Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Суббота, 10 Апреля 2021    18:39:47
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Що таке кредитний калькулятор і як ним користуватися

Що таке кредитний калькулятор і як ним користуватися
Багато з нас, не розбираючись в банківській термінології, при зверненні в фінансову організацію за кредитом не до кінця розуміють скільки це дійсно буде коштувати. Можна з легкістю заплутатися серед вигідних пропозицій від банків та мікрофінансових організацій і загальна сума кредиту разом з процентною ставкою, різними комісіями, страховками і т.д. може стати для нас сюрпризом. Щоб бути готовим до цього і все прорахувати ще до підписання договору, корисно буде скористатися кредитним калькулятором.

Що таке кредитний калькулятор

Звертаючись через інтернет практично в будь-яку фінансову установу, незалежно від того, що вас цікавить кредит готівкою в банку або швидка позика в МФО, ви побачите на сайті кредитний калькулятор. Це простий інструмент, що дозволяє вибрати за допомогою повзунків потрібну суму кредиту та термін його погашення та отримати дані, що належать до конкретного продукту кредитування, який представлений на сайті. Ви також можете використовувати загальні калькулятори, в яких окрім суми й терміну потрібно ввести дані, такі як процентна ставка, комісійні тощо. Калькулятор відразу ж видасть наступні дані: загальна вартість кредиту, сума одного внеску і загальна сума позики.

Що ви дізнаєтесь із кредитного калькулятора

Бажаючи взяти кредит, потрібно з'ясувати, яка із пропозицій конкретного банку або МФО буде для вас найбільш вигідною. Для цього потрібно порівняти процентні ставки по кредиту, комісію та будь-які інші витрати. Слід, пам'ятати, що не завжди найнижчі відсоткові ставки будуть впливати на вартість кредиту. Багато що залежить також від розміру комісій, суми внесків і самої суми кредиту.

У випадку з банками, кредитний калькулятор допоможе вам оцінити, що вигідніше, наприклад, взяти кредит з підвищеною відсотковою ставкою з можливістю виплатити його раніше, заощадивши при цьому на відсотках або ж оформити позику під невеликі проценти і розбити всю суму на рівні частини, виплачуючи кошти протягом обумовленого в договорі терміну, але разом з щомісячною комісією.

Використовувати кредитний калькулятор, звертаючись в мікрофінансову організацію, ще простіше: вибираємо суму та термін позики й відразу бачимо загальну вартість і дату погашення кредиту.

Кредитні онлайн-калькулятори дають можливість позичальникові полегшити підрахунки вартості кредиту і тим самим дозволяють прийняти найбільш підходяще рішення.

Коли користуватися кредитним калькулятором

Перед тим, як брати кредит або ж оформляти будь-який інший кредитний продукт, ви повинні зробити огляд різних пропозицій, наявних на ринку кредитування. У цьому вам можуть допомогти сервіси підбору кредитів, такі як https://www.groshi-online.top та інші, де зібрані відразу всі пропозиції взяти кредит готівкою в банку чи оформити позику онлайн в МФО. Після вибору підходящогої фінансової установи, залишиться лише використати кредитний калькулятор для отримання остаточної вартості та кінцевої дати повернення суми заборгованості обраного вами кредитного продукту.

Автор: Егор Мокрицкий
Украина | 13 Февраля 2021 | Просмотров: 607 | кредит, финансы

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Новости Житомира сегодня: