Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Четверг, 09 Декабря 2021    01:27:45
Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » Катерина Быстрицкая

Воспоминания про школу и последний звонок


http://www.gazeta.lv/images/31(40).jpg

Валерій Малиневський, 52 роки, засновник та продюсер Міжнародної Творчої Лабораторії «Камертон Любви»:

«На останньому дзвонику я відчував велику радість. Я вже тоді був у вільному польоті і багато чого розумів. Я вчився у п’ятій школі, там зараз нічний клуб «Каньйон». Школа була така ж стара, як і вчителі, які там працювали. Підхід до навчання у них був совковий і корупційний. З нами у школі вчився хлопчик до 9-го класу — даун. Його не виганяли тільки із-за того, що його мама молгла дістати дефіцитних продуктів.

Пам’ятаю, що ми святкували у їдальні коледжу механічної обробки деревини. Ми трохи випивали, а потім пішли зустрічати світанок у Гідропарк».


Віктор Радзюк, 53 роки, депутат Житомирської міської ради IV скликання:

«Я закінчував перший інтернат, він був у центрі Житомира. Світанок ми зустрічали на Голові Чацько. Пригадую, що ми тоді робили шашлики і купалися у Тетереві. Ми точно нічого не пили, бо всі хотіли зустріти світанок. Святкували з горілкою ми вже через два дні, коли знову всі зустрілися».


Олександр Величко, 27 років, депутат міської ради:

«Я пам’ятаю свій останній дзвоник та випускний дуже добре, тому що в принципі він був не так давно. Пам’ятаю, як урочисто отримали грамоти в спортзалі школи. Потім ми із однокласниками поїхали, здається, на річку. Алкоголю не вживали на останньому дзвонику, тому що я взагалі не прихильник спиртного. В мене про школу і про останній дзвоник тільки позитивні та теплі спогади…»


Наталя Ростова, 47 років, директор Житомирського облмуздрамтеатру ім. Кочерги:

«Для мене це було прощання з дитинством. Я думала, що чим швидше ми відгуляємо останній дзвоник, тим швидше ми станемо дорослими. Пам’ятаю, що на останньому дзвонику на мені були білі банти, шкільна форма і білий фартух. Святкували ми на природі. Нас навіть не зупиняло те, що через два дні будуть екзамени. Тоді я вперше попробувала сухе вино. Закушували ми шашликами».
Автор: Катерина Быстрицкая http://1.zt.ua/themes/osvita/shkola-bula-taka-zh-stara-yak-i-vchiteli-yaki-tam-pratsy
Житомир | 26 Мая 2011 | Просмотров: 6999 | школа, Житомир
Комментариев: 4
MOKRIZZONNI
1 МОКРИЦЬКИЙ (MOKRIZZONNI)   • 23:14:45, 26 Мая 2011 [Материал]

<Ми трохи випивали, а потім пішли> (даж пішли:))) )
< Ми точно нічого не пили>
<Алкоголю не вживали на останньому дзвонику, тому що я взагалі не прихильник спиртного> Вони всі не "вживали" бо він один не прихильник був :))Вже тоді був депутатом відать (авторитет))))
<Тоді я вперше попробувала сухе вино>
Яка ж біла і пушЫста, як і всі інші, шо не вживають і вобсче так світяться )
lakmus
2 Олег (lakmus)   • 23:27:28, 26 Мая 2011 [Материал]

"... выпускные кончатся миньетом..."

http://www.youtube.com/watch?v=7d67ZJ0q-YI
nika2010
3 ника (nika2010)   • 22:38:37, 27 Мая 2011 [Материал]

а я свой выпускной вспоминаю со слезами на глазах...слёзы от радости за то,что мы были так красивы,молоды,любимы;от жалости за тем,что эти года больше никогда не вернуть!а как счастливы мы были....
ol675
4 Vlad (ol675)   • 21:02:42, 28 Мая 2011 [Материал]

У меня почему-то хорошо в памяти..и последний звонок, который был тоже где-то 27 мая,и выпускной вечер- на месяц позже.И это совсем разные понятия.Последний звонок- простое школьное мероприятие,выстояли торжественную часть, после в сквере у Вечного огня посидели малость, наша классная нам бутерброды из дому принесла..Вот и весь праздник.А выпускной был уже после всех экзаменов.И аттестат выдавали после выпускного-чтоб была возможность учесть твое поведение на выпускном.В актовом зале было официальное шампанское,танцы.Мы еще кто смог притащили в карманах плоские бутылочки коньяка("Двин"?).Ну а когда встречали рассвет, как раз где сейчас мост подвесной(тогда его еще не было)- вот тогда уже родители двух одноклассниц всех мальчиков "посвящали" стаканом "Старки"..В общем все было тихо и культурно..Правда весь следующий день после встречи рассвета я проспал.

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо