Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 14.11.2019    04:13:15
Журнал Житомира » Статьи » Авторская колонка » Ирина Синявская

Житомирська FATA MORGANA.

Автор Ирина Синявская

Ирина Синявская

все статьи автора

Маланка «пестила мрію про землю, а земля встала проти неї ворожа, жорстока, збунтувалась і втікла з рук. Як марево поманила і як марево щезла», - так описував проблему людини і землі Михайло Коцюбинський ще в 1910 році. На часі – рік 2009. Пройшло століття, змінилися часи. Нащадки поміщиків – тепер народні обранці та чинуші від влади, їхні маєтки та угіддя пращурам і не снилися.

Новогуйвинська територіальна громада – одна з найбільших селищних громад області в 2004 році отримала в землі запасу ділянку площею 19,2 га. Розташована вона між Озерним та Новогуйвинськом на території бувших бомбоскладів Міністерства оборони. Мета цієї передачі, на той час, була благородною- для потреб звільнених в запас військовослужбовців та інших жителів громади. 


Багато спокуси крутилося навколо цієї земельки, вкритої корабельними соснами, листвяним лісом, чагарниками та бетонними вуличками, але все ж таки в 2006 році Новогуйвинська селищна рада прийняла рішення про введення цієї ділянки в межі селища. Таке рішення підтримала Житомирська районна рада і звернулася до обласної ради за отриманням погодження. 

Поки готувалися ці рішення, поки спеціалісти облради вивчали подані матеріали, поки депутати розглядали їх на комісіях наступив 2007 рік. 15 березня 2007 року питання було включене до порядку денного сесії облради. Депутати, які ще не забули, що їхнє призначення – представляти інтереси територіальних громад області, підтримали таке розширення громади. Селищна рада, позицією своїх 30 обранців, могла безоплатно передати ділянки своїм мешканцям під будівництво, могла здати в оренду, обміняти, продати на аукціоні, одним словом – розпорядитися на розсуд громади. 

Все було б добре, якби на той час в області не з’явились «нові господарі» земель, маєтків, кріпосних депутатських душ, комунального майна і всього того, що їм ніколи не належало, але дуже лоскотало і викликало непереборне бажання привласнити. Ці «господарі» мають авторитетне в Україні ймення – бютівці. 

Перш ніж дати своїм підлеглим депутатам команду на голосування (не плутати з дресируванням псів), їхній регіональний лідер – Сергій Пашинський на місцевості ознайомився з ласим шматочком за декілька кілометрів від обласного центру і вирішив «зберегти» його від Новогуйвинської громади. 

В хід було запущено, вже не раз апробовані, звинувачення на адресу тодішньої голови облради та її прихильників. Перекручуючи закони, трактуючи їх на свій розсуд, цей «законодавець» та його підручні депутати від БЮТу поширювали брехню про «земельний бізнес» керівництва облради, про «тіньові» схеми крадіжки землі. Били себе в груди і обіцяли продати цю ділянку з аукціону, поповнивши бюджет громади на 3,5 млн. доларів. ( див. Соціум, 19 березня 2007) Під тиском бютівських сподвижників – чиновників від Жебрівського, за гроші, чи по переконанням, але ця побрехенька з’явились в Малинській газеті «Соборна площа», «Коростишівській газеті», «Ружинській землі».

Повірили. БЮТівські рейтинги пішли угору. Але як не вдягай овечу шкуру на вовка, вуха, все рівно, будуть виглядати. Більш ніж через два роки ці політичні вівці показали своє справжнє обличчя та вовчий апетит.

Не даремно для обласних бютівців утримується група юристів приватної київської кампанії – вони вміло застосовують правові схеми та технології. А суди наші для них не дорогі... Землею, що знаходиться за межами територіальних громад,згідно Земельного кодексу, розпоряджається голова районної державної адміністрації! Схема готова! Юристи – Пашинського, голова РДА – Жебрівського, депутатів купили тією ж землею.

В грудні 2008 року в Єдиному державному реєстрі з’являється обслуговуючий кооператив «Садівницьке товариство «Любава». В березні 2009 – «Любава» отримує дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі з метою передачі її громадянам під садівництво. (розпорядження голови Житомирської РДА №359 від 23.03.2009), а 6 травня 2009 року виходить розпорядження заступника голови Житомирської РДА №617 «Про безоплатну передачу громадянам у власність земельних ділянок, які перебувають у їх користуванні для ведення садівництва на території Новогуйвинської селищної ради». (Спробуйте собі отримати земельну ділянку у власність з оформленням Державного акту за місяць!) 

Можна було б порадіти за мешканців Озерного та Новогуйвинська, хоч важко уявити сади в лісі, та й термін користування складає ледь місяць, але це вже лірика.
Набагато цікавішим і значно красномовнішим є список членів цього «садового» товариства. З «барського» плеча роздано 136 ділянок, приблизно по 15 соток. Представники Новогуйвинської громади – мешканці Новогуйвинська, Озерного та Гуйви ощасливлені аж 20 ділянками! Серед них – три у родини селищного голови. 80 щасливих власників садів мешкають у обласному центрі, 3 – з Хмельницької області, 3 – з Києва, 1 – з Рівного. В списку – мешканці Бердичівського, Андрушівського, Новоград-Волинського, Романівського, Червоноармійського, Чуднівського, Коростишівського районів. 

Не буду вивчати хто з «властьімущих» сховався за підставними особами в цьому списку, але депутати обласної фракції БЮТ вирішили діяти відкрито. Вони ж представляють «чесну» політичну силу. Займатися садівництвом буде 8 партійних обранців – Мончаківський з Бердичева, Васьківський з Коростеня, Фахурдінов, Галатюк, Демчук, Корзун, Головаков, Прокопчук,. Петро Павлович Демчук, як керівник земельного інституту не міг обмежитися однією ділянкою – вхопив аж три. Не відмовився стати членом цього партійно-садового осередку і голова фракції БЮТ у районній раді Пліснярський. 

Тепер зрозуміло чому на запит депутата районної ради Ловинюка О.В. заступник голови РДА і вже виконуючий обов’язки голови В.Дехтієвський відмовляє в наданні списків через їх конфіденційність! (лист №18-5/678 від 19.05.09) 

20 травня громадське об’єднання «Житомирська ініціатива», до якого звернулася громада, провело в Озерному відкриту прес-конференцію. 11 представників ЗМІ та майже три десятка мешканців, місцеві депутати більше години обговорювали скандальну ситуацію та планували подальші дії. Перепало і селищному голові. Не дивлячись на його прикриття лідерами КПУ, осередок якої доволі чисельний у селищі, односельчани були вимогливі та відверті. 

Здавалося б, що саме ця ситуація, яка кричуще свідчить про порушення прав територіальних громад, мала б сколихнути претендентів на владу, які вже сформували штаби та переконують нас у своїх високих рейтингах. Але. Мовчать регіонали, мовчать литвинівці – не їхні ці проблеми. Раптом доведеться працювати в одній президентській кампанії. Мовчить Фронт змін Яценюка, окрім його регіонального лідера Козлова, який все ще перебуває у параноїдальному стані страху якоїсь конкуренції на почесне місце біля нового українського месії. 

Ні на кого сподіватись територіальним громадам, окрім як на себе. Навколо – fata morgana. Марево влади, марево партій, марево справедливості.

Ірина Синявська – голова ГО «Житомирська ініціатива»

Автор: Ірина Синявська
Ирина Синявская | 22.05.2009 | Просмотров: 6189 | Ирина Синявская
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Обратите внимание:
Комментариев: 30
Korvin
1 Корвін (Korvin)   • 21:04:22, 22.05.2009
-1

Ірина Максимівна, періодичність ваших публікацій залежить від близькості терміну можливих виборів до ВР?
Iваницький
4 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:15:11, 23.05.2009
+1

Дозволю собі відповісти за І.М. (я детально знайомий з відповідними матеріалами ще від першого конфлікту майже півторарічної давності).
Періодичність подібних публікацій І.М.С. (моїх, зокрема, також :)) залежить від наявності конкретної інформації щодо піднятого питання. Зі зрозумілих причин можливості отримання такої інформації у І.М. (так само, як і у мене :)) сьогодні значно менші, ніж раніше - тому і публікації стали нерегулярними (я, до речі, взагалі сьогодні вперше за кілька місяців знову вивів в ефір "Всерйоз про головне" - і саме з цими матеріалами, рекомендую - о 18:00 або завтра 13:00 і в понеділок 9:30 та 14:00).
P.S. Думаю, що наступною темою буде доля КП "Ремпобуттехніка" (все, кажись сп**или... 28-го проголосукують :))
P.P.S. Синявській на виборах до ВР, як позапартійній - ніц не світить, і кому як не вам, Миколайовичу, на цьому тут розумітися :). Робіть висновки.
Korvin
15 Корвін (Korvin)   • 16:01:55, 25.05.2009
0

"P.P.S. Синявській на виборах до ВР, як позапартійній - ніц не світить, і кому як не вам, Миколайовичу, на цьому тут розумітися :). Робіть висновки."

Ігор Миколайович, даруйте за скептис відносно мотивації розміщення подібних матеріалів, але для нього є причини. Принаймні, у мене є. Деякі минулі дії Ірини Максимівни створили гарний грунт для подібних думок.
Висновки буду робити обов'язково.

А потрапити в ВР може і позапартійний. Блокова схема це поки дозволяє. Так що все можливо.

Iваницький
19 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:40:49, 25.05.2009
0

Теоретично - дійсно, "потрапити в ВР може і позапартійний. Блокова схема це поки дозволяє". Безумовно, позиція, яку декларує особисто І.М. - значною мірою то могло б бути "риторичною фігурою"... але навіть теоретично важко уявити - в списку якої з тих партій, що мають сьогодні шанс знову пролізти до ВР, можна було б побачити прізвище Синявської? Тому я й схильний до думки, що реально - це область (що декларує і сама І.М.).
І ще. Погодьтеся, особисто у мене є значно більше, ніж у Вас, підстав для "упередженості до автора матеріалу" - але я керуюся наступним принципом: від кожної людини треба брати те, що вона може принести корисного - відкидаючи решту рис і вад. І в жодному разі не навпаки - інакше діла не зробити, - так все на крик і взаємні претензії й зійде. Мені, наприклад, з Синявською "дітей не хрестити" - а от її вміння і енергія, коли мова йде про подібні до викладеній у статті ситуації... чому б ними не скористатися?
Я ще остаточно не втомився наголошувати: забудьте про політику, політика і нормальне життя - несумісні; забудьте про особисті образи - хоча б на той час, коли ви можете спільно зробити щось корисне - інакше політика з'їсть вас і всі ваші сподівання, бо саме на цьому грунтується будь-яка політика - "розділяй і володарюй". Лише розум, досвід і здоровий глузд - ось що може і має об'єднувати людей заради спільного виживання.
Вибачте за деяку патетичність вищевисловленого - але то дійсно така моя думка.
Korvin
17 Корвін (Korvin)   • 16:09:16, 25.05.2009
0

На жаль, з радіо не товаришую, тому оптимальніше мати текстові матеріали.
І дякую за роз'яснення позиції
п.с. о, бачу лінку на аудіозапис! Прослухаємо
Iваницький
20 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 19:43:45, 25.05.2009
0

Як Ви самі могли впевнитися, "текстовий матеріал" і моя програма - дві великі різниці happy
Щиро радий, якщо своїм баченням зміг доповнити загальну картину.
2 Mnenie Izdaleka   • 23:30:12, 22.05.2009
+1

Корвин. а что, хочешь сказать, что БЮТ уже НЕ воровское кодло??

Биомасса, бл***.....

Iваницький
6 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:20:45, 23.05.2009
0

...а там ещё и коммунисты нехило зарисовались smile
Iваницький
7 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:24:28, 23.05.2009
-1

Думаю - вам особенно интересно будет прослушать информацию "з перших вуст" :). Админ обещал присоединить к статье программу с интервью И.М. - специально для тех, кто "далеко" :)... не пропустите.
Korvin
16 Корвін (Korvin)   • 16:07:20, 25.05.2009
+1

Не думайте і не говоріть замість мене. Про БЮТ я ні слова не сказав. В мене просто упереджене (не приховую) ставлення до автора матеріалу - тому й цікавить контекст написання статті.
Ваша "біомаса" вже добряче заіпала. Ідіть туди далеко, звідки виповзає ваше "мнєніє"
3 Віктор   • 09:48:55, 23.05.2009
+1

Дуже б хотілося подивитися весь список новоявлених латифундистів, дослідити, на кого виведуть підставні особи. Треба ще пару тисяч листівок по Новогуйвинську розкидати, бо там кого не запитай - ніхто нічого не знає. Суть та єство влади теперішньої влучно розкрито. Аплодую!!!
Iваницький
5 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 15:20:14, 23.05.2009
0

Список буде опубліковано дещо пізніше - з тієї причини, що фотокопія документу вміщує дані, публікація яких може дати підстави його фігурантам для судового переслідування публіканта - закон у нас кого захищає в першу чергу? ото ж бо :). Просто не вистачає часу фізично - фотокопію з заретушованими адресами готую сам і розміщу найближчим часом (опі**єтесь :))
либерти
8 либерти (либерти)   • 19:13:10, 23.05.2009
+1

Что-то я не все понимаю в этом вопросе! В 2004 году эта земля была за межами селища,но в ее компетенции. Насколько я понял,то затем шла речь про смену границы селища(+ этот участок) Этот процесс предусматривает обязательное наличие решения селищной рады.Окончательное- находится в компетенции облрады (ст.8 Зем.Кодекс). Из информации выходит,что ВСЕ документы на это были подготовлены и оставалось принять лишь решение облрадой,которое 15.03.2007! было заблокировано депутатами. На основании чего и кому собирался продать с аукциона эту землю Пашинский? Непонятно,этот вопрос был в последующем вообще снят официально и документы аннулированы или все полтора года шли торги? Почему молчал селищный актив с головой? Разве они не понимали цену этой земли? Фамилии "счастливцев" это конечно интересно,но по-моему "собака зарыта" в элементарной юридической безграмотности громады,возможной коррупционности головы(виконкома) да элементарного игнорирования законов всеми участниками процесса.
Iваницький
9 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 22:33:48, 23.05.2009
0

Браво! Примите мои... э-э... ну да :).
Честно говоря, не хочу тупо повторяться - все ответы на Ваши вопросы именно в упомянутой программе и изложены. Посему осмелюсь напомнить: воскресенье - 13:00, понедельник - 9:30 и 14:30 (или http://krokradio.zt.ua/audio/20090523_48.mp3 )
либерти
12 либерти (либерти)   • 21:44:01, 24.05.2009
+1

Спасибо,прослушал.Информация действительно очень кричущая...Вам и Ирине Максимовне - респект за мужество и желание победы справедливости! Шаги намечены очень верные,думаю,что победа не за горами..
Один момент только,было сказано про "ничейный" корабельный лес на этом участке. Необходимо выяснить:к какой категории земель относится этот участок.Земли запаса-понятно,но категория...(какая?).Это четко определено ст.19,почему это надо знать,так как возможно еще и в этом есть нарушение законодательства со стороны администрации.Если это земли лесохозяйственного назначения - вообще красота = победа "одной левой"... Была ли проведена смена цильового призначення,не было ли нарушено зак-во при скасувании райрадой своего решения..
Списки -списками,но оперировать все же стоит не партиями,а желательно явными "гвоздями".
Iваницький
13 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 13:04:26, 25.05.2009
0

Благодарю за подсказку.
В том-то и дело, что (как я понимаю) - зміни цільового призначення не было (по крайней мере, даже во время пресски 20-го об этом не было речи). Категорию не - знаю ("на глазок" - по фото http://img.zhzh.info/_ph/1/2/509623670.jpg - вряд ли разумно определять). Сам участок - бывшие военные склады, бомбоубежища и подобная инфраструктура.
Единственно, не разделяю Вашей уверенности в результативности наших действий (тут, в этом вопросе, больше Максимовна, я так... примазался к чужой славе :)). Если громада не выступит и не займет активную позицию, то... "украдено по закону" - эта характеристика некоторых "деяний" у меня сформулировалась ещё в 2006-м, не раз впоследствии находя подтверждение - много существует лазеек, и почти всё они здесь использованы. Проколы имеются, но - ни одному человеку, ни ограниченной группе людей, не поднять эту махину (вот сейчас вырисовывается попытка наглого украданто Рембыттехники - на 28-е вопрос вынесен... как разорваться?), а противостоит, как-никак, организация под названием "круговая порука", да-с.
Sam_Adams
10 Володимир Лукашевич (Sam_Adams)   • 12:56:26, 24.05.2009
0

Чекаю на дочекаюся на передачу о першій на кроці,

і маю прохання.
Ігоре Миколайовичу, чи не могли б скинути отей списочок, але бажано без ретуші, мені на скриню, більшість мені відомо, але можливо щось та й пропустив.
Дякую
ztmonitoring@ukr.net

Iваницький
11 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 13:15:10, 24.05.2009
0

В понеділок, десь у другій половині дня.
Iваницький
14 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 13:09:18, 25.05.2009
0

отправил сканы - 3 страницы
18 Синявська   • 18:39:10, 25.05.2009
0

Всім дякую за небайдужість, але хочу, щоб ви зрозуміли - я нічого не привязую до виборів. Більше мене цікавить ситуація в області, тим паче, коли до влади дірвались такі злодюги. добре було б, якби всі ми їм спати не давали. Приєднуйтесь, будемо частіше писати, матеріалу достатньо!
sa38
22 Александр (sa38)   • 21:49:31, 28.05.2009
0

Судя по всему, Вас обделили
Iваницький
21 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 10:43:17, 28.05.2009
0

Сегодня областная сессия.
На неё было подготовлено звернення по этому вопросу (с копией списков), которое должна была огласить моя супруга. Уже с утра на фракции (ПР) на неё начали давить: после звонка я понял - сломается, она - не я.
Так и вышло - звернення не зачитано.
Одновременно с этим, пока "регионалы" прикрывали задницу коллег-бютовцев в раде, Пашинский публикует на карманном житомир.инфо фотокопию своего звернення к Забеле на предмет типа "проверить" - в общем "я не я, и шапка не моя". А в сопроводительном тексте публикации - обвинение в организации этой аферы не кого-нибудь, а именно Синявскую. Вот так вот.
(Ранее размещенная здесь история комментирования этой публикации мной удалена - по причине того, что прием комментариев на упомянутом сайте к концу дня восстановился)

Вы ещё продолжаете верить, что между всеми этими "политическими" силами действительно существуют какие-либо разногласия?

P.S. Несмотря ни на что, упомянутое звернення таки было оглашено к концу сессии (теперь у г-д Забелы и Француза имеется десять дней на ответ... или месяц - это уж как им захочется :)). Его копия, вместе с копиями некоторых документов - в т.ч. "ключевых" по этому конфликту, - опубликованы здесь же отдельным материалом.

23 небайдужа   • 13:38:15, 29.05.2009
0

Приємно знову бачити активність пані Синявської)))
а де ж пропала наша Ася з коментарями?))
її "хазяїну" вже немає чого сказати?)))
24 отакої   • 18:28:29, 29.05.2009
0

у асі тепер інший хазяїн
25 boh   • 10:45:11, 01.06.2009
0

Ну з паном Іваницьким я не згоден, адже, якщо маєте не коротку пам’ять, то пригадаєте, хто "заварив" кашу з Новогуйвинською землею. А Ірині Максимівні тоді просто не вдалося поживитися за рахунок громади Новогуйвинського, то тепер її, даруйте, давить жаба. Якщо інтереси громади для Синявської на першому місці, Ірино Максимівно, давайте все ж таки законно приватизуємо ресторан "Смоленськ". І ще одне. Так, для загального розвитку... І Ірина Синявська, і її "друг, товариш і брат" (якщо знаєте більше, – додайте) Ярослав Долгих проживають у місті Києві. А печеться другий номер у списку Блоку Леоніда Черновецького Ірина Синявська чомусь про житомирян. Сама ідея "Дії влади – під контроль громади" мені подобається. Але Ви ж, Ірино Максимівно, ще вчора були владою. От і вся любов...
Iваницький
26 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 14:35:48, 01.06.2009
0

Шановний. Ваше право - бути згодним зі мною, або ні... та й до чого тут я?
Якщо вже мова про мене, то я у свої висновках керуюся наявними фактами (див. http://zhzh.info/publ/12-1-0-1063 ). Варто також зауважити, що скільки б не згадувалося питання "Смоленську" - ще жодного разу мені не вдалося побачити жлдного документу, який навіяв би мені - професійному "бультер'єру" (так мене називають дехто з минулих колег :)), - сумнів у діях пані Синявської (більше того - та інформація, яку я за своїми принципами поки що не вважаю за можливе розголошувати, - дає мені підстави стверджувати, що саме дехто з опонентів І.М. намагався нагріти руки на тій оборудці). Аргументи ж на кшталт "не поділилися"... можете так само і мене звинуватити в позиції стосовно "Ремпобуттехніки" - "не поділилися" (до речі, весь останній тиждень позначений спробами спровокувати мене на необережне висловлювання з цього питання :)).
Дурниця, яку ви тут написали щодо місцепроживання Синявської і Долгіх... дурниця - вона дурниця і є... а мо й свідома брехня? Синявська дійсно вимушена була в минулому році продати свою квартиру в Житомирі і переїхати в столицю до дітей - а що їй тут тоді світило? Але вже більше півроку, відтоді як розпочалося активне розгортання "Житомирської ініціативи" по районам - знімає квартиру на вул.Короленко (офіс ГО "ЖІ" - на Щасного). Ярослав Дмитрович - так той взагалі нікуди не віїзжав з Житомира - про що ви мелете? І про "другий номер у списку" - який список? ви у здоровому глузді? де ви сьогодні бачили які списки?
P.S. Стосовно "давайте все ж таки законно приватизуємо ресторан "Смоленськ" - давайте! Але ж не Синявська заблокувала цю ситуацію (разом, наскільки мені відомо, з грошима інвесторів? щось, якщо не помиляюся, близько п'яти мільйонів?). А про законність приватизації "Ремпобуттехніки" ви також почнете волати, коли вже "усьо случится"? Далебі, я ще розповім, що відбувається наразі навколо ліквідації бібліотечного колектора - мало того, що "всё украдено до нас", так ще й той дріб'язок, що залишився... моя дружина - голова т.з. ліквідаційної комісії, - не в курсі? Уявляєте, скільки мені є порозповісти?
P.P.S. Щодо "хто кашу заварив" по Новогуйвинську:
http://krokradio.zt.ua/audio/20090523_48.mp3
http://krokradio.zt.ua/audio/20090530.mp3
- там все є.
boh
27 d*a (boh)   • 21:49:22, 01.06.2009
0

Я завжди думав, що адвокатом Синявської є Ярослав Долгіх. Іншого й не очікувалося. Для тих, хто не знає, екс-депутат Житомирської міської ради Ігор Іваницький був виключений з лав Партії Регіонів і позбавлений мандата. Проте коли Ірина Максимівна створила "Синявську ініціативу", пан Ігор долучився до її лав. Ось вона, ціна об'єктивності...
Iваницький
28 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 09:59:50, 02.06.2009
0

Ага, аргументів немає - то поговоримо про партійність?
Давайте. Для тих, пане брехун, "хто не знає" - депутат міської ради п'ятого скликання І.М.Іваницький, обраний за списком ПР і від початку - голова фракції ПР в міськраді, - 12-го грудня 2006-го року з власної ініціативи склав повноваження голови і вийшов зі складу згаданої фракції. Публічні пояснення щодо цього вчинку були дані як у власному ефірі, так і в друкованих та інтернет ЗМІ (хоча б тут http://zhitomir.pp.net.ua/news/2006-12-12-659#comments ).
Подальша депутатська діяльність позафракційного І.М.Іваницького мала результатом як зупинку підприємства, яке скідало відходи зі значним вмістом сірчаної кіслоти (до 10-ти куб.м на місяць) в Тетерів і вдале перешкоджання спробі "приватизації" Житомиртеплокомуненерго - це те, що набуло розголосу, - так і цілою низкою менш відомих, але не менше важливих депутатських розслідувань, наслідком яких стало збереженнях ще якихось крихт власності територіальної громади міста. Це не рахуючи відбудови вулиці Саєнка, полатаних дворів, дахів, каналізацій, водогонів та іншого поточно-господарського "дріб'язку" (що тягнеться і посьогодні - буквально вчора до мене знову зверталися люди, - і знову я відшукував можливість допомогти).
Навіть згадане - то суттєво більше, ніж уся фракція ПР разом, погодьтеся. А всього вже не перерахувати - і це при тому, що депутат І.М.Іваницький, на відміну від більшості своїх у минулому колег по міськраді, не лише не забруднив себе хапужництвом - ні приміщень, ні земельки, ні посад тощо, - але й від початку каденції відмовився, знову ж таки публічно, від дечого, що до того належало йому по закону (але могло бути пов'язаним в майбутньому з його депутатським статусом).
Так само на початку 2008-го, коли в облраді розпочався черговий "бєспрєдєл", володіючи інформацією про те, хто стоїть за цими подіями - взяв участь у створенні ГО "Житомирська ініціатива". Не дивлячись на тиск, у т.ч. фізичний, залишився в числі останніх, хто не прийняв бютівського рейдерства і зради "регіоналів". За що в квітні був виключений з ПР (в яку, до речі, вступив назло усякій наволочі - після залякувального обстрілу машини і адмінтиску, що здійснювався не без участі тієї ж таки І.М.Синявської, - у лютому 2005-го - акурат всі тікали звідти, мало ноги не переламали, а нинішніх то й взагалі... :)). Виключений, до речі, з грубим порушенням Закону і Статуту ПР - чим не переймався, натомість вже восени вийшов на сесію міськради з депутатським запитом щодо небезпеки, створюваної захороненнями шкідливих відходів на території з-ду "Електровимірювач" (див. http://zhzh.info/publ/12-1-0-554 ) - що, враховуючи особу реального власника цього об'єкту, стало останньою краплею - внаслідок цього (і ще деяких "провин" перед спільними бізнес-інтересами бютівсько-регіональських очільників в місті та області :)) було терміново сфальсифіковано документи на відкликання (знову ж таки всупереч чинному законодавству :)) і в вересні 2008-го Іваницького І.М. було позбавлено депутатського мандату (не без участі, до речі, тодішнього голови ТВК комуніста Сімонова О.П. :)).
Трохи відпочивши і навівши деякий порядок у власному господарстві (громадська діяльність, знаєте, віднімає досить часу і сил :)) - не зміг втриматися від шкідливої звички сунути носа, куди не просять - тому повернувся до співпраці з ГО "ЖІ" - "разом і батька легше бити".

Хм... непогане резюме вийшло? гарненьке, хоч зараз на вступ до ПЗП (Партія захисників пінгвінів) подавай... потренувався - дякую за привід :).

Але буду вже закінчувати:
От і дратую потихеньку владну нечисть, як зазвичай - спочатку збираючи необхідні факти, лише потому оприлюднюючі їх і власні на їх підставі висновки. До речі - не приховуючи, знову ж таки як зазвичай, свого обличчя - мені немає чого боятися, з ляканих ми... а ви, шановне, ви - чого боїтеся? що зловлять на брехні і притягнуть до відповідальності? ото ж бо й воно, зручна то річ - Інтернет, - бреши собі скільки завгодно... як тузік з під паркану :). А навести конкретні факти, докази - слабо? Слабо - бо немає їх у вас, та й не потрібні вони вам: брехати - то не копати.

P.S. Ще раз наголошую - я нікому не адвокат і не прокурор. Я - ненавиджу упередженість і брехню. І брехунів. Особливо - анонімних. Ферштейн?
wink

P.P.S. Щодо "лав Партії Регіонів" - ну де ви ті "лави" бачили? зокрема в Житомирі? купка шахраїв і нероб, за якою не стоїть жодної реальної сили - бо й ті, хто ще кілька років тому якось на них сподівався... розчарування - жахлива річ, зокрема для політиків :).
Пане Адміне, ну дозвольте лінк на ресурс "конкурента" вставити? в порядку винятку - як конче необхідний для повноти картини? http://www.zhitomir.info/news_16949.html :)))

boh
29 d*a (boh)   • 21:07:00, 02.06.2009
0

Можу тільки схилити перед Вами голову. Щодо того, що Ви пробачаєте своїх колишніх ворогів. Але щоб іти їм на поклон (про Синявську).
Iваницький
30 Iгор Миколайович (Iваницький)   • 10:28:01, 03.06.2009
0

Дякую, зрозуміло, за комплімент :), але в чому Ви вбачаєте "поклон"? У співпраці? У мене залишилося досить незакінчених справ, якими я займався в якості депутата міськради - жаль витраченого часу, сил, здоров'я... і коштів :), - тому довести їх до логічного результату, то навіть не "справа честі" - вважайте це бажання своєрідною формою прагматизму. Разом з тим, попри безперервний пропагандистський галас відусіль, жодна з існуючих політичних сил як три роки тому, так і сьогодні не висловила бажання "сунути носа" в ці справи (а я й звертався - неодноразово... не хочуть вони "сваритися" одне з одним :)). Натомість мені постійно щастило на просто порядних і небайдужих особистостей - те саме "Теплокомуненерго" вже давно б "зробило ручкою", якби не спільні зусилля у т.ч. й тих, кого я ще два з половиною років тому мав би зарахувати до числа своїх "ворогів", а фінансування реконструкції вулиці Саєнка навряд чи вдалося б пробити без допомоги тієї ж Синявської (до речі, ще один мій "заклятий ворог" - В.Т.Шелудченко, - без неї і допомога Синявської ніц не дала б...).
То що важливіше? Мої особисті образи, чи конкретний результат?
Я керуюся прагматичними категоріями, а не абстрактною ненавистю: якщо та або інша людина може бути корисною для загальної справи - варто використовувати ці її здібності, а вади... у кого з нас немає вад? аби не заважали загальним інтересам.
Тому і співпраця с ГО "ЖІ" (не "поклон" - співпраця, кланятися там немає сенсу - ніц з того не забагатієш :)). Якщо Синявська займається корисною для громади справою - я з Синявською. Доти, доки не забруднена (конкретними діями, я не чорнопіарними інсинуаціями). Забрудниться - піду геть (спитайте в неї - вона в курсі :)). Займеться корисною для громади справою Туфанов... ні, це невдалий приклад - щось із розряду фентезі :)... не буду конкретно припускатися, бо скажуть, що "примазуюсь", - будь-хто інший, з тим буду і я. А "всіх постріляти" - то не метод, бо саме таким шляхом найхитріші з мироїдів зазвичай розчищають собі "місце під сонцем": "розділяй і володарюй".

Читайте также на эту тему:


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Другие новости сегодня: