Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 06 Декабря 2021    08:41:15
Житомир » Мой блог » SlavaNibiru » 2016 » Июнь » 6
SlavaNibiru В Україні створили "державу титульного суверенного народу України" зі своїм "імператором"

SlavaNibiru


Оценка: 4.3/5 Голосов: 10

В Україні створили "державу титульного суверенного народу України" зі своїм "імператором"

06 Июня 2016, 09:29:07 2400 4.3 5

Автомобіль із підозрілими номерами вивів чернігівських патрульних на дивну організацію. Водій БМВ представився копам як підданий "Його величності государя". Коли ж автомобіль вирішили забирати на штрафмайданчик, на допомогу водієві приїхали й інші піддані невідомої держави. Всі із дивними посвідченнями та гучними посадам. "Це власність конституційної безпеки, СБУ і Генштабу. І я повинен їм віддати? Так мене до завтра прийдуть із контррозвідки і посадять. За те, що я передав свій автомобіль не знати кому", - доводить комусь у телефонній розмові чоловік.

Патрульні знизують плечима. Номерний знак — невстановленого зразка. Це адміністративна відповідальність, автомобіль мають забирати на штрафмайданчик. На місце пригоди приїхали податківці. Намагаються з'ясувати, як легковик узагалі потрапив на територію України. "Цей транспортний засіб був ввезений на митну територію України у 2011 році. В режимі тимчасового ввезення на 1 рік. І до цього часу не вивезений. І митні платежі за нього не сплачені", - повідомив податківець. Сюди приїздить "дев'ятка". Із номерним знаком так званого титульного суверенного народу України. З авто вийшов чоловік у військовій формі з погонами, схожими на генеральські. От тільки з документами на легковик у нього проблеми.

"У вас звичайний папірчик заламінований", - повідомив патрульний. Титульний Суверенний Народ України має свій офіційний сайт. Є в народу цього свій імператор, Кабінет Міністрів та навіть свій Військово-польовий банк та Генерал Армії. У Чернігові мають представництво. Той самий автомобіль, який мав би бути на штрафмайданчику, журналісти ТСН знайшли під так званим представництвом. На будівлі вивіска — світова Міжнародна екстериторія його величності государя Титульного Суверенного Народу України. "Було у нас знайомство з новими органами поліції України. Плідна співпраця була, круглий стіл був з органами. Після деяких уточнювальних запитань про міжнародні стандарти, автомобілі були повернуті", - розповів "консул" Титульного Суверенного Народу України. От тільки про круглий стіл нічого не чув керівник патрульної поліції. Каже, те що автомобілі зникли зі штрафмайданчика загадка для нього самого.

"В суботу, незрозумілим мені чином, ці два транспортні засоби повернуті їм зі штрафмайданчика. Це не наше рішення", - заявив керівник патрульної поліції Чернігова Олександр Леонов. "Звичайно, щодо використання цих номерів невстановленого зразка — це адміністративна відповідальність. А от те, що ця організація намагається вступити в контакт із іншими держави, там ці всі письмові звернення до урядів інших країн — це вже точно в компетенції СБУ", - заявив юрист Віктор Тарасов. Поліцейські вже направили лист до Служби Безпеки України з проханням дати раду цій дивній державі в Чернігові. Від них чекають відповіді — що це за організація і звідки в людей, які називають себе підданими його величності, такі привілеї.

Джерело: ТСН

 

 

В доповнення сюжет про українських "імператорів", "лордів" та інших божевільних:


Администрация сайта zhzh.info может не разделять точку зрения авторов опубликованных материалов и ответственность за них не несет.

Блоги на эту тему:
Комментариев: 5
RapidDuck
1 Михаил Васильевич (RapidDuck)   • 10:07:35, 06 Июня 2016 [Материал]

Старая новость. Очередная секта.
Mira
2 Irina (Mira)   • 12:59:20, 06 Июня 2016 [Материал]

Классно сказано в сюжете-*жлобу хочется быть чем-то значимым*.
manitu
3 Keeper (manitu)   • 14:38:40, 06 Июня 2016 [Материал]

05.56 чаво ? чаво ? бандеролью отправил в Лондон принцу Чарлmзу награду "200 лет георгиевскому кресту " ... 2007 год . 2016 год ИГИЛ принял на вооружение российскую “колорадскую ленточку” Вадим Киплинг http://zhzh.info/blog/2016-04-16-18779 бу-га-га ... извиняйся перед принцем .. пиши так май диа прынц итиз нот джоджиа кросс дастиз колорадо кросс фу-фу-фу ту аборт ин Темза май презент мильпардон и сорри кисс май дарлинг Чарльз .
Sams2
4 Александр (Sams2)   • 18:48:32, 06 Июня 2016 [Материал]

В детстве не наигрались?
TarasS
5 Тарас (TarasS)   • 00:47:05, 07 Июня 2016 [Материал]

Влітку 2006 р. ригоанали зібрали в Маріїнському черговий недоантимайдан під чергові вибори. Сиділо якесь п'яне бидло у камуфляжі і бубоніло по-російськи, що воно справжній запорозький козак із Запоріжжя.

Я: - А як твоє прізвище, козаче?
Воно: - Ета нєважна!
Я: - Та скажи!
Воно: - Малафєєв...


Объявления:

Читайте ЖЖ.инфо