінити сучасні європейські  дитячі фільми!

«Чілдрен Кінофест» відкриє франко-бельгійський анімаційний фільм «Хлопчик-фантом». Маленький супергерой, який уміє стає невидимим, об'єднує зусилля із поліцейським, прикутим до інвалідного візка, аби врятувати Нью-Йорк від руйнування. Одну з ролей у мультфільмі озвучила французка Одрі Тоту.

Фільм «Альпійська казка Хайді» – екранізація знаменитої повісті «Хайді» Йоханни Спірі про сирітку, яка живе зі своїм дідом-пастухом серед альпійських луків. Історія любові й дорослішання втілювалася на екрані неодноразово, але критики відзначають, що «Альпійська казка» – одна з найбільш зворушливих інтерпретацій улюбленого сюжету.

Іще один фільм із приголомшливими пейзажами – норвезька «Операція «Арктика». Троє дітей стають сучасними Робінзонами Крузо – тільки замість тропічного острова вони опиняються в арктичних льодах Шпіцбергена, де їм належить добувати їжу, зустрічатися з полярними ведмедями і битися з суворою природою.

Про взаємну підтримку людини і тварини – угорська пригодницька комедія «Лапа». Історія тренера і собаки-рятувальника, які допомагають людям вибиратися з колотнеч, заснована на реальних подіях.

Пухнастий друг є і в героя фільму «Правила життя хлопчика Ніно», який поринає у розпач після трагічних подій у родині, але несподівано знаходить щастя і підтримку.

«Міні та Моззі» – барвиста анімація з Данії, присвячена пригодам групи комашок.

До програми «Чілдрен Кінофесту–2016» увійшов і фестивальний хіт Лукаса Мудіссона «Ми – найкращі!», який перенесе глядачів до Стокгольма 80-х, де троє дівчаток вирішили довести всім оточуючим, що панк-рок живіший за усіх живих.

У позаконкурсній програмі на маленьких глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman, присвячена її сорокаріччю. Аніматори з Брістоля подарували світу Баранця Шона, Морфа, Уоллеса і Громіта, завоювавши любов публіки особливим поєднанням симпатичних персонажів та фірмового гумору. Колекція короткометражних мультфільмів містить найкращі роботи Aardman.

Також поза конкурсом представлена ​​серія «Моя країна - Україна»: 26 мультфільмів, створених молодими авторами і виконаних у техніці пластилінової анімації. Кожен фільм розповідає казку, історію або легенду, пов'язану з певним місцем на мапі України.

Закриває фестиваль музична комедія Роберти Дюрран «Фелікс» – історія про маленького саксофоніста, яка стала переможцем «Чілдрен Кінофесту» 2015 року.

 
Програма кінопоказів в Житомирі:
 
Початок кіносеансів о 10:00 в кінотеатрі «Україна»!

27 травня (п’ятниця) «Хлопчик-фантом» 7+, 84’
28 травня (субота) «Ми – найкращі!» 12+, 102’
29 травня (неділя) «Міні та Моззі» 4+, 74’
30 травня (понеділок) «Правила жіття хлопчика Ніно», 6+ 87’
31 травня (вівторок) «OPERATION ARCTIC» 10+, 87’
01 червня (середа) «Лапа» 7+, 92’
02 червня (четвер) «Альпійська казка Хайді» 8+, 106’
03 червня (п’ятниця) «РЕТРОСПЕКТИВА АНIМАЦІЙНОЇ СТУДІЇ AARDMAN» 4+, 54’
04 червня (субота) «Моя країна - Україна» 5+, 54’
05 червня (неділя) «Фелікс» 7+, 94’

У 2016 «Чілдрен Кінофест» відбудеться втретє.
Послом події в цьому році виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв.
Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку та соціальних груп.
Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французький інститут в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Датського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».
Партнер фестивалю: Олком
Партнер зони відпочинку: Poparada
Медіапартнери: Наше радиоФокусUaUaWoMoPromumTochkaoKinoKinofilms, Хорошее кино
 

Ігор Шурпан | 30 Апреля 2016 | Просмотров: 2118
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0