Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Облрада вирішила зекономила на соцзахисті 4,5 млн. грн.

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

На останній сесії Житомирської обласної ради депутати багато говорили про бюджет. Приймали рішення про чергові виділення коштів.

Мільйони вправо мільйони вліво. Начальник департаменту фінансів довго доповідала, як важко економити і нащо доцільно виділяти гроші.

В той самий час депутати прийняли одне дуже просте і "економне рішення”. Одним з додаткових питань без витримки термінів на оприлюднення, як то передбачено Законом України "Про доступ до публічної інформації”, без будь-якого обговорення у інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області відібрали понад 4,5 млн. грн.Все відбулося дуже швидко і просто. Переконаний що 90% депутатів і досі не знають за що вони проголосували.

Мова йдеться про рішення про зміни до Обласної комплексної Програма соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки.

Метою Програми є підвищення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, подальше формування комплексної системи реабілітації та інтеграції інвалідів, повернення до професійної та громадської діяльності людей з обмеженими фізичними можливостями, забезпечення їх виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, безперешкодного їх доступу до будинків і приміщень органів виконавчої влади, об’єктів соціального та громадського призначень, транспортної інфраструктури тощо.  Які гарні та гуманні цілі. Але після сьогоднішньої сесії, ця програма перетворилася  на черговий декларативний папірець.

Спочатку мав намір дати порівняльну таблицю змін до програми, але потім вирішив, що всі зміни можна пояснити одним реченням. З програми прибрали всі цифри.

На реалізацію програми було заплановано 5 млн.902,3 тис. грн. коштів обласного бюджету. Натисканням кількох кнопок депутати замінили всі суми на чарівну фразу "у межах виділених асигнувань”.

Лаконічна загадкова фраза, яка на практиці означає, що 26.06.14 року у незахищених верств населення Житомирської області забрали понад 4,7 млн. грн., але можливо колись, щось і дадуть, якщо захочуть, але скільки і коли, це вже "не наша справа”.  Цікавий момент: даним рішенням депутати навіть внесли змінив програму за 2013 рік. Абсурд і маразм, але вочевидь вносячи подібні зміни думали не про інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області


Облрада вирішила  зекономила на соцзахисті 4,5 млн. грн.

Облрада вирішила  зекономила на соцзахисті 4,5 млн. грн.
Автор: Дмитро Ткачук http://dem-alliance.org/
Дмитро Ткачук | 09 Июля 2014 | Просмотров: 3694 | бюджет, Дмитро Ткачук, інваліди, Житомир, соцзахист, облрада
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 1
nvvetal
1 Ololo (nvvetal)   • 09:33:17, 10 Июля 2014 [Материал]

А вы думали все закончилось?
Да наших инвалидов на улице не видно - так как они НЕ МОГУТ пользоваться нашими тротуарами, лестницами и тд

Читайте также на эту тему: