Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Среда, 14 Апреля 2021    07:24:57
Главная » Новости » Житомир » Политика » 2015 » Ноябрь » 15 » 21:19:49

Віце-прем'єр Геннадій Зубко: на цих виборах житомиряни голосують за якість життя   PR  

15 Ноября 2015, 21:19:49 2851 5

Віце-прем'єр Геннадій Зубко: на цих виборах житомиряни голосують за якість життя Станом на 12 годину явка на виборах Житомирського міського голови складала менше семи відсотків. Серед невеликої кількості житомирян, які не пошкодували часу у вихідний день і прийшли на дільниці зробити свій вибір - Геннадій Зубко. 

На думку Віце-прем'єра зараз житомиряни роблять дуже відповідальний вибір, адже в умовах децентралізації саме майбутній міський голова нестиме відповідальність за розвиток Житомира. 

«Коли ми рухаємося до децентралізації, коли ми віддаємо повноваження, ми повинні чітко знати кому ми їх віддаємо, хто відповідальний, хто господарник, хто є ефективним менеджером, хто може створити робочі місця, залучити інвестиції, і найголовніше - змінити якість життя. Це головне, за що сьогодні голосують наші житомиряни», - каже Геннадій Зубко. 

Геннадій Зубко додає: відповідальність за майбутнє міста мають взяти на себе і прості житомиряни. 

«І нам треба зробити прості речі: встати з дивану, встати проголосувати, підійти на дільницю, висловити свою пропозицію, дати свою довіру, а потім запитати з цієї людини: ми тобі довіряли, ми тебе обирали практично всім Житомиром, будь ласка, виконуй свої функції. Ні - ми будемо приймати законні зміни про те, щоб була можливість не тільки обрати того чи іншого управлінця, а ще й відкликати, якщо він не виконує обіцянки, і якщо він не виконує ту довіру громадян, яку він отримує», - наголошує Геннадій Зубко. 

Разом зі своєю сім’єю на виборчу дільницю прийшов Сергій Сухомлин. Перший заступник міського голови Житомира сподівається, що вибори відбудуться чесно і підрахунок голосів житомирян пройде без фальсифікацій. 

«Ось ми пам'ятаємо попереднього мера. Коли я прийшов на місце першого заступника, перше, що я захотів - це перерахувати бюлетені, а виявилось, що вони були вже знищені. І ми бачимо, як це закінчилося. Тому, для того, щоб отримати інструмент для змін у місті, потрібно цей інструмент отримати чесно, отримати довіру людей. Тоді у тебе буде шанс дійсно щось змінити», - наголошує Сергій Сухомлин. 

Сергій Сухомлин додає: крім широких повноважень на посаді міського голови лежить велика відповідальність, і на цих виборах житомиряни мають зробити свідомий і зважений вибір.
Тэги: Сухомлин, Житомир, Зубко, выборы 2015

Новости партнеров
Комментариев: 5
Arina1985
1 Арина (Arina1985)   • 21:45:10, 15 Ноября 2015 [Материал]

Житомир уже за Зубка проголосовал. И что-то положительных изменений в жизни города не наблюдается.
garold
2 Кonstantin (garold)   • 21:54:38, 15 Ноября 2015 [Материал]

Зубко бы уточнил за чьё качество жизни проголосовали житомиряне.
Hool
3 хамло (Hool)   • 22:01:40, 15 Ноября 2015 [Материал]

качество бывает разное(c)О.Фрэймутная
Hool
4 хамло (Hool)   • 22:03:33, 15 Ноября 2015 [Материал]

Собсна моё качество жизни не поменяется, а вот ваше до следующих выборов(если вы доживете до них)...
Читатель
5 Дмитрий (Читатель)   • 15:19:00, 16 Ноября 2015 [Материал]

Грустно.....
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Горячие новости

Останні новини Житомира

Система Orphus