Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук

Герої вмирають!

Автор: Дмитро Ткачук, 15 Мая 2014, 15:16:28
Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

Сьогодні в Житомирі відбулося прощання з загиблими вояками, нашої, 95-ї окремої  аеромобільної бригади. Звідусіль доносилися гучні гасла: "Герої не вмирають!”, але тіла цих людей були переконливо мертвими. Попри те, що абсолютна більшість присутніх називала їх героями та вигукувала "Слава”, ні для матерів загиблих хлопців, ні для їх дружин та дітей не стане легше жити від усвідомлення того, що загиблі залишаться героями в пам'яті багатьох осіб. Вони пішли, залишивши не реалізовані справи, наміри та ідеї. Пішли, залишивши свої домівки та близьких. Пішли боротися за свою країну та її громадян - за нас. Пішли та не повернулися. Герої вмирають! Разом з тим залишаються жити ті політичні повії, популісти та нікчеми, що стали причиною смертей вояків у визвольній війні України. Позуючи перед камерами, вони продовжують демонструвати співчуття та обіцяти, що все владнають, а тим часом по землі ллється кров українців.
Можна довго дискутувати чи доречною є подібна критика в цей час. Я сам довго утримувався від цього і рахував, що внутрішній розбрат не повинен мати місця в час зовнішньої агресії. Та з кожним наступним днем я бачу, що ця боротьба не є тотожною в сприйнятті українським народом та владою. Ці  смерті для них лише статистика, чергова подія, підстава для коментаря чи заяви. Для когось з них це вигідно, для когось зручно чи навіть виграшно - це фактори, що дозволяють реалізовувати плани та стратегії. Для людей - це життя, яке або є, або його немає. Це життя близьких та рідних, знайомих чи абсолютно чужих людей, але втрата яких пронизує серце. Коли твоя влада реалізовуючи політичні ігрища жертвує життями співгромадян, вона повинна бути прирівняна до ворога. Ти чуєш, що герої не вмирають і розумієш, що не вмерли, ті, хто можуть посміхатися, говорити, але це не стосуються тіл що нерухомо лежать в домовинах. Це результат чиїхось нікчемних рішень, дій чи бездіяльності.
Не буває наслідків без причин. Для того, щоб уникнути смертей українських синів необхідно аналізувати причини, що призвели до цього. Ми повинні чітко виявити винних через чию нікчемність загинули ці військовослужбовці та сотні мирних громадян держави Україна. За свою політичну недбалість, фальш та популізм вони повинні понести  жорстку відповідальність. Люди, що призводять до загибелі мирного населення, розростання військових дій на території країни не мають морального права вершити долі мільйонів людей, приймати політичні рішення від яких залежатиме доля країни. Ми повинні знати прізвища відповідальних за сльози та кров, щоб не допустити їх до влади в майбутньому. Не можна допускати повторення вже зроблених помилок. Герої вмирають, та якщо ми маємо до них повагу, то просто забов'язані зробити так, щоб їх смерті не були безглуздими чи використані кимось як факт, статистична інформація чи прикра неприємність. Пам'ять про героїв житиме в серцях багатьох людей та, якщо ми не зможемо пронести цю пам'ять - їх віддані життя будуть марними.
Герої вмирають, щоб жили інші, пам'ятаймо про це. Не існували, а жили гідно.
Вічна пам'ять героям!

Герої вмирають! Автор: Дмитро Ткачук http://dem-alliance.org
Дмитро Ткачук | 15 Мая 2014 | Просмотров: 3601
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Комментариев: 0