Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Вторник, 22.09.2020    04:38:43

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко      Авторская колонка

Ірина Ярмоленко

Депутат Житомирської міської ради

статей автора: 8


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко
ПРОГРАМА мого ФЕСТИВАЛЮ: Рівні можливості як інструмент боротьби з насильством, торгівлею людьми та безвідповідальним батьківством

З метою просвітництва теми доступних рівних можливостей та Житомира як міста, комфортного життя, організовую GENDER MONTH, який пройде з 11 квітня до 18 травня. Заплановані воркшопи, тренінги, конференції, круглі столи, кінопокази, бізнес-сніданки спільно з представниками влади й бізнесу, студентством та школярами.

11.04.2019 375 0 5.0
Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко
Розвиток Житомира як міста рівних можливостей

Я вже на перший рік є депутаткою Житомирської міської ради. Минулого року очолила депгрупу "Рівні можливості", яка сприяє розвитку гендерної рівності в місту, завдяки моїй ініціативі влітку 2018 року Житомир прийняв Європейську Хартію Рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад (CEMR). Окрім того, проводилися Дні округу, які сприяли розробці концепції його подальшого розвитку та вирішення дрібних але важливих питань (ремонту підземного переходу, вулиць, встановлення освітлення).
Але моя стратегічна мета - сприяння поліпшенню стану екології, втілення у реальність концепції "Житомир – місто рівних можливостей" та активне залучення громадян до розвитку міста.

11.03.2019 399 0 5.0
Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко
Як і для чого я брала участь в програмі "Відкритий світ" в США
Два пункти для тролів, все інше по суті. Перше, запрошена Конгресом США за програмою "Відкритий Світ". До бюджету Житомира ця поїздка не має ніякого відношення.
Друге, я як депутат ради не зобов'язана сидіти нянькою в Житомирі, а навпаки маю удосконалювати досвід та збирати кращі практики для реалізації тут. І не важливо, якою мовою я це робитиму ламаною англійською чи з перекладачами. 
 
22.02.2018 1891 0 3.3
Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко
​У Житомирі мер з більшістю заборонив іншим депутатам виступати на сесії(за метераілами ЛІГА НЕТ)
21 липня в Житомирській раді відбулася безпрецедентна сесія. З 38 депутатів 23 проголосували «за» продовження голосування питань сесії без обговорень та пропозицій.
22.07.2016 2187 1 3.8
Ірина Ярмоленко
Ірина Ярмоленко
В мерії не бачать співпраці з людьми, які мають принципи
Перш за все мені приємно і я дякую, що дізнавшись про можливість призначеня, у мою підтримку відгукнулися мої виборці. Вони проголосували за мене, і дали голосів вдвічі більше, ніж самій партії. Що свідчить про те, що справді є підтримка житомирян. Це по-перше.
29.11.2015 2061 21 3.2