Як утримуються будинки ЖБК "Полісся"
Автор: Sandra Gold, 23.03.2010, 13:31:21
Мешканцям будинків, що знаходяться на балансі ЖБК "Полісся" залишається
бажати кращого. Виконавчий директор відмовляється від будь-яких
пояснень.
Всі ми знаємо, що система житлово-комунального господарства в Житомирі давно себе вичерпала. Особливо коли це стосується житлово-будівельних кооперативів, які були доцільні лише на момент будівництва кооперативних будинків.
На даний момент ЖБК Житомира знаходяться на межі самогубства. Одним з таких кооперативів є ЖБК "Полісся". Його голова Воробйов А.П. з вигляду досить представницька і інтелігентна особа, насправді дуже неврівноважена і невихована людина. Всі звернення він залишає без розгляду і відповіді, що інколи призводить до судових справ, які вирішуються не на користь ЖБК "Полісся" зі стягненням великих сум штрафів та пені як ось, наприклад, у випадку з теріторіальним відділенням антимонопольного комітету, яке за рішенням суду стягнуло 20800грн.
Питання про капітальний ремонт будівель залишається закритою темою, незважаючи на те, що зі щомісячних внесків мешканців відраховується частина саме на цю потребу і, здавалося б за 20 останніх років, коли не робилися ніякі капітальні роботи, повинна була б накопитись чимала сума.
Мешканці незадовільні станом своїх будинків, тому все частіше зустрічаються випадки відмови від сплати внесків до ЖБК. Люди стверджують, що стан утримання будинків не змінюється чи плотиш ти, чи ні. Всім цікаво куди ж діваються сплачені суми, якщо робіт ніяких не проводиться, заробітна плата працівникам не сплачується, і ЖБК потрапив до переліку СПД, які у 2009 році скористалися правом розстрочення податкових зобов'язань (За матеріалами ДПІ у м. Житомирі).
Ми не знайшли людини, яка б відповіла нам на ці питання ні в самому ЖБК "Полісся", ні в управлінні житлово-комунального господарства.
Але до таких злістних неплатників керівництво ЖБК винайшло свій підхід, хоч незаконний, але, як вони стверджують, дієвий. При будь-якому зверненні з питань реєстації, видачі довідок, тощо, при наявності боргу одразу настає відмова, яка буде скасована лише за умови повного погашення боргу або укладання договору реструктуризації, який передбачає безліч підводних камнів, про які пересічна людина просто не здогадується. Якщо не піти на умови ЖБК, Ви залишаєтесь при своїх інтересах, не отримавши ні реєстрації, ні довідки. Така діяльність знаходиться на особистому контролі Воробйова А.П.
Таку тактику "ви мені- я вам" використовують майже всі ЖБК та ЖЕК. І вони будуть продовжувати робити це, доки люди будуть піддаватися на ці умови, без будь-якого супротиву, не вимагаючи виконання ЖБК своїх зобов’язань.
Але якщо на дії ЖЕКу можна поскаржитись в управління ЖКГ, то єдиним органом, якому підпорядковується ЖБК є Правління, яке складається з таких само ж мешканців ЖБК.
Так чому ж людина, яку найняли за контрактом для виконання обов'язків директора, якій мешканці ЖБК плотять заробітну плату, дозволяє собі протизаконні дії до своїх роботодавців? Куди дивиться голова Правління ЖБК?
Тому я закликаю співвласників кооперативу ЖБК "Полісся" згрупувати свої сили, адже гуртом і батька легше бити!
Автор: Sandra Gold, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info
Місто
| 23.03.2010
| Переглядів: 14718
вул Шелушкова, 95а, 104
вул Котовського, 75, 60
вул Домбровського, 86
вул Мануїльського, 139
вул. Короленка, 3а, 6а, 6, 8, 10
вул. Чехова, 10
вул. Перемоги, 33, 46
вул. Л.Українки, 12
вул.Крошенська, 18, 26
вул. Московська, 31
вул Хлібна, 25
вул Войкова, 11 13
вул.Хлібна, 26, 30, 32, 34, 39
вул Московська, 108
вул Котовського, 25
вул Чапаєва, 16
вул Московська, 52
вул Крошенська, 51
вул Крошенська, 36,
вул М.Рибалка, 2
сразу видно, что автор, не ориентируется в коммунально хозяйстве. В КВАРТПЛАТЕ НЕТ И НИКОГДА НЕ БЫЛО ОТЧИСЛЕНИЙ НА КАПИТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ. В домах ЖЭКов кап. ремонт делают за счет средств городского бюджета, а жители ЖСК (Жилищно-строительный кооператив), за свои средства построили, а теперь должны за свои содержать и в т.ч. капитально ремонтировать (позиция нашей мерии). Для этого в уставах (типовые для всех ЖСК) есть отдельная статья: - "взносы на проведение текущего и капитального ремонта". Раньше была даже отдельная графа в квитанциях.
Но насколько я знаю после развала СССР (инфляция, купоны...) этих денег никто не платит.
ВЫХОД! На кап. ремонт нужно выбивать деньги у гор. совета (мэра) или собирать отдельно.
Для себя я сделал вывод, что у автора статьи не сложились отношения с руководством из-за того, что у него долг по квартплате и ему не дают справку.
Вот гражданин и беситься :-) !
Когда сигареты и водка дорожает мы не возмущаемся.
За что голосуем то и имеем, ГОСПОДА!