Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза
 

Житомирська фан-зона

Автор: Олена Галагуза, 10 Июня 2012, 01:06:10
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

У Житомирі також є Євро-2012. Не таке яскраве, як у Києві чи Львові, але є. Ми з другом приїхали на нашу фан-зону на велосипедах. Покружляли, коли грали збірні Голландії і Данії.

Український телеканал «Футбол» транслював матч російською мовою. У нас є класні україномовні коментатори, як-от Ігор Мірошниченко, але «чомусь» вони не затребувані.

Власне фан-зона представляла із себе кілька територій. Перша – загороджена – для відпочинку без стільців: сідай собі просто неба і дивися. Тут можна було споглядати футбол, принісши свої наїдки. Друга – під наметами біля торгівельних точок – для тих, хто купує пиво і чіпси. Ціни трохи завищені, але ненабагато. Клієнтами наметів є переважно молоді люди, уздріли ми тут і представників місцевого депутатського корпусу. Я б сказала, що це місце для тусовки.

Ще за столами під наметами спокійно пили алкогольні напої неповнолітні. А зовсім неподалік стояли міліціонери, а краще сказати, багато міліціонерів. Вони стежили за дотриманням порядку. Але як жартує мій колега Вітя Мельниченко, їх не цікавлять безпорядки.  

У розпал Євро мені стало відомо, що у Житомирі хочуть прикрити демократичний за ціновою політикою заклад. Заклад, який дошкуляє деяким посадовцям, бо він не належить кумам-сватам-братам. У цьому місці за кілька тижнів до Євро резервували столи студенти. Чиновники сюди не ходять, бо не дуже гламурно. Чиновники, залишіть у спокої цю фан-зону… 


Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 10 Июня 2012 | Просмотров: 4632 | євро, Олена Галагуза, чиновники, Житомир, фан-зона
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 11
Дорогенька
1 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 21:24:44, 10 Июня 2012 [Материал]

про неповнолітніх: їм продають алкогольні напої скрізь. не тільки на території фан зони.

2. "У розпал Євро мені стало відомо, що у Житомирі хочуть прикрити демократичний за ціновою політикою заклад. Заклад, який дошкуляє деяким посадовцям, бо він не належить кумам-сватам-братам. "

можна конкретніше, який саме заклад. цікаво...
tolartem
2 Artem (tolartem)   • 09:17:44, 11 Июня 2012 [Материал]

Я хочу зауважити, що хоч я явно старший 18 і прийшовши взяти пива в "3 Гуся"в Глобалі під час матчу Польща - Греція, мене попросили пред'явити документ! Так що є підозра, що алкоголь купують старші в компанії для всіх.
Іскандер
3 Іскандер (Іскандер)   • 11:07:13, 11 Июня 2012 [Материал]

Олено, ви журналіст чи ведуча з "агенції ББС" – "баба бабі сказала"???

Який заклад мався на увазі? Чи кон'юнктура не дозволяє Вам оприлюднити його назву??
boka
4 житомир (boka)   • 15:29:07, 11 Июня 2012 [Материал]

Олено, я ставлюся до вас з симпатією. Але ви ігноруєте професійні поради або просто не роумієте, про що мова. Якщо ви не розумієте, то вам треба просто облишити
журналістику. Тому що далі примітивного рівня ви не піднімаєтеся. Те, що ви написали, то рівень учня шостого класу. Мама мила рами. Рами мила мама.
Вам вище правилтно писали, що треба називати речі прямо. Чого ви боітеся? Якщо боітеся, то тим більше така професія не для зляканих. Вибачте за правдивий відгук. Чисто по- дружньому.
Yurampec
5 Yurampec (Yurampec)   • 13:59:06, 12 Июня 2012 [Материал]

Новость ни о чем....
boroda
6 Boroda (boroda)   • 14:57:32, 12 Июня 2012 [Материал]

Черговий пук, а не новина. Шкода...
byrav4ik91
7 Роман Буравский (byrav4ik91)   • 21:31:37, 12 Июня 2012 [Материал]

Мирошниченко далеко не классный украиноязычный комментатор. Даже когда он камментил на Спортах, то терялся в компании Дениса Басенка, Виктора Вацко и Дмитрия Джулая - ИМХО. Естественно, что "свободивци" пиарят друг-друга, но зачем он ушел из спортивной журналистики и ударился в политику, если он такой классный комментатор?
polesich
8 Владимир (polesich)   • 23:20:13, 12 Июня 2012 [Материал]

Мня больше поразил цинизм все фан зону окружили пивными палатками, родители привели своих детей, сидят рядом с ними и показавают им пример отравления пивом, дейчтвительно подростков с пивом полно....Но что поделаешь если пиво у нас приравнено к молоку..А ведь моду отравлятс пивом алкогольными ядами придумали производители пива через рекламу и всех так запрограммировали..
velcade
9 Velcade (velcade)   • 13:57:22, 14 Июня 2012 [Материал]

Скоро суббота, пробежка с мегафоном по Старому Бульвару...
Мы говорим "Пиво", подрозумеваем "Футбол", мы говорим "Водка", подрозумеваем Кличко. Аргументы в студию. И прошу не искать виновных где-то там. Вот когда соки ("Садочок", "Сандора", ОДЗДП) будут рекламировать сборную Украины по футболу, я вашу затею с пробежками пойму. А сейчас... Тупее рекламы "Садочка" я еще невидел: ежик бродит по саду, в котором вешня, яблоки, груша, малина, клубника, виноград и т.д. созрели в ОДНО (!!!!!) время. Мичурин отдыхает.
Флажолет_на_12_ладу
10 Vadym (Флажолет_на_12_ладу)   • 21:37:47, 17 Июня 2012 [Материал]

"мені стало відомо" - так все байки и сказки начинаются..придумала.
Stass
11 S.t.а.s.s. (Stass)   • 15:15:54, 23 Июня 2012 [Материал]

Самый классный источник инфы - маршрутка, особенно того маршрута, где произошло ЧП.
Именно в маршрутке я узнал об убийстве ученика из 18 школы несколько лет назад, когда данный факт очень долго скрывали и умалчивали.
А потом почти 1 в 1 выплыли факты того инцидента со стиранием с мобилок видео драки, с перетаскиванием тела и т.д.

Читайте также на эту тему: