Журнал Житомир инфо
Новости сегодня: Суббота, 15.12.2018    16:26:36
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

В Житомире подвели спортивные итоги 2009 года

Підсумки спортивного 2009 року

14 квітня в Житомирі пройшов урочистий захід «Лауреати спортивного 2009 року», в ході якого відзначено кращих спортсменів, тренерів, журналістів, організаторів спортивних заходів, а також кращі міста та райони за підсумками 2009 року, передає сайт Новости Житомира.

В номінації «Кращий тренер з олімпійських видів спорту» нагороджуються:
  • Крюков Анатолій Васильович - Заслужений тренер України, тренер чемпіонок Європи з триатлону в естафеті.
  • Ніколаєв Василь Васильович - Майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, старший тренер збірної команди області, підготував трьох учасників чемпіонату світу та Європи 2009 року.
  • Зорнік Володимир Романович - Заслужений тренер України, тренер срібного призера командного чемпіонату Європи з легкої атлетики Осмоловича Олександра.

Спеціальною нагородою «За відданість справі» нагороджуються:
  • Кирилович Наталія Миколаївна - Заслужений тренер України, перший тренер учасниці ХХІХ Олімпійських Ігор Юлії Сапунової, тренер переможців та призерів Всеукраїнських змагань з триатлону.
  • Михальченко Олександр Васильович - Заслужений тренер України, організатор міжнародного турніру зі стрибків у висоту на призи заслуженого тренера СРСР Віталія Лонського, тренер переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань зі стрибків у висоту.
  • Романчук Віктор Миколайович - Заслужений тренер України, організатор міжнародного турніру з гирьового спорту пам'яті Сергія Павловича Корольова, тренер багаторазових чемпіонів світу та Європи з гирьового спорту.
  • Крук Микола Зенонович — голова федерації плавання Житомирщини.
  • Чернов Віктор Іванович - тренер зі спортивної ходьби, підготував багаторазових переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань зі спортивної ходьби.

В номінації «Кращий спортивний організатор року» нагороджуються :
  • Саух Петро Юрійович — доктор філософських наук, професор, ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка.
  • Малиновський Антон Станіславович — доктор економічних наук, професор, ректор Національного агроекологічного університету.
  • Сухомлін Сергій Іванович - президент спортивного клубу "Візаж”, член виконкому Житомирського обласного відділення НОК України.
  • Шатило Віктор Иосипович — доктор медичних наук, заслужений лікар України, ректор Житомирського інституту медсестринства.

В номінації «Кращий тренер року з ігрових видів спорту» нагороджуються:
  • Гарбуз Василь Євгенович - тренер команди з хокею на траві, призерів V літніх юнацьких спортивних ігор України.
  • Мороз Володимир Володимирович - тренер команди з хокею на траві "Барс-Буревісник”, учасниці чемпіонату та бронзового призера Кубку України серед чоловічих команд вищої ліги.
  • Пушкарьов Валерій Михайлович - Заслужений тренер України, тренер баскетбольної команди "Полісся”, учасниці чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги.

Кращі райони області за результатами виступів спортсменів у V обласних літніх юнацьких спортивних іграх 2009 року:
  • ІІІ місце в загальнокомандному заліку посів Коростишівський район. Команди району посіли 4 місце в змаганнях з індивидуальних видів спорту та 2 місце з ігрових видів.
  • ІІ місце в загальнокомандному заліку серед районів області посів Житомирський район. Команди району посіли 3 місце в змаганнях з індивідуальних видів спорту та 3 місце з ігрових видів.
  • І місце в загальнокомандному заліку посів Баранівський район. Команди району посіли 1 місце в змаганнях з індивидуальних видів спорту та 4 місце з ігрових видів.

Кращі міста області:
  • ІІІ місце в загальнокомандному заліку серед міст області посіло місто Новоград-Волинський. Команди міста посіли 3 місце в змаганнях з індивидуальних та 4 місце з ігрових видів спорту.
  • ІІ місце в загальнокомандному заліку серед міст області посіло місто Коростень. Команди міста посіли 2 місце в змаганнях з індивидуальних видів спорту та 2 місце з ігрових видів.
  • І місце у V обласних літніх юнацьких спортивних іграх 2009 року серед міст області впевнено посіло місто Житомир. Команди обласного центру посіли 1 місце в змаганнях з індивидуальних видів спорту та 1 місце з ігрових видів.

В номінації «Спортивна слава області» нагороджуються:
  • Дідовець Олександр Миколайович - заслужений працівник фізичної культури спорту України, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу з гирьового спорту серед ветеранів.
  • Кулик Микола Петрович - майстер спорту України, чемпіон Європи 2009 року із сучасного п’ятиборства серед ветеранів.

В номінації «Разом з олімпійцями» нагороджуються кращі спортсмени — представники неолімпійських видів спорту:
  • Гузь Михайло - майстер спорту України міжнародного класу з армспорту, срібний призер чемпіонату світу 2009 року, м.Новоград-Волинський.
  • Макресова Віра - майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксінгу та боксу, чемпіонка світу з кікбоксингу, студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка.
  • Пронтенко Василь - заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу з гирьового спорту, м.Житомир.

В номінації «Сильні духом» нагороджуються кращі спортсмени — представники дефлімпійського спорту:
  • Завірюха Ігор — Заслужений майстер спорту України, срібний призер ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року з волейболу.
  • Ковальчук Ірина — майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка ХХІ Дефлімпійських ігор 2009 року з волейболу.

В номінації «Сенсація року»:
  • Гапчук Наталія - Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, переможниця міжнародного турніру зі стрибків у висоту на призи заслуженого тренера СРСР Віталія Лонського, де вперше виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.
  • Степаненко Олександра - чемпіонка V літніх юнацьких спортивних ігор України, член юнацької збірної України з триатлону, студентка Житомирського державного університету імені Івана Франка.

В номінації «Кращий спортивний журналіст 2009 року» нагороджуються:
  • Богінський Сергій Петрович – тележурналіст Житомирської держтелерадіо- компанії, автор та ведучий телевізійної програми "Спортивний калейдоскоп” .
  • Епельбойм Ігор Наумович – старший редактор служби інформації радіостанції «Житомирська хвиля».
  • Шевчук Леонід Маєвич — керівник дитячої фотостудії центру творчості дітей та молоді, фотокореспондент.

В номінації «Краща спортсменка року» нагороджується:
  • Клінова Інна - майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, неодноразова переможниця Всеукраїнських змагань, учасниця чемпіонату світу. Вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності. Збройні сили України, м.Житомир.

Відзнака за високі спортивні досягнення у 2009 році вручається:
  • Юлії Сапуновій - майстру спорту України міжнародного класу з триатлону, чемпіонці Європи в естафеті, срібній призерці чемпіонату Європи, найкращій триатлоністці світу 2009 року серед спортсменок віком до 23 років, вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності, аспіранту Національної агроекологічної академії. м.Житомир.
  • Олесі Пристайко, майстру спорту України міжнародного класу з триатлону, чемпіонці Європи в естафеті, вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності, м.Житомир.
  • Інні Циганок, майстру спорту України міжнародного класу з триатлону, чемпіонці Європи в естафеті, вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності, м.Житомир.

В номінації «Кращий спортсмен року» нагороджується:
  •  Валерій Андрейцев, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон України 2009 року, учасник чемпіонату світу, вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності, м.Малин.

Відзнака кращого спортсмена з олімпійських видів вручається:
  • Олександру Ткачуку, майстру спорту України з веслування на байдарці і каное, неодноразовому переможцю та призеру чемпіонату України, учаснику чемпіонату Європи, вихованцю обласної школи вищої спортивної майстерності, м.Житомир.
  • Олександру Осмоловичу, майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібному призеру командного чемпіонату Європи в бігу на 800 метрів, вихованцю обласної школи вищої спортивної майстерності, студенту Національного агроекологічного університету, м.Коростишів.
  • Юрію Крімаренку, заслуженому майстру спорту з легкої атлетики, переможцю зі стрибків у висоту командного чемпіонату Європи з легкої атлетики 2009 року.
  • Владиславу Терещенку, майстру спорту України міжнародного класу з веслування на байдарці і каное, неодноразовому переможцю та призеру чемпіонату України, учаснику чемпіонату світу та Європи 2009 року, вихованцю обласної школи вищої спортивної майстерності, м.Житомир.
Управління у справах сім`ї, молоді та спорту ОДА
Автор: Житомирська ОДА
Житомир | 15.04.2010 | Просмотров: 5754 | Спорт, Житомир, олимпиада
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также:


Другие новости сегодня:


Распродажи интернет-магазинов

Останні новини Житомира