Журнал Житомир инфо

УКР | РУС        Сегодня: Воскресенье, 16 Января 2022    11:38:27
Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Украина » Олександр Василевський

Боєць батальйону Січ Олександр Василевський про фронт

Боєць батальйону Січ Олександр Василевський про фронт


Ми завжди чекаємо правильних та розумних наказів. Дякуємо волонтерам, які забезпечують наш тил, наші умови перебування в зоні АТО. Зараз кожен з нас займається своєю роботою, без якої ми не отримаємо перемоги. Кожна людина, яка навіть не на передовій, робить дуже велику справу. Кожен з цих людей герої! Якщо порівняти з бульдозером – хлопці на передовій це щит, який вигрібає бруд з території нашої країни. Волонтери – це пальне, яке надає наснаги воювати, вони нас забезпечують і дають змогу йти вперед. Без крихітних деталей, якою є кожен з нас, не буде перемоги. Неважливо де ти перебуваєш в тилу чи на передовій, але ти займаєш важливе місце, яке потрібно для перемоги.

Мені часто задають запитання "коли закінчиться війна?". Дивлячись та аналізуючи те, що я бачу і чую, я вважаю, що залишилось не довго, бо Росія, на мій погляд, як монстр на одній нозі, яку вже точать санкції, яка не змогла роздавити нас завдяки волонтерам, добровольцям – патріотам!

На жаль, є багато людей, які вірять путінській пропаганді. Наші хлопці стоять на передовій, якщо є телевізор, вони бачать лише "деенерівські" канали, тож починають задумуватися на питанням:"чому ми тут?". Переосмислюючи, вони розуміють наскільки страшна ця пропаганда і ті люди, які дивляться її постійно. Вони неадекватні, не вірять ні доказам, ні фактам, ні своїм очам, тяжко довести цим людям, що вони не праві. Основна маса мешканців Донбасу, незважаючи на факти, підтримує Путіна. Вони вважають, що "укропи" знищують їхні будинки, вбивають їхніх рідних, але насамперед вони не хочуть сприймати правду – укропи (Українській опір) захищають свою територію. Вони жителі всієї України, але перебувають у зоні АТО, бо не хочуть бачити в рідних містах те, що відбувається там: зруйновані будинки, інфраструктура, загибель мирного населення.

Ми є народ, який з споконвіків жив на цій території. Про це говорять наші традиції, культура, наша мова та історичні пам'ятки, зокрема Кам'яна могила в Запорізькій області, дослідники якої доводять, що Україна має тисячолітню історію, свою писемність та культуру, яку хоче знищити імперська ідеологія на чолі з Путіним. Та ми незламні! Ми віримо в свою перемогу! Ми є господарями на своїй, Богом даній землі!

Олександр Василевський, член Коростишівської районної організації ВО "Свобода", боєць батальйону "Січ"
Автор: Олександр Василевський
Украина | 04 Февраля 2015 | Просмотров: 2235 | АТО, Коростышев, Олександр ВАСИЛЕВСЬКИЙ, ВО Свобода
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему:


Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо