Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Вторник, 24 Мая 2022    00:11:51
Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Іван Саюк »

Молодь Житомира вшанувала пам’ять Героїв Крут смолоскипною ходою.

Автор Іван Саюк

Іван Саюк

все статьи автора

У неділю 29 січня в День пам’яті Героїв Крут на розі вулиць Михайлівської та Київської (біля Михайлівської церкви) Громадська кампанія «Марш патріотів» та всі люди доброї доброї волі, які пам’ятають подвиг молодих хлопців, котрі загинули в нерівному бою більшовицькими військами боронячи нашу Батьківщину від азійського ворога вшанували пам’ять крутянців смолоскипною ходою, яка пройшла центральними вулицями міста.

Учасники Громадської кампанії «Марш патріотів», переважно студентська та учнівська молодь, вшанували пам’ять загиблих у тому бою юнаків. Героям Крут на момент їх героїчної загибелі було приблизно стільки ж років скільки учасникам акції пам'яті.

Незважаючи на сильний мороз хода відбулася. Під вигуки «Слава Україні! – Героям слава!» соціал-націоналісти крокували вулицями міста.

Крути – початок нової доби в історії України. Це є правдивим початком національної революції ХХ ст. Не універсали Центральної Ради, не демагогія і нерішучість Грушевського і Винниченка, а гострі багнети і пульсуюча кров сотень молодих українських сердець поклали початок новому шляху до майбутніх перемог Нації.

Хода закінчилась хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих у сквері біля Преображенського собору, у землі якого знайшли спочинок вояки УНР.


Іван Саюк | 30 Января 2012 | Просмотров: 2172
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Обратите внимание:


Читайте ЖЖ.инфо