Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Владислав Пучич
 

Про неугодних журналістів, самодурство і житомирського «мера»

Автор: Владислав Пучич, 25 Декабря 2010, 15:42:22
Автор Владислав Пучич

Владислав Пучич

все статьи автора

Сьогодні сталось те, що ще місяць тому важко було уявити – місцевих журналістів намагались не пустити до сесійної зали Житомирської міської ради.

Працівники муніципальної міліції не пускали ні журналістів, ні відвідувачів, посилаючись на усне розпорядження керівництва.

Я чудово розумію, що Володимиру Дебою хочеться покерувати хоча б кимось, адже містом реально управляє чи то Рижук (як кажуть знаючі люди) чи то Боровець (такий висновок напрошується після аналізу ЗМІ). От наймаріонетковіший мер України хоча б муніципалами та покеровує – комплекс вгамовує. Поспішаю Вас засмутити, Володимире Михайловичу – муніципальна міліція формально Вам не підпорядковуються, адже є підрозділом відділу Державної служби охорони при УМВС України в області.

Хлопці (це я до муніципалів), з законної точки зору Вам до спини всі розпорядження пана Дебоя. До речі, а розпорядження було? (дуже хотів би побачити його текст). А от ви своїми діями цілком недвозначно порушуєте Закон «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». Ну і з п.1 ст. 171 Кримінального Кодексу України якось теж ознайомтесь.

Про інцидент написала більшість житомирських інтернет-видань: Журнал ЖитомираЖитомир.infoРупор ЖитомираЖитомир on-lineДзеркало Полісся1-ий Житомирських інформаційний блогЖитомирська хвиля, Замкова гора, Моє місто, а також всеукраїнські медіа: Телекритика, Газета по-Українськи. Вочевидь матеріали пішли на радіо та у газети. А от телевізійники як то кажуть депутати – рубали лебедя, або ж по-простонародному – морозились. Їм, з якогось дива, дозволили працювати у залі.

Пригадалась чорнушка про три сорти зразка 2004 року.

Три сорти українців за версією штаба Януковича


Про самодурство, згадане у заголовку. Якось пану Д. мав необережність подати руку один з працівників міськвиконкому. Через 5 хвилин цей працівник та його керівник отримували у мерському кабінеті «пістонів» за таку «хамську» поведінку. Як продовження теми, пан Дебой на одній з нарад поставив перед підлеглими вимогу – зустрічати його високорангову персону… вставанням. Як дітки у школі. Ех, не помилився я щодо комплексів. Явно не помилився…

Також у мене питання до начальника управління по зв’язках з громадськістю. Пані Ольго, скажіть будь-ласка, Ви будете виправдовувати вочевидь незаконні дії свого нового керівництва чи залишитесь опозиціонеркою? В душі )

До речі, цілком слушне зауваження колег про те, що ЗМІ не отримують текстів проектів рішень. Знаю, Ви зараз скажете те, що кажуть всі чиновники, коли розпочинають міжкабінетний футбол – грошей нема. Ну, добре, - тоді розсилайте проекти в електронному вигляді! Готовий провести тренінг з користування розсилкою. Ви ж знаєте – можу)

Насамкінець. Все одно не розумію навіщо? Навіщо меру загризатись з доброю половиною житомирських журналістів прям на старті? Ми ж все одно потрапимо, знімемо, запишемо і напишемо. Тільки тепер окрім професійного обов’язку у нас буде ще й особиста мотивація бути більш настирливими при пошуку джерел інформації. Ми ж далебі не український виборець, який як папір – стерпить все…

Автор: Владислав Пучич http://zhzh.com.ua
Владислав Пучич | 25 Декабря 2010 | Просмотров: 6633 | Дебой, свобода слова, скандал, Житомир, ЗМІ
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 23
Серж
1 Серж Ніхто (Серж)   • 21:49:44, 25 Декабря 2010 [Материал]

Про Боровця говорять не тільки ЗМІ що, він мер а і в самому міськвиконкомі, причому як прості чиновники, так і досить вагомі фігури.

Можливо помиляюсь, Боровець тут тимчасово і тимчасово не по волі мера, а по тому що, він людина діяльна, а зараз Дебой забороняє приймати якісь реформаторські кроки в ЖКГ міста і всі вагомі справі що необхідно вирішити в місті відкладає на весну.

Цікаво слухати монологи Дебоя де б він їх не проголошував в них відчувається якась приреченість. Вслухайтесь проаналізуйте його останнє вітання з днем енергетика да і коли він коментував недопуск журналістів на сесію, цікаві нотки звучали в його голосі

З

woland
6 Влад (woland)   • 16:52:53, 26 Декабря 2010 [Материал]

Ну, наскільки Боровець діяльний можна поцікавитись думкою жителів Новограду - ось там можна почути дійсно цікаві нотки)
wizard
2 Дмитрий Александрович (wizard)   • 23:29:12, 25 Декабря 2010 [Материал]

журнаГлисты возмущаюцо? осваивайте первую древнейшую, берите пример с woland
Репортер
4 Серый волк (Репортер)   • 01:24:04, 26 Декабря 2010 [Материал]

Такие "блогоГлисты" как ты, со своими высказываниями - понижаете рейтинг сайта ЖЖ, превращая его в место, где льётся грязь, где всякая несостоявшеяся в этой жизни мразь может обгажывать деятельность людей, работающих в информационной сфере Житомира и области. Неужели это информационная политика ЖЖ?

Журналу Житомира нужно решительно чистить высказывания таких, прости Господи, блоггеров. Иначе сайт превратится в помойную яму...

wizard
5 Дмитрий Александрович (wizard)   • 02:06:08, 26 Декабря 2010 [Материал]

убейся ононимный ничего не представляющий из себя глист
Репортер
10 Серый волк (Репортер)   • 19:54:41, 26 Декабря 2010 [Материал]

Неужели этот блог создан для того, чтоб брызгать желчью, гадить, обзывать, унижать журналистскую профессию, вместо того, чтоб корректно комментировать новости, высказывать свою точку зрения, делиться интересной информацией.

Степень авторитетности блоггера определяется количеством нелестных отзывов, в сторону житомирских журналистов? В таком случае, вы, "шановний", звезда блоггосферы Житомира...

wizard
11 Дмитрий Александрович (wizard)   • 20:04:28, 26 Декабря 2010 [Материал]

нелестные отзывы только в сторону журнаГлистов.
на зхзх журналистов практически нету (офелия не в счёт)
rozdum
14 Sergey Rozdum (rozdum)   • 23:20:45, 26 Декабря 2010 [Материал]

воно і зрозуміло - на зхзх просто немає журналістів) Є блоги. Але блоги і журналістика - це різні речі
Ofelia
21 Iryna (Ofelia)   • 15:27:20, 27 Декабря 2010 [Материал]

ого... неочікувано....)
woland
8 Влад (woland)   • 17:02:43, 26 Декабря 2010 [Материал]

Відрижка свободи слова і самовираження. Вочевидь, якщо неадеквати існують у суспільстві, то й на ЖЖ, як у дзеркалі вони теж відображаються.
AnGo
3 Андрей (AnGo)   • 00:17:40, 26 Декабря 2010 [Материал]

"Я чудово розумію, що Володимиру Дебою хочеться покерувати..." - ти Влад, напевно, круп'є підпрацьовуєш, раз такі терміни знаєш!)

І прижучило тобі бруд лити на владу, то не так, це не так... Вас пустили на засідання - пустили! В чому питання?? В тому що прийшлось постояти зайвих 15 хв?? То тут потрібно вказати слово не "самодурство" - а "самолюбство".

Сьогодні, на мій погляд, важливіше не поливати брудом владу, чи то Шелудченко, чи то Дебой, - а донести до людей ті цінності, котрі б дали ефект в майбутньому всієї нації. Бажаю тобі успіху, шановний!

woland
7 Влад (woland)   • 17:01:22, 26 Декабря 2010 [Материал]

Почну з кінця:
1. Дякую за побажання)
2. В даному випадку я не PRник, а журналіст і тому моєю функцією не є донести чиїсь цінності, а донести до суспільства значиму інформацію. Окрім того, не зовсім розумію про які цінності йдеться у випадку з Дебоєм. Буду радий роз'ясненню.
3. Не зовсім розумію постановки питання "постояти зайвих 15 хвилин". На підставі чого? Заради чого? Хто має право прийняти рішення обмежити доступ житомирян до інформації про роботу їх представників?
4. Що є у твоєму розумінні брудом і як це пов'язано з даним матеріалом? Чи називати чорне чорним є лити бруд?
rozdum
9 Sergey Rozdum (rozdum)   • 19:37:23, 26 Декабря 2010 [Материал]

мені найбільше про непіарника сподобалось)
кстать, а з чого всі вирішили, що то були муніципали саме? Хтось їх посвідчення бачив, їх імена/посади/звання хтось знає?
Серж
12 Серж Ніхто (Серж)   • 21:34:04, 26 Декабря 2010 [Материал]

Неприкидайтесь необізнаним. Таке враження що, Ви ніколи не заходите в виконком міста. Дописи свої прочитайте і все стане на свої місця.
rozdum
13 Sergey Rozdum (rozdum)   • 22:28:22, 26 Декабря 2010 [Материал]

вирішив - а ну його)
telefon
15 джавахарлал нюру (telefon)   • 00:05:02, 27 Декабря 2010 [Материал]

Его увидишь
И проходишь мимо,
Ещё подумав:
- Ну его совсем!
Doom2
20 Юрий (Doom2)   • 11:40:40, 27 Декабря 2010 [Материал]

С этим AnGo все ясно: http://zhzh.info/blog/2010-11-03-546
LoCDoC
16 Тарас (LoCDoC)   • 00:59:07, 27 Декабря 2010 [Материал]

Я наверное за то что бы пускали журналистов, как минимум с журналистским образованием, а не самодуров.

И называть себя журналистом, надо заслужить.

woland
17 Влад (woland)   • 01:11:14, 27 Декабря 2010 [Материал]

а заслужить у кого?
wizard
19 Дмитрий Александрович (wizard)   • 01:16:38, 27 Декабря 2010 [Материал]

ну уж ни как не жополизаньем в кульке дикой-фаворской а потом и в команде воры тимофевны
woland
18 Влад (woland)   • 01:13:40, 27 Декабря 2010 [Материал]

До цієї ж теми: http://rozduminfo.blogspot.com/2010/12/blog-post.html
danna_esennik
22 danna_esennik (danna_esennik)   • 22:55:44, 27 Декабря 2010 [Материал]

Владе, "не висмоктуй з пальця" скандал. Всі журналісти зайшли до зали. Не потрібно перебільшувати заради резонансу...
woland
23 Влад (woland)   • 20:27:01, 30 Декабря 2010 [Материал]

Ложечки конечно нашлись, но осадок остался...