Живой Журнал

ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Дмитро Ткачук » Автор:Дмитро Ткачук

Житомирські чиновники безсоромно ховаються від людей

Автор Дмитро Ткачук

Дмитро Ткачук

все статьи автора

«Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача», - зазначено в частині 3 ст.19 Законі України  «Про доступ до публічної інформації».

В еру розвитку інформаційних технологій, всебічної завантаженості людей, безперечно, не кожен спроможний здійснювати візити до відділу по роботі зі зверненнями громадян, щоб зареєструвати свій запит на інформацію. Інша справа зателефонувати чи відправити запит електронною поштою зі свого робочого місця.

Людство розвивається, і ці засоби зв’язку є не лише зручними, а й найбільш раціональними для всіх. Для всіх, окрім чиновників. Про те, що робота з такою страшною машиною, як телефон, є непосильним стрибком інновацій для працівника житомирського виконкому я вже писав. Та цього тижня в моїй практиці з’явився аргумент, що працівники «Біг-Бену» (так в Житомирі називають приміщення ради) бояться ще й комп’ютерів, а точніше, неспроможні прийняти листа електронною поштою.

Від своєї знайомої я дізнався, що в неї вже неодноразово виникають складності з надсиланням запиту на інформацію. Свій лист вона намагалась надіслати на електронну пошту, що розміщена на офіційному сайті Житомирської міської ради.

 ZT MVK tekstПісля отримання цієї інформації я вирішив перевірити її. Маючи кілька актуальних запитань, я оформив їх  та надіслав за адресою, вказаною у відповідному розділі сайту.

 Zapit tekstНадіслав і вже на другий день отримав відповідь. Шок від такої оперативної відповіді розвіявся, коли відкрив листа.


 Vidpovid tekst


Що означає це таємниче повідомлення, яке навряд було написане працівником відділу по роботі зі зверненнями громадян власноруч ? Нехай з певними погрішностями в перекладі та технічній мові, але цілком доступним для розуміння перекладом через стандартний перекладач.


Pereklad


Телефонний дзвінок прийняти нормально не можемо!

Электронна пошта не працює!

То чи можливий варіант нормальної цивілізованої взаємодії з людьми, які, будучи державними службовцями, не бажають дотримуватись законів Держави, що взяла їх на роботу?
Автор: Дмитро Ткачук
Дмитро Ткачук | 31 Января 2012 | Просмотров: 4242 | Дмитро Ткачук, чиновники, Житомир, доступ до публічної інформації, виконавчий комітет
Редакция "Журнала Житомира" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 7
ELECTRORAT
1 vasya (ELECTRORAT)   • 22:52:44, 01 Февраля 2012 [Материал]

Поштовий сервер морозиться. Перший раз таке бачу.
telefon
2 джавахарлал нюру (telefon)   • 02:32:59, 02 Февраля 2012 [Материал]

Я уже не раз отправлял вопросы и предложения на адрес виртуальной приёмной мэра на сайте горрады. Ни ответа ни привета!
Более того, в этой виртуальной приёмной имеется ссылка на архив вопросов-ответов. В архиве - ПУСТО!!!
Это значит, что "крики моей души" уходят в ... Куда уходят? Даже представить не могу!
Танюша
3 Татьяна (Танюша)   • 23:58:32, 03 Февраля 2012 [Материал]

А у меня был опыт написания вопроса на сайте мерии, только вопрос был адресован Шелудченко. Где-то через две недели появился ответ, но самое интересное, что проблема была решена в те же сроки. Аналогично после этого поступил мой сослуживец и эфект был похожим - через месяц появился ответ, а вопрос был почти решен (жек как всегда стормозил).
chessman
4 Фёдор (chessman)   • 00:37:13, 04 Февраля 2012 [Материал]

А меня раздражают товарищи, которые всё время выискивают какую-то грязь, а найдя - радуются, предав её огласке. Ведь чтобы прославиться и на кого-то сработать вовсе необязательно трудиться. Можно залезть на какой-то сайт органа исполнительной власти, найти гадость и выставить её на всеобщее обозрение.
Вы работаете? Тогда почему вы во время рабочего дня в 10.06 отправляете письма для "развлечения"???
Развивать общество надо, не колупаясь в грязном белье, а плодотворно работая. Это Вам не гранты зарубежные отрабатывать!
Сашко
5 Alex (Сашко)   • 14:29:50, 05 Февраля 2012 [Материал]

Ути-пути, какие эмоции. Похоже, федя-шахматист и является причастным к сайту міськради.;)
chessman
6 Фёдор (chessman)   • 20:26:29, 05 Февраля 2012 [Материал]

Вот, очередной "колупальщик" пришёл на защиту заграничного альянса )))
К сайту отношения не имею. Не ковыряюсь в грязном белье, в отличии от некоторых "сознательных" граждан.
Ути-пути будешь делать своим детишкам, жене и любовнице )))
Tima
7 Дмитро Ткачук (Tima)   • 00:16:42, 06 Февраля 2012 [Материал]

Одна справа коли, як Ви висловились, "колупаються" в чиїйсь особистій білизні, а інша коли мова йде про органи влади. Це люди, яким ми довіри управлінські функції нашим містом, державою, люди якім ми платимо заробітну плату, люди які повинні сумлінно виконувати поставлені перед ними задачі. Вони самі зробили свій вибір коли йшли на ці посади. Влада це не можливості, гроші та безкарність - це відповідальність та наполеглива праця на благо громади. Якщо хтось з них не відповідає заданим критеріям значить він не на своєму місті і нінащо окрім себе нарікати не варто.

Читайте также на эту тему: