Нещодавно житомирян з приватного сектору по провулку Чапаєва потішила неймовірно щаслива для них подія - провулок
заасфальтували. Актуальність проблеми Ви можете оцінити: вже рік тому люди погоджувались профінансувати частину робіт навіть з власної кишені.
Після збору підписів мешканців мною були зроблені депутатські звернення на профільного заступника міського голови та начальника управління житлового господарства. В результаті згаданий провулок
був внесений до списку вулиць, які мають бути заасфальтовані.
Йшли дні, місяці, а ремонту не відбувалось. Затримка вирішення цієї справи, як Ви вже здогадались, ховалася в стінах мерії. Контролюючи ситуацію, я виявив, що після проведення кількох комісій міської ради провулок Чапаєва з даного переліку ЗНИК, наче обіцянка після виборів. Довелося про нього нагадати.
Після моїх неодноразових візитів до міського управління комунального господарства провулок справедливо був внесений до списку вулиць, які підпадали під ремонт в 2012 році, і його заасфальтували.
Чи можете Ви уявити, скільки рішень великих і малих проблем ще загубиться у кабінетах? Що можна зробити зараз: контролювати, контролювати, КОНТРОЛЮВАТИ.
Як повинно бути? Прозорий менеджмент у Житомирі і справедлива відповідальность для кожного чиновника.
Коли може бути?
2015 рік.
http://zhzh.info/news/2012-06-21-13110
Сергей RaID (21 Июнь 2012 18:30:34)
Остаётся только надеятся, что капитальный ремонт, будет капитальным...
А ще не підкажете, чи є такий самий список, але про вуличне освітлення? А то поки в деяких провулках вже світлодіодне, то на Г.Потапова немає ні освітлення ні тротуарів, люди ходять по дорозі, страшно їздить у темноті, ще зіб'єш когось...
2015 рік.
по правде говоря я тоже в это верю....эти выборы это так...легкая разминка...это арт подготовка перед настоящим боем....это время для поиска соратников....
и надеюсь в 2015 будет победа на всех фронтах....а там после двух сроков можно и сделать парламентско президентскую республику.
2015 рік."
Ні. Почнеться раніше...Але результат залежить не від внесення у список справ завдяки персональним зусиллям, а завдяки системним зрушенням у питаннях самоорганізації громади. Іншого шляху немає... Ви самі знаєте, але нагадаю для інших , що ::Місцеве самоврядування в Україні - ЦЕ ГАРАНТОВАНЕ ДЕРЖАВОЮ ПРАВО та реальна здатність територіальної громади САМОСТІЙНО або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування ВІРІШУВАТИ ПИТАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ в межах Конституції і законів України."
Зараз, на жаль, відбувається лише те, що написано після слова "або і без слів відповідальність"... До речі, Львів вже почав жити інакше, тобто починаючи врядування до слів "або"... А ми?.. Чи нам доля лише списки корегувати?
я думаю александр...как более информированный человек... хотел сказать что партией Громадянська позиція принято стратегическое решение об участии гриценко в выборах президента....то что он сейчас вошел в обьединенную оппозицию это тактический шаг...это своего рода инвестиция в будущее что бы иметь возможность ему и его соратникам доносить взгляды и ценности которые они исповедуют и наращивать число сторонников....
все для этого есть....в соц опросах....пускай и любительских....гриценко на выборах президента занимает первое место с большим отрывом...теперь надо донести свою позицию и другим людям которые на вы с инетом.....
вот так я понял этот блог о Контроль, контроль, КОНТРОЛЬ.
Александр, что можно сделать мне, чтобы заставить заасфальтировать перекопанную летом асфальтовую дорожку?
Скорее всего это было ЖТКЕ - трубы отремонтировали, землёй засыпали, руки умыли. Теперь дожди, лужа грязи((
штурмуйте эту организацию....обложите их звонками....я был в подобной ситуации....они отреагируют....
вполне возможно что они забыли....ну или списали материалы будто сделали...но если вы обратите внимание несколько раз на то что за собой не подчистили....они отреагируют.
Нещодавно в міській раді відбулася комісія, де піднімалося питання асфальтування ділянок, після проведення на них робіт комунальними службами (Водоканалом та Житомиртеплокомуненерго). Директор КП "Житомиртеплокомуненерго" Д.Рогожин відповів, що у підприємства наявні кошти на ці потреби, і в 99% асфальтування продиться вчасно.
Інша ситуація з КП "Житомирводоканал" - підприємство взагалі не має на ці потреби коштів. На наступну сесію міської ради планується внесення питання про виділення з міського бюджету певної суми грошей, аби заасфальтувати усі ділянки, які в ході ремонтних робіт були пошкоджені Водоканалом.
Отже, висновок: якщо ремонтні роботи проводило саме Житомиртеплокомуненерго - з відповідними вимогами потрібно звертатись до нього. Кошти на такі роботи передбачені.
Із Водоканалом складніше. Але звертатись із вимогою приведення асфальтного покриття у належний стан, все рівно необхідно.