Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Дмитро Ткачук

Чи дійсно СПЕЦІАЛІСТ завжди правий?

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

Звернувшись до Богунського паспортного столу (ВГІРФО) у м.Житомирі, з проханням вклеїти фотографію в паспорт по досягненню 25-річного віку, отримав відмову.

На думку службовців, мій паспорт - не дійсний і його потрібно обміняти на новий, так як в ньому надірвана одна сторінка.

Згідно п. 16. Положення про паспорт громадянина України від 26.06.92 Обмін паспорта провадиться у разі: непридатності для користування. 

Натомість мені почали шукати 198 статтю КУ "Про адміністративні правопорушення" Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності, яка говорить, що  Умисне зіпсуття паспорта чи недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, але жодним словом не згадує про не дійсність паспорта чи потребу його заміни.

Чим мотивувались працівники в своїх не законних діях, стверджувати не берусь, та є факти які підщтовхують до однозначиних висновків. Зокрема, коли спеціаліст виявила надірваність сторінки мого паспорта, чоловік, що сидів за столом поруч (вочевидь її колега) потираючи руки та з відвертою посмішкою промовив: "Ну що ж, готуйте гроші". Чому він був такий радий, пояснити вкрай складно, та мабуть на то є причини.

Кожного дня ця, і ряд інших ДЕРЖАВНИХ структур висмоктують з громадян гроші: навязують не потрібні послуги та вимагають сплати за не обовязкові послу. Маніпуляція правами та обовязками громадян відбувається регулярно.

Нажаль, в наш час, державна структура не рідко працює не на захист інтересів громади, а в супереч їм. Вони використовують не обізнаність людей в нормативній базі, та як показує практика, зачасту, не володію нею самі. Тому не варто вестись на повідці маніпуляторів під статусними табличками на дверях. Влада створю закони та лякає ними громадян, але ми спроможні перемагати їх чесно, використовуючи цю зброю!

Чи дійсно СПЕЦІАЛІСТ завжди правий? Автор: Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук | 27 Мая 2012 | Просмотров: 10993 | свавілля службовців, паспорт, Житомир, Дмитро Ткачук
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 9
RaID
1 Сергей (RaID)   • 10:29:04, 29 Мая 2012 [Материал]

Стаття 198
Умисне зіпсуття паспорта чи недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
---------
Пусть сначала докажут что повреждение было умышленным. "недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату" - потери нет, этот пункт не применим вообще.
Іскандер
2 Іскандер (Іскандер)   • 11:43:12, 29 Мая 2012 [Материал]

Чесно кажучи, коли чуєш та бачиш такого роду абсурдні відмови у здійсненні посадовими особами дій, які до того ж ще й регламентуються відповідними нормативно-правовими актами, хочеться не скарги писати, доводити щось, а просто двома ногами заїхати в рило цим особам.
telefon
9 джавахарлал нюру (telefon)   • 01:12:59, 21 Сентября 2012 [Материал]

В моём случае, Конституция ОДНОЗНАЧНО говорит о моей правоте. Я выиграл суд первой инстанции против госоргана. Однако, этот орган подал апелляцию. мотивируя своё мнение надуманными факторами, а в одном месте они пошли на прямой обман судей ААС.
Причём, незадолго до меня, этот орган продул суд в 2-х инстанциях НА ТАКУЮ ЖЕ ТЕМУ!!!. И всё равно тратят время своих работников и деньги налогоплательщиков!
Говорят: "Нам Конституция - не указ! Нам важнее наши внутренние акты!" ЗВИЗДЕЦ!!!
Crem
3 Crem (Crem)   • 16:38:41, 29 Мая 2012 [Материал]

и эти люди хотят жить лучше!
жлобье
chessman
4 Фёдор (chessman)   • 17:09:13, 29 Мая 2012 [Материал]

Вище керівництво «Демократичного альянсу» хизується тим, що його вже пускають на поріг проамериканського грантоїдського загальноєвропейського об'єднання Панєвропейський Союз (PanEuropean Union). А іще – що альянс отримав повноправне членство в Інституті Роберта Шумана (Robert Schuman Institute), відомого своїм ворожим ставленням до слав’янських народів.
http://antiraider.ua/ucp_mod_ucp_site_arts_show_561.html
Tima
5 Дмитро Ткачук (Tima)   • 20:44:23, 29 Мая 2012 [Материал]

Федір, що ви намагались сказати своїм постом та цим не зрозумілим посиланням ( сайт_арт_шоу ) ? :-)
kslava1985
6 Вячеслав (kslava1985)   • 11:28:38, 02 Июня 2012 [Материал]

Мне кажется, чувак просто хочет оклеветать Вас, делайте свое дело...
Incola
7 Александр (Incola)   • 23:01:39, 04 Июня 2012 [Материал]

Согласно ст198 - должен біть умісел - пусть читаю учебник по админправу - а если им не нравится паспорт - пусть відадут другой ( за его стоимость надо заплатить) но не админпротокол со штрафом - пишите заявление на имя руководства вішестояшего
Tima
8 Дмитро Ткачук (Tima)   • 23:17:36, 04 Июня 2012 [Материал]

- по 198 на мене вже склали протокол та винесли постанову про сплату штрафу, який я маю намір оскаржити (буду вдячний за досвід тих хто це робив)
- саме здійснити заміну паспорта мені, наразі, і пропонують, але є 2 але:
перше, як ви вже зазначили, це необхідність оплати;
друге - підстава (на підставі чого я "хочу" його замінити), адже жодного документа з цією вимогою в мене немає, а отже це виключно моє бажання... :-)

Читайте также на эту тему: