Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Предприятия, Украина

Житомирская водка и мороженое стали победителями на выставке в Киеве

Автор: Ирина Коник, 18 Августа 2011, 10:38:32
Зовсім скоро Україна святкуватиме свій 20-річний ювілей. Хоча до дня народження країни ще тиждень, заходи приурочені до цього свята, вже відбуваються. Одним із таких стала загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна», відкриття якої пройшло 16 серпня у місті Києві в Національному комплексі «Експоцентр Україна».

Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото


Мета заходу − пропагувати здобутки вітчизняних товаровиробників, сприяти розширенню їх зовнішньоекономічних зв’язків, залученню іноземних інвестицій в економіку регіонів країни.

У відкритті виставки взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський.

Житомирщина представила одну з найбільших за обсягом експозицій – понад 200 кв. м. На виставці був запропонований асортимент 31 підприємства, які успішно працюють і в змозі продемонструвати конкурентоспроможну продукцію. Серед учасників − ТОВ «Фабрика Класум», ВАТ «Бердичівська фабрика одежі», ДП «Євроголд Індестріз Лтд», ВАТ «Прогрес», Довбиський фарфоровий завод, ТОВ «Сторсак Україна» а також 24 компанії харчової промисловості.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в числі перших областей відвідав експозицію Житомирщини. Його зацікавило відродження льонарства та хмелярства в області, розвиток картоплярства. Особливу увагу Миколи Яновича привернули високоякісні сорти картоплі Поліської і Малинської дослідних станцій, завдяки роботі яких зменшуються вірусні ризики та знижується собівартість продукції.


Житомирські горілка і морозиво стали переможцями на виставковій акції в Києві. Фото

М. Азаров був приємно здивований співвідношенням низької ціни та високої якості житомирської м’ясної продукції. Аби перевірити смакові властивості, пропонованих Житомирщиною м’ясних виробів, прем’єр скуштував шматочок ковбаси виробництва ТОВ «М'ясо Полісся» і висловив своє задоволення. Крім низької ціни, високої якості та гарних смакових властивостей Сергій Рижук назвав ще одну перевагу житомирського м’яса − екологічна чистота. Аби глава Уряду переконався у достовірності його слів, очільник області запросив Миколу Яновича відвідати Житомирщину і на власні очі побачити пасовища та сільгосппідприємства , які спеціалізуються на виробництві м’яса і молока.

Як розповіла інженер зі стандартизації ТОВ «М'ясо Полісся» Ольга Кияна, на «Барвисту Україну» привезли 40 видів м’ясної продукції з 80 існуючих. Виробниче обладнання для підприємства завезене з Швейцарії, Німеччини, Австрії. За її словами, вищі сорти м’ясних виробів складаються лише з натурального м’яса й тільки вітчизняних спецій. Масломолочне виробництво Житомирщини на виставці представило ТОВ «Андрушівський маслосирзавод». На захід підприємство привезло масло торгових марок «Золотава», «Попільнянське», спреди ТМ «Золотава», «Попільнянське», «Андрушівка» та широкий асортимент твердих сирів ТМ «Золотава», які, як запевнила інженер з якості ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» Наталія Шевчук, не містять рослинних жирів. Продукція підприємства експортується в Казахстан, Вірменію, ОАЕ.

Новинкою заводу є масло та спреди, фасовані у туби.

Меблева промисловість Житомирського регіону була представлена виробами одного з провідних підприємств області ТОВ «Фабрика Класум» ТМ «Інтерстиль». Показовим є те, що товариство виготовляє меблі тільки з вітчизняної сировини, лише частина комплектуючих матеріалів завозиться з Німеччини та Італії.

Нині «Фабрика Класум» забезпечує 520 робочих місць, а її продукція, як вважає, Василь Прусак, генеральний директор ТОВ «Фабрика Класум» є візитною карткою Житомирської області.

Гордістю Полісся Сергій Рижук вважає Житомирську панчішну фабрику та Бердичівський завод «Прогрес», який відомий далеко за межами України.

Губернатор області зазначив, що цього року Житомирщина представила дійсно якісні товари і є потужним конкурентом для інших областей: «Якби ви мене запитали, чим особливим відрізняється сьогоднішня «Барвиста Україна» від торішньої, позаторішньої, я б відповів: немає показухи. Все, що є, не поодинокі вироби, це лінії, підприємства на мільйони та сотні мільйонів виробів, тобто і якість краща, і ринок збуту є. Житомирщина − це вже більш експортний потенціал, ніж імпортний. Слава Богу, слава Житомирщині і нашим людям, які дозволили прославляти їх працю, їх труд отут, на «Барвистій Україні», і хай наша Житомирщина в переддень незалежності, на незалежність і далі буде такою, якою вона є від природи: барвистою, квітучою, здоровою та веселою!»

Важливою складовою загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» є Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар 2011 року», де номінується високотехнологічна продукція, товари і послуги, що пропонуються на внутрішні та зовнішні ринки. 30 підприємств набули статус «Виробник кращих вітчизняних товарів 2011 року» і нагороджені «золотими» символами конкурсу. 172 види товарів та послуг 110 підприємств стали переможцями цьогорічного конкурсу і відзначені дипломами і медалями. Як повідомила начальник головного управління економіки Житомирської ОДА Зінаїда Янченко, товари ДП«Житомирський маслозавод» (ТМ «Рудь») та ПАТ «Житомирський лікеро-горілчаний завод» були визнані кращими товарами року. Житомирський маслозавод став переможцем в номінації «Виробник молочної продукції та морозива» з продукцією «Морозиво «Дитяче», а лікеро-горілчаний завод виборов першість в номінації «Виробник лікеро-горілчаних напоїв» з продукцією «Горілка особлива «Житомирський стандарт».

Виставка «Барвиста Україна» супроводжувалась презентаційними та культурно-мистецькими заходами: працювали етнографічна експозиція «Містечко майстрів» та ярмарок до Дня Незалежності України, де можна було ознайомитись і придбати унікальні вироби народних майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Житомирська область представила колективну експозицію народних майстрів.

Цього дня житомирську експозицію відвідали кияни та гості міста. Високу оцінку продукції наших виробників дали представники посольств Білорусії та Таджикистану.

Ірина Коник, інтернет-видання "Житомирський Меркурій"
Автор: Ирина Коник http://merkury.com.ua/ekonomika/2178-zhitomirsk-gorlka-morozivo-stali-peremozhcyami-n
Наш город | 18 Августа 2011 | Просмотров: 12160
Комментариев: 4
Drug
1 Drug (Drug)   • 23:42:32, 18 Августа 2011 [Материал]

Рудевское мороженое - полный отстой.
Но победили, у других еще хуже...
Palgor
2 Pavel (Palgor)   • 00:49:41, 20 Августа 2011 [Материал]

Зря вы так. Ведь можно запустить рекламный слоган: " Выпивай и закусывай отечественными производителями!"
Cobalt
3 Cobalt (Cobalt)   • 02:14:45, 20 Августа 2011 [Материал]

Выпил житомирской, закусил рудёвским, а там и бердичевским полирнул!
Palgor
4 Pavel (Palgor)   • 03:38:51, 20 Августа 2011 [Материал]

Да, забыл, что бердичевским полирнуть можно. Хотя лет 8 назад в Европе первое место заняло пшеничное пиво из Радомышля. Эта новость широко тиражировалась по немецким теле- и радиоканалам, что очень запомнилось и вызвало бурный восторг и гордость за украинскую Родину. Вкупе с победами братьев Кличко в те времена мне было приятно говорить, что я не из России, а именно из Украины.