Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 29.02.2020    02:52:43
Житомир » Блоги » ВиК » 2014 » Ноябрь » 15
ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото
Оценка: 4.1/5
Голосов: 10


Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю Житомирского горсовета, комитету Спортлото

15.11.2014, 08:17:43 2761 4.1 5

В продолжение темы маршруток.


Наткнулся в ФБ на страничке зам мэра Демчика на интересные документы сопровожденные его комментарием:

      ..."Сьогодні отримав копію першої скарги на мене Автор - ПП "Шеріфф", яке  займається пасажирськими перевезеннями у місті. Якщо чесно, нічого для мене не передбачуваного в цьому немає. Після свого призначення, перше, за що я взявся - це проблема з транспортом у місті. Ні для кого не секрет, і це звучало у місцевих ЗМІ, що ринок транспортних перевезень в місті є "чорним". Є багато проблем: перевищення кількості одиниць транспорту в порівнянні до тієї, яка має бути на маршруті згідно договору, стихійні зупинки, стан транспорту та водіїв, пробки та багато іншого, не говорячи про головне - вони вбивають ТТУ.
      І перше, що я отримав, розпочавши вирішувати проблеми транспорту - це байкот куплених перевізниками чиновників та особисті скарги на мене, спробу "знайти управу". На щастя, я маю підтримку моєї позиції у в.о. мера Любові Володимирівни Цимбалюк, першого заступника міського голови Сергія Івановича Сухомлина та колег у виконкомі.
      Скажу більше, цього тижня я був у Вінниці де знайомився з їх досвідом роботи у сфері транспорту. Там свого часу Володимир Гройсман забрав всі приватні маршрутки з центральних вулиць і надав пріоритет у роботі їх модернізованому ТТУ, чим відразу вирішив проблеми екологічного напрямку, соціальних перевезень, зручності, комфортності та безпечного перевезення пасажирів – жителів міста. В Житомирі ми йдемо до того ж, до цивілізованих умов, а не кланів маршрутників. Тож думаю, з кожним тижнем скарг буде все більше. Для мне це показник, що шлях обраний вірно.
      Дуже складно працювати за таких умов непорозуміння з боку перевізників, але я сподіваюсь на підтримку житомирян, тому що ми варті жити в місті, де зручно людям, а не перевізникам."

     Прочитал и понял, что пан Демчик замахнулся на "святое" для перевозчиков - на черный нал и на полученые неправедными путями маршруты. Пока я не разобрался - или Демчик настолько крут или у него такая мощная поддержка. До него все попытки навести порядок в сфере перевозок терпели крах. 
      Что меня поразило в жалобе Шериффа. Ну, во-первых юридическая безграмотность жалобы, больше похоже на кляузу-угрозу, дескать гляньте кому мы пишем, а посему испугайтесь и отстаньте от нас. Во-вторых, упоминание о помощи АТО. Помощь АТО дает индульгенцию бывшим регионалам? Или помощь АТО хотят унизить до "дедывоевали"?

   В общем - пану Демчику удачи.

Пы.Сы. Да и очень красноречивы факты описанные прокуратурой.

Прикреплённые изображения:
ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото ВиК Генеральному прокурору Украины, прокурору Житомирской области, председателю  Житомирского горсовета, комитету Спортлото
Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 5
HOOLIGAN
1 HOOLIGAN (HOOLIGAN)   • 22:47:21, 15.11.2014 [Материал]
-4

вот чтоб в один прекрасный будний день ВСЕ маршрутки не вышли в рейсы, дня так на три-пять, чтоб заранее предупредить конечно горвласть, ТТУ....вот пусть попробуют потянуть эту лямку.
Юрко
2 Юрій Градовський (Юрко)   • 06:29:44, 16.11.2014 [Материал]
-1

Так само неграмотним є і Демчик. Скільки просив - знайдіть хоч одну письменну людину серед всих придурків міськради - як горохом об стіну.
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 14:04:25, 16.11.2014 [Материал]
-3

Якщо ти Демчик, то я не про поруліть, а про неграмотність предаставників цієї влади.
Cobalt
4 Cobalt (Cobalt)   • 20:52:38, 16.11.2014 [Материал]
+1

А вдруг получится?...
ВиК
5 Viktor (ВиК)   • 13:44:32, 17.11.2014 [Материал]
0

Хотелось бы чтобы получилось, с беспределом пора кончать.


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо