Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 25 Января 2022    13:23:20
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина » телеканал ICTV

В Житомирській області чоловік помер після допиту в райвідділі міліції

Чоловік з Житомирщини помер після того, як відвідав відділок міліції. Судмедекспертиза дійшла висновку, що до смерті людини призвела травма голови та, як наслідок, крововилив у головний мозок. У міліції кажуть, що чоловіка і пальцем не торкалися. Так це, чи ні, намагаються з’ясувати родичі загиблого, які звернулися до прокуратури, - повідомляють журналісти «Надзвичайних новин» телеканалу ICTV.

Артурові Двірнику було 43 роки. Чоловік, який не мав хронічних хвороб, помер раптово. Судмедексперти заявили, що до смерті призвели крововилив у головний мозок та травма голови. Родичі підозрюють, що чоловіка смертельно побили в міліції. Вдень він був у слідчого на допиті, а вночі помер.

«Тоді він говорив, що йому довелось підписати «смертний вирок», щоб не бути калікою. Це його слова: Я підписав те, чого й близько не було і я не робив», - розповідає Лариса Морозова, мати загиблого.

Міліція підозрювала чоловіка в крадіжці каналізаційних люків у селі. До райвідділу Артура запрошували кілька разів. Спочатку він підписав зізнання, а пізніше, провівши власне розслідування, відмовився від підписаного. Власне це й потягло за собою подальші допити, каже мати померлого. Востаннє вона пішла до міліції разом з сином. Там Артура забрали до іншого кабінету, повертався він переляканим.

«Я його питаю, куди ти так поспішаєш? Він каже, йдемо звідси швидше, з цього «гестапо». Потім ми сіли в тролейбус, він увесь час тримався рукою за ліву сторону», - розказує мати Артура.

Вночі чоловіку стало зле, до приїзду швидкої він помер.

У міліції причетність до побоїв на тілі покійного категорично заперечують, а, навпаки, кажуть, що пропонували допомогу, бо побачили, що чоловік погано почувається.

«Я особисто з ним спілкувався. Я запитав, звідки у нього синець під оком. На що він відповів, що це сталося під час конфлікту зі своїми знайомими, з якими вони вживали спиртні напої. Вони посварилися і він таким чином отримав тілесні ушкодження голови. Тобто працівники міліції, це я вам точно можу стверджувати, в райвідділі його й пальцем не чіпали», - запевняє заступник начальника слідчого відділу Віктор Фещук.
Напередодні Артур і справді прийшов додому із синцем, пригадує мати, але стан його був нормальним і на біль у голові чоловік не скаржився.

За фактом смерті чоловіка міліція порушила кримінальну справу, триває досудове слідство. Також правоохоронці продовжують розшук осіб, причетних до крадіжки люків. Знайомі покійного й досі не можуть повірити у те, що це міг зробити саме Артур. Рідні ж хочуть дізнатися правду, хто ж все таки винен у його смерті. Люди вже написали заяву до прокуратури.Автор: телеканал ICTV http://kriminal.ictv.ua/
Житомир | 22 Февраля 2012 | Просмотров: 4599 | убийство, милиция
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо