Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 29.02.2020    02:53:27
Журнал Житомира » Статьи » Пресс-релизы, Житомир, Украина

У Житомирі стартував проект «Проти болю»

У Житомирі стартував проект «Проти болю»


«Важкохворі люди мають право на те, аби жити без болю і страждань!»  - під таким гаслом 16 липня у приміщенні Житомирського обласного онкодиспансеру відбулася прес-конференція на якій оголосили про старт проекту «ПРОТИ БОЛЮ».

«Це перший обласний соціальний проект з паліативної допомоги метою якого є допомога хворим, які потребують паліативної допомоги, привернення громадськості до проблеми дотримання прав паліативних пацієнтів в області, побудови хоспісу для онкохворих»  - пояснила директор благодійного фонду «Разом до майбутнього» Ірина Волинська.

Лікарі Житомирського обласного онкодиспансеру переконані - жителі Житомирщини заслуговують на гідну медичну допомогу, а безнадійно хворі на збереження найвищої якості життя до смерті.

«Щороку до Житомирського обласного онкодиспансеру звертається за допомогою більше чотирьох тисяч хворих, з них більше тисячі – хворі, які потребують паліативної допомоги. Паліативна допомога – це активна всеохоплююча допомога пацієнту, чия хвороба не піддається лікуванню, спрямованому на одужання.

Контроль болю та інших симптомів, а також соціальних, психологічних та духовних проблем» - зазначив заступник головного лікаря Житомирського онкодиспансеру з медичної частини Тарас Волков.

«У Житомирській області осередком сприяння паліативної допомоги є онкодиспансер, з відповідною командою фахівців. Сьогодні до підвищення матеріальної бази протибольового кабінету долучилися представники Благодійного фонду «Разом до майбутнього»: придбано комп’ютерну техніку, нейростимулятор для проведення блокад периферичних нервів «Стимуплекс HNS12» для кабінету протибольової терапії» - зауважив завідувач відділенням реанімації Житомирського обласного онкодиспансеру Михайло Гуля.

Лікарі, представники «Разом до майбутнього» виступають ініціаторами побудови у Житомирі хоспісу для онкохворих, закликають громадян та представників влади і бізнесу до партнерської співпраці у вирішенні  наболілого для важкохворих пацієнтів питання.

Автор: Ірина Волинська
Житомир | 17.07.2014 | Просмотров: 4765 | благотворительность, Житомир, медицина
Обратите внимание:
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Другие новости сегодня: