Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы
 

Медицина Житомирщины заняла 3 место среди областей Украины

Автор: Ольга Завгородня, 01 Марта 2012, 22:11:52
За підсумками діяльності та забезпечення закладів охорони здоров'я у 2011 році Житомирщина посіла третє місце в Україні. Про це АМН повідомили у прес-службі Житомирської ОДА.

Так, протягом 2011 року відкрито відділення променевої діагностики та бактеріологічний відділ централізованої клініко-діагностичної лабораторії Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського; на базі Бердичівської центральної міської лікарні відкрита філія відділення хронічного гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського на 6 діалізних місць; у м. Новограді-Волинському проведена реконструкція міської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Також протягом року виконано складну операцію по стентуванню стовбура лівої вінцевої артерії в умовах рентген-операційної відділення ангіографії та інтервенційної радіології.

Установами та закладами охорони здоров’я області за кошти державного бюджету та інвестиційного проекту отримано медичного обладнання на загальну суму майже 4 млн. грн., з обласного бюджету виділено 4 млн. грн. для придбання сучасних рентген-комплексів. За кошти місцевих бюджетів та спонсорів у 2011 році були закуплені сучасні рентген-апарати в дитячу центральну міську лікарню м. Житомира та у Малинське міськрайТМО.

Нагадаємо, за станом здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я, серед всіх областей найвищі показники на Черкащині.
Автор: Ольга Завгородня
Пресс-релизы | 01 Марта 2012 | Просмотров: 952
Комментариев: 0