Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза
 

Вона допрацювалася, він поки працює

Автор: , 11 Сентября 2011, 22:10:30
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Про Юліїну драму не буду вдаватися у подробиці. Уся країна спостерігає за цією мильною оперою щодня біля екранів телевізора.

У Житомирі нині розгортається своя драма. Нещодавно нардеп Пашинський на сесію Житомирської облради приволік 16 тисяч підписів за відставку Житомирського міського голови Дебоя. І це тоді, коли приблизно така ж кількість виборців проголосувала за Дебоя.

До керманича міста будуть завжди претензії, не споглядаючи, скільки лиха чи добра він зробив. Своєрідну фіксацію його діяльності, надто обіцяної, почато на сайті «Владометр». Тут зазначено обіцянки мера і статус їхнього виконання. Зареєструвати «цяцянки» може кожен бажаючий на сайті, головне потім – проконтролювати, чи все вдалося або навпаки.

Поки на згаданому сайті вказано 4 виконані справи, одна (щодо скасування ліфтових карток) – пішла в небуття, 42 – у стадії виконання чи невиконання…

Зрозуміло, ці цифри щодня корегуються. Та от чи стає від того легше житомирянам, поки не зрозуміло. Скоро хтось святкуватиме, а хтось оплакуватиме рік при владі Дебоя. Йому, як політикові, властиво обіцяти. Але чи йому, як менеджеру, вдасться то все втілити у життя? Скептики схиляються, що моє останнє запитання радше риторичне. Оптимісти вже втомилися чекати і просто вірять у краще майбутнє, що, безумовно, звучить пафосно.

Очевидно, що Дебой – не лише мер Партії регіонів, від якої висувався. Ця політсила прагне встановити власний вектор майбутнього розвитку міста, але, на щастя, не все від неї залежить. Намагаючись відійти від партійного ярма, Дебой наштовхується на нові перепони – потужний і усталений у Житомирі бізнес, який опинився по той бік партійних барикад. А там свої ігри без правил.

Спроби уособити у своєму лиці непогані на перший погляд ініціативи додають міському голові тільки головний біль. Його вдасться частково позбутися, якщо почнеться процес об’єднання згаданих вище гравців. Для цього треба домовлятися не тільки напередодні сесій Житомирської міської ради. Це безперервний процес, вічний діалог, який ніколи не дасть передбачуваних результатів.

Мені як житомирянці хочеться чути не тільки обіцянки, а бачити реальний результат. Як журналіст волію аналізувати, що підштовхнуло до цього – бажання справді щось зробити чи амбіція бути обраним на наступну каденцію.

Без піару нікуди, працювати потрібно тим паче. Грамотний симбіоз цих інгредієнтів дасть плоди, якщо його виконавець знає що і як робити. А якщо виконавець ще й незалежний, й управлінець, то оди йому співатимуть не засоби масової інформації, а пересічні житомиряни.


Олена Галагуза | 11 Сентября 2011 | Просмотров: 6675 | Владометр, Дебой, Олена Галагуза, Житомир
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 15
KAPJICOH
1 Andrey (KAPJICOH)   • 23:13:47, 11 Сентября 2011 [Материал]

Как сказал кто-то из моих знакомых: "Плохо быть мелким начальником. Сношают и сверху, и снизу..."
Sams2
2 Александр (Sams2)   • 00:07:33, 12 Сентября 2011 [Материал]

Золотые слова...
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 11:00:08, 12 Сентября 2011 [Материал]

А "він" ще допрацюється. Корупції такого рівня Житомир ще не бачив.
Пакистанец
4 Виктор (Пакистанец)   • 11:55:50, 12 Сентября 2011 [Материал]

Не зря Галагуза на последней областной сессии сидела на руках у Дебоя! Как она "прониклась" его проблемами! Не забудьте, "журналист" Галагуза, что в порядочных кругах принято обещания выполнять, или может вам более понятны слова : " За базар надо отвечать?"А Дебой за год, который он "просидел" в мэрском кресле, ничего из обещанного так и не сделал. Тогда чем он лучше "сказочника" Пашинского? И не забудьте о "танцоре", которому всё время кто-то или что-то мешает!
KAPJICOH
6 Andrey (KAPJICOH)   • 12:44:41, 12 Сентября 2011 [Материал]

"Не зря Галагуза на последней областной сессии сидела на руках у Дебоя!" что правда что-ли? :)
Дорогенька
9 Людмила Харчук (Дорогенька)   • 19:12:36, 12 Сентября 2011 [Материал]

звідки відомості?
цікаво було б глянути!
Пакистанец
11 Виктор (Пакистанец)   • 20:11:24, 12 Сентября 2011 [Материал]

Ссылки не принимаются, но на житомир-инфо 8 сентября 2011 года.12.35 новость размещена.
KAPJICOH
15 Andrey (KAPJICOH)   • 13:29:33, 13 Сентября 2011 [Материал]

Поглядел. За спиной сидит, а не на руках. (\news_93941.html)
vox
5 владимир (vox)   • 12:19:36, 12 Сентября 2011 [Материал]

насколько понимаю, от Лены не ожидали настолько взвешенной позиции. а мне нравится то, что она начала смотреть на очевидные вещи незаангажированным взглядом. Лена, успехов!
коррупционер
7 владимир (коррупционер)   • 14:27:43, 12 Сентября 2011 [Материал]

все конечно здесь обьективно описано...но как то высокопарно...мы все до единого я считаю так рассуждаем...
никто ведь дебою зла не желает...скорее даже напротив...ну я устал...очень устал ждать когда его будет за что похвалить...
voin
8 Виктор Котенко (voin)   • 17:17:01, 12 Сентября 2011 [Материал]

Бульбашка. Чи не краще було б просто чмокнути мера у ж...?
khrusch
10 Хрущ (khrusch)   • 19:24:35, 12 Сентября 2011 [Материал]

Дівчинку Галагузу заносить під хмари. Хай тішиться дитина вигаданим собою світом та пийбоєм! Щасти обом.
chessman
12 Фёдор (chessman)   • 23:41:03, 12 Сентября 2011 [Материал]

Я что-то не понял. Зачем нам размышления Галагузы о том, нравится ли ей Дебой или нет? Да и странную позицию выбрала: и вашим и нашим... Может всем? )))
Олег
13 .. (Олег)   • 00:05:07, 13 Сентября 2011 [Материал]

" Дівчинка ", як ви виразились, - старається для вас, шановні громадяни міста... Аби вам жилось краще і ви, нарешті, розплющили свої очі та вийшли із сну... Вона не розкидується гучними та необгрунтованими словами як дехто... Кожна її передача сповнена деталями, фактами і чітко вираженою думкою... Не люблю людей, які не можуть довести та чітко висловити свою думку... Тому надалі, намагайтесь хоч трішки думати... співставляйте факти та вчіться аналізувати. Це зовсім не боляче, - приємно, навіть КОРИСНО!
Agresor
14 Agresor (Agresor)   • 11:49:49, 13 Сентября 2011 [Материал]

Пищи ищо...Гг

Читайте также на эту тему: