Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

В житомирском «Гидропарке» состоялся массовый забег сотрудников милиции

Автор: ВЗГ УМВС України, 13 Сентября 2010, 14:15:03
Міліція Житомирщини взяла участь у святкуванні Дня фізкультури і спорту

Здоров’я людини в значній мірі визначається його фізичною активністю та загартуванням організму. Фізичні заняття, холодові тренування сприяють зниженню захворюваності, підвищенню життєздатності організму та активному творчому довголіттю.

Відрадно, що кількість прихильників фізичної культури та спорту в нашій області невпинно зростає і стає запорукою гармонійного розвитку особистості. Щорічно працівники Управління МВС України в Житомирській області долучаються до святкових спортивних марафонів.

Так, і сьогодні, 13 вересня, у житомирському «Гідропарку» відбувся масовий забіг співробітників галузевих та стройових служб управління.

Як прокоментував заступник начальника УМВС України в Житомирській області, начальник Управління кадрового забезпечення Микола Петрович Будзинський: «В професійній підготовці працівників міліції заняття спортом являється одним з основних, адже підтримання достатньої фізичної підготовки, вміле володіння прийомами рукопашного бою стають запорукою повноцінного виконання службових обов’язків. З огляду на ці пріоритети, керівництво обласного управління міліції, особовий склад безпосередньо взяли участь у забігу, присвяченому Дню фізкультури і спорту».

Звертаючись до міліціонерів-учасників спортивної акції, Микола Петрович побажав успіху в благородній справі популяризації здорового способу життя.

Учасники спартакіади у два етапи подолали бігові дистанції відстанню один та два кілометри. Переможцями першого етапу з-поміж чоловіків стали Максим Янович, Юрій Окоча (НДЕКЦ), Максим Морозов (ВБЗПТЛ), жіночу першість отримали Олена Бобер, Мирослава Моніч (УКР), Наталія Палкіна (НДЕКЦ).

Приємно відмітити, що у другому етапі, в забігу на 2000 метрів, кращими виявилися курсанти Житомирського училища професійної підготовки працівників міліції Юрій Камінський, Іван Сьомак, Любомир Коронський та Наталія Ляшевич, Олена Кайдаш, Юлія Ільницька.

Нинішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту серед міліціонерів – добра ознака утвердження захисника правопорядку не тільки відповідальним у помислах і діях, а й людиною, що пропагує здоровий спосіб життя.

ВЗГ УМВС України в Житомирській області
Автор: ВЗГ УМВС України
Наш город | 13 Сентября 2010 | Просмотров: 2659
Комментариев: 1
dracena
1 Вова (dracena)   • 20:15:34, 14 Сентября 2010 [Материал]

Интересно на фото посмотреть.