Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 05 Декабря 2021    06:45:28
Главная » Новости » Житомир » Общество » 2021 » Октябрь » 22 » 14:50:00

Уряд має виконати обіцянку та повернути місцевим бюджетам 37 млрд грн, - Палатний   ПОЛІТИКА  

22 Октября 2021, 14:50:00 1765 2 Ошибка?Ошибка в тексте?
Выдели слово мышкой
и нажми Ctrl+Enter
Уряд має виконати обіцянку та повернути місцевим бюджетам 37 млрд грн, - Палатний

Громадам доведеться підвищувати ціни на опалення, якщо уряд не поверне обіцяні 37 млрд грн боргів за різницю у вартості газу. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник виконкому «УДАРу Віталія Кличка» Артур Палатний. Він переконаний, що влада намагається перекласти відповідальність за підвищення тарифів на місцеве самоврядування.

«Влада передала місцевим громадам відповідальність за тарифи, але не надала ресурси для втримання цін на нинішньому рівні. При цьому, ринкова ціна газу сьогодні сягає подекуди 45 тис. грн за тисячу кубометрів. Різницю місцевим бюджетам доведеться компенсувати з власних ресурсів. А уряд до цього часу не повернув місцевим бюджетам 37 млрд грн за різницю в тарифах попередніх років, як обіцяли до кінця вересня. Натомість, усі вільні кошти вони спрямовують на «Велике будівництво» та інші гучні проєкти влади», - написав Палатний.

Він наголосив на тому, що через невиконання урядом своїх обіцянок міста змушені підвищувати тарифи на опалення.

«У цей час багато мерів оголосили, що змушені підвищити тарифи мінімум на 30%. Так, 12 жовтня Рівненський міськвиконком на своєму засіданні затвердив нові тарифи на опалення для всіх категорій споживачів, для населення – у півтора рази, для бюджетних установ – у три рази. І рішення міськвиконкому Рівного є лише першим дзвіночком. Без бюджетних коштів решта міськрад будуть змушені ухвалити подібні рішення», - підкреслив керівник виконкому «УДАРу Віталія Кличка».

Палатний закликав уряд у максимально стислі терміни спрямувати місцевим бюджетам обіцяні 37 млрд грн боргів і зобов’язати «Нафтогаз» дотримуватися взятих на себе зобов’язань щодо продажу газу за доступною ціною населенню (7,42 грн/куб. м) і бюджетним установам (13,7 грн/куб. м).


Новости партнеров
Комментариев: 2
melan
1 melan (melan)   • 17:05:26, 22 Октября 2021 [Материал]

...Палатний закликав уряд....

Интересно как он его закликав?? Обыкновенный пиар на констатации фактов.
pushistik13
2 Пушистик (pushistik13)   • 07:54:09, 23 Октября 2021 [Материал]

уряд лайкнул этот фебучный пост
Полезное объявление:
Читайте ЖЖ.инфо

Новости Житомира по теме:


Останні новини Житомира

Система Orphus