Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина

Проект «De-Party». Електронна музика Німеччини

Автор: Юрий Пиньковский, 28 Апреля 2011, 16:31:38
Проект ВО НМУ "De-Party" проходитиме в два етапи. Перший етап – у травні 2011 в рамках святкування Днів Європи в Україні, другий – у вересні-жовтні 2011.

Мета проекту – ознайомити українську молодь з сучасною сценою електронної музики Німеччини. Проект надає можливість обміну досвідом між німецькими та українськими продуцентами електронної музики.

У 2010 році було успішно проведено вісім тематичних вечірок "De-Party" у різних містах України. На травень 2011 року заплановано десять заходів за підтримки Ґете-Інституту (м.Київ), посольства Німеччини в Україні та представництва Європейського Союзу в Україні.

У 2011 році вечірка відбуватиметься з 14 по 22 травня у таких містах як: Київ, Сімферополь, Запоріжжя, Донецьк, Кременчук, Тернопіль, Черкаси, Житомир, Одеса, Миколаїв. Для виступу на одній з вечірок та проведення майстер-класу для молодих музикантів будуть запрошені відомі німецькі ді-джеї Dabruck & Klein.

Крім того у програмі заплановані виступи танцювальних колективів зі стилізованими Го-Го постановками. Під час заходу будуть проведені конкурси і вікторини на краєзнавчу тематику. Провідні українські ді-джеї підготують музичні сети із композицій найпопулярніших німецьких виконавців. На екранах транслюватимуться Vj-сети з видами Німеччини.

В результаті проведення вечірки понад 2 тисячі молодих людей з різних регіонів України отримають інформацію про культуру і традиції ФРН, діяльність національних меншин та спільні молодіжні проекти німецькомовних країн та України. Також буде випущено диск із вибіркою реміксів німецьких музичних композицій українськими ді-джеями. Цей проект створить підґрунтя для подальшого співробітництва між Україною та Німеччиною у сфері сучасної музики.

Більш детальну інформацію про проект можна знайти тут:
www.dju.org.ua, www.de-party.org

Автор: Юрий Пиньковский
Наш город | 28 Апреля 2011 | Просмотров: 3319
Комментариев: 0