Журнал Житомир инфо
УКР | РУС        Сегодня: Понедельник, 22.07.2019    09:06:44
Журнал Житомира » Статьи » Украина

Друкарня Експрес-Друк пропонує якісну поліграфію

Друкарня Експрес-Друк пропонує якісну поліграфію
Будь-який підприємець в Укрїні, незалежно від масштабів своєї діяльності, рано чи пізно замислюється про рекламу свого дітища. І тут з'являється логічне запитання - яким способом віддати перевагу? Особливо це питання актуальне, якщо бюджет на рекламну кампанію обмежений. Вигідним рішенням в більшості випадків стає розміщення реклами на банерах і бігбордах, на які найчастіше просто неможливо не звернути увагу.

Але просто надрукувати рекламку в великому форматі і вивісити на видному місці для якісного просування бренду недостатньо. Щоб отримати найбільш ефективний результат, необхідний працю хорошого дизайнера, а також професійне обладнання для друку. Здавалося б, різноманітних центрів, які надають поліграфічні послуги зараз у Львові предостатньо, вибрати є з чого. Але різниця стає очевидною під час порівняння кінцевого продукту.

Так, друкарня Експрес-Друк у Львові має в своєму арсеналі повний комплект професійного друкарського обладнання. З його допомогою ви зможете втілити свої ідеї практично на будь-якому матеріалі - від паперу до банера. На офіційному сайті кампанії http://expres-druk.com у вільному доступі представлені розцінки на всі послуги. Чесно працюючим професіоналам нема чого приховувати від своїх клієнтів!

Цифровий друк у Львові користується особливим попитом і друкарня Експрес-Друк його успішно задовольняють вже не перший рік. Постійні замовники рекламних продуктів тому підтвердження. Яскраві буклети, візитки, плакати, видрукувані на професійному обладнанні цієї друкарні, вигідно вирізняються з-поміж конкурентів. Тому нові клієнти приходять постійно - тут їм завжди раді.

Окремо слід відзначити високий рівень друку в згаданій друкарні. Різноманітні журнали, книги, рекламна поліграфія, будь-яке авторське зображення буквально оживає на полотні завдяки якісному друку повноколірного відбитку. Львів славиться оригінальними будівлями, але і незвичайні інтер'єри міста відомі не менше.

Дизайнери друкарні Експрес-Друк завжди готові розробити на професійному рівні макет візитки або календаря для вашої організації з її реквізитами, логотипом, індивідуальної символікою, корпоративними колірними відтінками. У підсумку ви отримаєте готовий продукт поліграфії, в якому не соромно буде відсилати власним партнерам та клієнтам.
Автор: Михайло Дорохін
Украина | 26.09.2016 | Просмотров: 1192 | типография, реклама
Обратите внимание:

Читайте также на эту тему:


НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:

Другие новости сегодня: