Живий Журнал
 
ЖЖ інфо » Статті » Прес-релізи, Місто, Україна

Обличчя Житомира

Автор: Круківський Олександр, 29.11.2008, 00:11:35
Складно говорити про те, яким є Житомир на мапі України! Львів – культурна столиця, Київ – серце України, Донецьк та Одеса – ще щось! Хто ми?

На карті України ми СІРІ бо муніципальна влада і громада не чують одне одного. І це не пов’язане з небажанням когось робити кроки назустріч. Зовсім ні. Так склалось історично. Як є кругообіг в природі, де одна пора року пов’язана з іншою, так і у нас – замкнуте коло яке не можна розірвати.

ПОТРІБНО ЩОСЬ ЗМІНИТИ!

Якби хтось знав, ЩО САМЕ змінити, це давно сталося б! Найгірше, що точної відповіді не має ніхто!

Саме тому потрібно налагодити якомога тісніший діалог між муніципалітетом і громадою. Можливо праві ті, хто говорить: «Ми вас обрали, ви і думайте». Але так потрібно говорити не зараз. Ми ж не хочемо все життя бути СІРИМИ!

Ми пишаємось своєю історією, але за тисячу років ми не спромоглись на музей міста. У нас гарне місце розташування – але окрім відтоку робочої сили в столицю це нам нічого не дає. Так можна перелічувати довго.

На мою думку, рецепт порятунку міста від статусу СІРОГО один – постійний конструктивний діалог між громадою і муніципалітетом (та/або магістратом). І девізом діалогу повинне стати гасло «Житомир – наш спільний дім».

Залишилось обрати форми реалізації діалогу. Все інше – дрібниці!

Автор: Круківський Олександр, редактор рубрики "Місто" на ЖЖ.info


Місто | 29.11.2008 | Переглядів: 8956

Коментарів: 50
galloz
1 oleg (galloz)   • 14:20:22, 29.11.2008 [Материал]

Пока это набор лозунгов,выборы скоро.
Крупнейшие доноры города канули в лету вместе с СССР,нового ничего не создали,не из воздуха же брать деньги для бюджета.Пока город обречён на дипрессивность.Никто не приходит и ничего производство образующее не строит.
Получите деньги на Футбол ,посмотрим как влада ими распорядиться ,а диалог сегодня это всё сказки.
Гильденстерн
2 Гильденстерн (Гильденстерн)   • 14:35:21, 29.11.2008 [Материал]

Ну, мистер, у тебя есть два варианта.
1. Уступить место человеку, который может, умеет и хочет генерировать идеи.
2. Решиться придумать как организовать диалог так, чтобы люди видели в этом кроме трепа еще и толк, а для этого лучше всего подходит Концепция Простых Шагов - берем маленькое дело, реализовываем, получаем отклик и удовольствие от завершенного проекта, берем следующее маленькое дело и так дальше, пока не научимся заниматься глобальными делами.

Я вообще за вариант намбер 1. Готов предложить свою кандидатуру. Скок там платят? Хотя б тыщ 5 будет?
либерти
3 либерти (либерти)   • 14:52:52, 29.11.2008 [Материал]

Обозначенный ориентир- постійний конструктивний діалог в виде:
"З 1 грудня 2008 року, почне працювати окремий розділ "Майбутнє Житомира" на сайті міської ради. В цьому розділі кожен зможе запропонувати ідею, яка буде обговорюватись і мати реальний "вихлоп" - у вигляді рішення, проекту рішення, або конкретним посадовцем буде взято до уваги.
В межах обговорень, може бути розділ з конкретними "наїздами" на посадовців, або виконавців якихось робіт. Наприклад, ви скаржитесь що щось не так, говорите де не так - муніципалітет зі своєї сторони або дає відповідні контакти, або робить організаційні висновки.
Почнемо з цього."
Поддерживаю!
Гильденстерн
4 Гильденстерн (Гильденстерн)   • 15:03:11, 29.11.2008 [Материал]

Либерти, "выхлоп" это побочный продукт превращения горения топлива в энергию. Количество "выхлопа" как правило пытаются уменьшить.
Есть правда фетишы основаные на выхопе: спортивный выхлоп, ароматный выхлоп,чистый выхлоп, пердеж в воду и тому подобное.
Если говорить немного более тонко и эстетично - этот джентельмен крайне сильно мотивирован на результат, но совершенно не готов к тому, что Результат происходит после Процесса.
Svoboda
5 Виктор Свобода (Svoboda)   • 20:13:47, 29.11.2008 [Материал]

Який магістрат, який муніципалітет? І мера в нас нема, а є Рада, виконком з жіночою головою та велика купа "управлінців", яку дехто наклав. Щоб у країні, де є магістрат або мун---т, фахівець ляпнув би таку дурницю про діалог, то форма діалогу була б простою- негайна відставка. А що в нас? Муніципалітету нема, а управління з му---го розвитку- є. Нема-є, нема-є. Розвиток того, чого юридично і фактично нема. Скоро, мабуть, буде "управління з магістратного розвитку"(з гарними зарплатами)? Громадська ж рада, яку ніяка громада не обирала, теж є. Ми, "ніхто" й багато тих "хтось", маємо точну відповідь, ЩО САМЕ треба змінити- систему та структуру органів влади. Що б нам більше не ставили такі дурнуваті запитання.
"Что делать, что делать?" Сухарі сушити. Форма реалізації діалогу- копняк під зад. Зачекайте, скоро прийдуть оті "ніхто" ...
IBM
6 Сергей Палыч (IBM)   • 22:40:11, 29.11.2008 [Материал]

абсолютно вас поддерживаю...

> Залишилось обрати форми реалізації діалогу
какие будут предложения?

niknik
7 niknik (niknik)   • 10:59:30, 30.11.2008 [Материал]

"рецепт порятунку міста від статусу СІРОГО один – постійний конструктивний діалог....І девізом діалогу повинне стати гасло «Житомир – наш спільний дім». Ідея чудова, але...
Діалог - це коли не тільки говорять, але й слухають одне одного, коли слова не розходяться із справами. А у нас: в стратегії Житомира "Зробим місто зеленішим" - для цього вирубаємо сквер під центр зайнятості; "Зробимо місто комфортним для проживання" - для цього розриємо пів міста і заборонемо встанвлювати автономне опалення (можна, але тільки через хабар); підвищемо плату за проїзд в маршрутках - замість того , щоб заборонити експлуатацію "убитих Газелей"; "Зробимо місто чистішим" для цього не будемо вивозити сміття і підвищемо квартплату, а нач.ЖЕКів пересядуть на іномарки тощо...
Олександр, ЯКІ ПРОПОЗИЦІЇ ГРОМАДИ РЕАЛІЗОВАНО (а не у проектах реалізації) за останні 3 роки? ЩО НОВОГО ЗРОБЛЕНО МІСЬКВЛАДОЮ за цей період, а не скільки залатано дірок? У СКІЛЬКІ ГРОМАДІ обходяться бігморди з Шелдченко до кожного свята і НАВІЩО ВОНИ ПОТРІБНІ?
Я ЗА ДІАЛОГ ДВОМА РУКАМИ, ТІЛЬКИ РОБІТЬ ЩОСЬ!
Українець
8 Саша (Українець)   • 19:31:20, 30.11.2008 [Материал]

Підтримую коментарі на всі 100%№1,2,4,5,6,7.

До влади. Втільте спочатку програму з якою людей обдурили на виборах "до ладу" А потім робіть нову програму. А то як в приказці "за двома зайцями побіжиш ні одного не зловиш." Проблема в том що влада бігає тільки за інвесторами і пропонує їм місто наше. Хто виграє "Жовтень" під торгівельний центр, ганделик. Чи ще якусь десь привабливу споруду чи земельку під бізнес проект.

Як прикро що влада намагається нагло, зухвало ще й до людей звернуться підкажіть як краще проект написати щоб інвестором сподобалось. І ми влада перед вами, тобто житомирянами, будемо чисті. Говорячи це ж ви цей проект запропонували... І за вашим бажанням, житомиряни, ми влада "подарували" інвестору цю землю, парк, вирубали дерева для центру зайнятості. Це ж все для вас любі житомиряни!

gp
9 Виктор Зинченко (gp)   • 20:03:04, 30.11.2008 [Материал]

Элементарно, Ватсон!
Опишу свою теорию в 3 шага.
Шаг первый:
Поставь урну или ящик возле горсовета(или еще в каком то людном месте) в который люди могут кидать письма со своими идеями, предложениями и способами их организации. Рядом повесить электронное табло (доску на худой конец) на котором люди будут получать ответы на некоторые из своих обращений.
Шаг второй:
Создать группу: пара креативных особей + человек с хорошими организаторскими способностями. Они рассматривают и развивают идеи и толкают их в уже подготовленном виде наверх.
Шаг третий:
Вместо Шелудченко разметить на ситилайтах и билбордах толково збитую рекламу этого проекта, призвать людей участвовать, а они поддержат эту инициативу.
P.S. насчет "З 1 грудня 2008 року, почне працювати окремий розділ "Майбутнє Житомира" на сайті міської ради" - заранее обреченная на неудачу попытка, "ібо не читаємо".
Олександр Круківський, если Вас это действительно интересует, вчитайтесь.
gp
10 Виктор Зинченко (gp)   • 12:53:30, 01.12.2008 [Материал]

я так понял ваша инициатива изсякла. ну что ж, тогда пусть будет по-старому
1-10 11-20 21-30 31-40 41-50