Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Геннадий Боценюк
 

Хулігани-гопники працюють у Кабміні України

Автор: , 27 Мая 2013, 10:37:58
Автор Геннадий Боценюк

Геннадий Боценюк

все статьи автора

Як ви вважаєте, хулігани-гопники можуть працювати в Кабміні України і займати високі посади? В наш час усяке буває…

1 травня 2005 року, а в той день православні святкували Великдень, у дачному кооперативі «Мічуренець», що в селі Осещина під Вишгородом, відбулись алкогольні «розборки», ініціатором яких став Директор Департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України, а за сумісництвом почесний громадянин міста Бердичева, Юрій Євтєєв зі своїм зятем. Разом вони побили кількох місцевих жителів (один з них після цього став інвалідом), при цьому використовувалась газова і травматична зброя. Куди лише не звертались потерпілі, кому не писали заяви, все було марно. Відповідальності за хуліганські дії високопосадові «гопники» не отримали. Як то кажуть, не пройшло й десяти років і справа трохи зрушила з мертвої крапки.

За зверненням народного депутата Сергія Капліна Прокуратурою Київської області розпочато досудове розслідування кримінального правопорушення, вчиненого Юрієм Євтєєвим.

Головному кадровику Кабміну інкримінуються факти вчинення хуліганських дій групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального Кодексу України.

Внаслідок хуліганських дій згаданої посадової особи Кабміну, які мали місце в селі Осещина на Київщині, декілька осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості, а один із постраждалих залишився на усе життя інвалідом. За інформацією прокурора Київської області, відомості про вказане кримінальне правопорушення внесено 9 травня 2013 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013100150000810.

Цікаво, якщо у суді буде доведено, що Юрій Євтєєв – справжній хуліган, то він залишиться головним кадровиком Кабміну і почесним громадянином Бердичева?Геннадий Боценюк | 27 Мая 2013 | Просмотров: 1947
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0