Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » ДОСЬЕ / Биографии
 

Савенко Николай Николаевич

Автор: , 21 Октября 2010, 13:23:01
Савенко Николай НиколаевичМикола Миколайович Савенко народився 28 травня 1961 року у місті Дніпродзержинську на Дніпропетровщині у сім’ї гідробудівельників.

Дитячі та шкільні роки провів у місті Каневі, де у 1978 році завершив навчання у міській школі №4. Затим проходив військову службу в рядах Збройних Сил СРСР.

У 1981 році стає студентом Київського інженерно-будівельного інституту, де навчається на факультеті міського будівництва. Вже в студентські роки група студентів, до складу якої належав і Микола Савенко, брала участь у розробці проекту побудови одного з дніпровських мостів у Києві. Після завершення навчання отримав направлення до Житомира, де і розпочав свою трудову біографію на посаді інженера з технічного нагляду капітального ремонту житла. Невдовзі він призначений начальником  житомирського КВЖРЕП № 5, де започаткував нові форми і методи організації виробництва, запровадивши створення комплексних бригад з обслуговування житлового фонду. КВЖРЕП №5 став першим підприємством комунальної сфери, яке господарським методом збудувало житловий будинок для потреб своїх працівників.

М.М.Савенко у 1988 – 1989 роках обіймає посади заступника начальника житлово-експлуатаційного управління Богунського району, а згодом очолює таке ж управління у Корольовському районі міста Житомира.

У 1990 році призначений начальником управління житлово-комунального господарства Житомирського міськвиконкому, а в 1991 році, через незгоду із методами керівництва новообраної міської влади, звільнився з посади за власним бажанням, створив приватне підприємство, яке займалося обслуговуванням та ремонтом житлового фонду Житомира.

У 1996 році Микола Миколайович Савенко створює підприємство "Віндзор”, яке спочатку займається ремонтними ремонтом приміщень і будівель, а потім розширило спектр своєї діяльності ще й виробництвом будівельних матеріалів та будівельної фурнітури. За 15 років праці фірма «Віндзор» стала широко відомою в Україні, а нині має розгалужену мережу міжнародної співпраці, отримавши сертифікат європейської якості ISO -9001.

Дружина, Савенко Олена Юріївна,  за фахом інженер – геодезист, сьогодні займається підприємництвом.

Донька Ольга після завершення навчання в інституті міжнародних відносин Київського Національного університету навчається в аспірантурі цього ж вузу. Молодший син, Даніїл, нині вчиться в житомирській ЗОШ №25. Микола Миколайович має онуку Маринку.

Микола Савенко завжди з чуйністю та увагою ставиться до інтересів працівників очолюваної фірми. А упродовж всього часу роботи підприємства неодноразово реагував на прохання житомирян щодо допомоги.  Допомагав школам, дитячим садкам, інвалідам, людям, що опинилися в скрутних життєвих ситуаціях, неодноразово сприяв розбудові та ремонту культових споруд різних конфесій. Українська православна церква Київського патріархату нагородила Миколу Савенка орденом Святого Миколая за заслуги.

У вільний час  Микола Миколайович любить відпочинок на природі, а найкраще – рибалку.

ДОСЬЕ / Биографии | 21 Октября 2010 | Просмотров: 14893
Комментариев: 0