Живой Журнал

Живой Журнал - обзор блогосферы и соцсетей.
Сегодня: Пятница, 27 Мая 2022    21:36:02
Живой Журнал » Статьи » Дмитро Ткачук, Житомир » Дмитро Ткачук

Академія політичної освіти відкрила свої двері

Академія політичної освіти радо відкрила своє двері для не байдужої молоді. 27.02.09 - 01.03.09 в Житомирі проведено перший регіональний етап проекту, що протягом двох років реалізовуватиметься в Україні Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Демократичний Альянс» у співпраці з партнерами зі Швеції.

В ході семінарів учасники дискутували на такі теми як: «Демократія», «Громадянське суспільство та інструменти його впливу на розвиток держави», «Політика: ЗА та ПРОТИ» та ряд інших.

Як вісім відомо, саме в дискусії породжується істина. Від учасників академії лунали різні визначення демократії, функції громадянського суспільства та політичних партій, але всі погоджувалися в тому, що сучасна «політична еліта» просто не спроможна забезпечити народу гідне життя і тому потребує компетентної, відповідальної, ціннісноорієнтованої заміни готової взяти на себе відповідальність за демократичний та без кризовий розвиток України.

Саме з цією метою до академії прийшла перспективна молодь яка готова нести цю ношу, яка прагне отримати необхідні для цього знання, якій набридло жити в країні де ніхто не відповідає за свої вчинки, де ніхто не дбає про ближнього, без власної вигоди, де панує хаос і криза. І замість того, щоб в рожевих снах мріяти про безтурботне життя за кордоном ці люди прагнуть змін у власній країні, її економічній розбудові та зміцненні духу нації.

Якщо є бажання, завзяття, та прагнення досягнути поставленої мети – то її обов’язково буде досягнуто. Ми віримо в креатинв, потенціал та неординарне мислення. Україна вірить в Вас! Успіхів Вам «молоді політики»!

Довідково 

В «Академії політичної освіти «Ходімо разом!» протягом двох років загалом навчатимуться 120 людей, які матимуть змогу суттєво підвищити власний рівень теоретичних знань та практичних навиків, що допоможуть їм збільшити свою участь у державотворчих процесах в Україні. 

Учасники проекту братимуть участь у семінарах, круглих столах, наукових дослідженнях, публікуватимуть дебатні статті та виконуватимуть практичні завдання. До викладання в «Академії політичної освіти» залучатимуться українські та іноземні експерти. Протягом 2009 року заходи проекту проходитимуть в Миколаєві, Житомирі, Дніпропетровську, Одесі, Києві, Харкові, Донецьку, Запоріжжі, Чернігові, Івано-Франківську та Вінниці.

Автор: Дмитро Ткачук
Житомир | 02 Марта 2009 | Просмотров: 6444
Комментариев: 0

Ух ты! Интересно!