Живой Журнал

Статьи, справочники

Житомир » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук      Авторская колонка

Дмитро Ткачук

Голова Житомирської областної організації політичної партії "Демократичний Альянс"

статей автора: 70


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
5 грн як підстава почати думати
Резонанс пов'язаний з підвищенням вартості проїзду в маршрутках до 5 грн, на фоні хвилі обурення та політичного популізму спонукав багатьох людей задуматися над питаннями, які раніше навіть не виникали на порядку денному.
07 Июня 2017 4351 4 1.7
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Фіктивна підготовка до зими. Як з цим боротись.
Підготовку до зими в місті банально саботують, якщо не формально то принаймні по факту. Поки Любов Цимбалюк та Сергій Сухомлин граються в те, хто відповідальний за ЖКГ, пожинати плоди будемо ми - звичайні мешканці багатоповерхівок Житомира.

 

28 Августа 2015 3622 0 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Як заступник мера Демчик конкурс маршрутчиків фальсифікував
У червні відбувся конкурс по визначенню перевізників в Житомирі. Це була імітація відкритого і прозорого конкурсу, комісія заангажована, а його результати ні в якому разі не можна визнавати. Керував клоунадою заступник Житомирського міського голови Євген Демчик.
02 Июля 2015 5605 3 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Сімейна політика: роль влади в житті сім’ї

Старіння нації одна з основних природніх загроз для країни. Цей демографічний фактор безпосередньо впливає на економічні та соціальні показники. Якби песимістично ми не ставились до показників тривалості життя в Україні, але за останні 20 років середня очікувана тривалість життя при народженні зросла на 5 років. Здавалося б, це незначна тривалість, але якщо подивитись під кутом зору дефіциту пенсійного фонду, або витрат на медичне обслуговування населення, то картина стає іншою.

06 Апреля 2015 3792 1 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Транспортна криза в Житомирі. Частина 1. Маршрутки по 4 грн. – це лише початок.
Не минуло і 2-х місяців, як житомирські перевізники знову ініціювали питання підвищення вартості проїзду в маршрутках. Навіть не ініціювали, а повідомили в ультимативній формі, бо речення в якому одночасно звучать заклики про підвищення тарифу та повідомлення про потенційний не виїзд на маршрут є скоріш вимогою, а не проханням. 
05 Марта 2015 4777 0 4.3
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Про пенсійну реформу: чому пенсії не дають жити працюючим
Левова частка всіх обговорень необхідності реформ стосується пенсійної реформи. Одна з найчутливіших сфер та досить неоднозначна в сприйнятті українцями пенсійна реформа є одним з перших кроків в пакеті негайних реформ.
18 Февраля 2015 3295 2 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Заплати податки - допоможи депутату виграти вибори!

Сьогодні на виконавчому комітеті Житомирської міськради запропонував проект рішення про зміни до бюджету міста на 2015 рік. Суть рішення доволі проста кошти раніше виділені на піар та підкуп виборців (понад 3 млн.грн.) направити на енергоефективність.

05 Февраля 2015 2382 0 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Чому я не йду у ВРУ.

Останніми днями отримав багато запитань щодо моєї участі у виборах до Верховної Ради України. Спробую узагальнити, дати відповідь та обґрунтувати своє рішення. 

29 Сентября 2014 3324 5 3.2
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Транспортна урбанізація Житомира - пріоритети.
Житомир поки не мегаполіс, але зростання кількості транспорту та його співіснування з пішоходами є досить актуальним. Говорячи про план розвитку міста і транспортну сферу зокрема, хотів би зазначити, що тут як і в будь-якій важливій справі в основу мають лягти принципи, а передувати старту повинна візія.
11 Августа 2014 6244 0 2.7
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Ремонт на паперах - сто відсотковий прибуток!
В яких будинках планують проводити ремонт хвилює переважну більшість житомирян, а от скільки коштів при цьому витрачаються не ефективно хвилює не багатьох. Витрати мільйонів гривень лишаються безконтрольними, а не рідко це упущення коштує нам кругленької суми.
20 Июля 2014 4770 0 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Які кандидати такі й результати
Ну щож, вибори пройшли – час підбивати підсумки. Більшість з тез, що на наводжу нижче, сформувались ще до голосування, а результат виборів їх лише, більш ніж яскраво, підтвердив.
27 Мая 2014 4627 0 3.2
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Скандальне закулісся конкурсу пасажирських перевізників: замовні суди
Ініціатива карається. Ця приказка – про управління транспорту і зв’язку житомирської міськради. Що не "ініціатива” – то порушення, свавілля і скандали. І ось новий конкурс – новий скандал
31 Октября 2013 6646 0 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Потопу Житомира присвячується
Досвід і практика долання такої несподіваної стехії як осінній дощ, що стала трагедією для Житомира та кількасот комунальників на чолі владою яка дала десяток заяв  про неймовірні зусилля в ліквідації наслідків. 
03 Октября 2013 4068 2 4.2
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Гроші на смітті або в очікуванні запрограмованого пакращення
У міськраді кажуть що в наших гаманцях відбулось поповнення. З 2012 року житомиряни почали заощаджувати на квартплаті. Така економія стала можливою завдяки програмі роздільного збору сміття. Невже це в Житомирі?
25 Сентября 2013 4804 0 5.0
Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук
Гідність стала кримінальним злочином, або як покривають корупційні схеми в ДМС
За вимогу від чиновника виконувати службові обов’язки громадянина притягують до кримінальної відповідальності. Саме так можна одним реченням описати ситуацію, яка склалася в результаті вимоги житомирянина Івана Фурлета виконати обов’язки та не порушувати конституційних прав громадян державними службовцями.
28 Августа 2013 5124 0 5.0
1 2 3 »