Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина
 

В Житомире у начальников ЖЭКов начинается не спокойная жизнь

Автор: Антон Бездетко, 08 Февраля 2011, 19:34:30
Іспит на господарську зрілість. Його складатимуть керівники комунальних підприємств

Щотижнева минулого понеділка нарада з питань ЖКГ під керівництвом заступника міського голови Миколи Боровця вкотре засвідчила: начальники жеків, інших комунальних підприємств, голови ЖБК і ОСББ не можуть сьогодні сподіватися на спокійне життя.

Схоже на те, що влада міста серйозно налаштувалася навести лад у цій, доведеній "до ручки", галузі.

Микола Петрович передав учасникам наради незадоволення міського голови Володимира Дебоя, котрий тиждень тому особисто взяв участь у аналогічному зібранні, тим, як виконуються його доручення та ставленням окремих начальників жеків до звернень городян.

Як це не прикро констатувати, зазначив М.Боровець, але досі трапляються випадки нереагування на одне й те ж, навіть третє поспіль прохання мешканців міста. Постає запитання: чим тоді займаються заступник начальника, головний інженер, чисельний загін майстрів, сантехніків, слюсарів, зрештою, сам керівник підприємства?

Це запитання було адресоване керівникам усіх форм житлових структур, незалежно від приналежності: усі жителі будинків жеків, ЖБК, ОСББ повинні мати однаково сприятливі побутові умови.

Міськводоканал і КП "Житомиртеплокомуненерго" мають створити робочі групи з моніторингу фактичного стану і перспектив підприємства.

Остаточний термін проведення міським головою співбесід із керівниками підприємств на предмет підсумків роботи у минулому році і планів на поточний рік - наступний тиждень.

Микола Боровець розповів, що наразі завершується робота з розроблення семи цільових міських програм, які згодом будуть внесені на розгляд міськвиконкому і найближчої сесії міської ради.

Днями буде оптимізовано управлінські структури міської ради. Начальники управлінь подадуть міському голові пропозиції щодо штатної чисельності працівників. Зокрема, не передбачається злиття в одне управлінь житлового і комунального господарств міськради. У кожного з них - доста своїх проблем. Буде спрощено управління муніципального розвитку, що ввійде в структуру управління житлового господарства.

Відчутних змін зазнає інспекція з благоустрою міста. Її складову - екологічний відділ - пропонується повернути в лоно відповідної державної служби, а сама інспекція буде займатися суто питаннями благоустрою. При цьому її буде позбавлено від опіки Житнім ринком - ним займатимуться агенція з комунального майна і підрозділи, що відають питаннями економіки.

Микола Боровець прогнозує, що ефективними помічниками інспекції з благоустрою стануть активісти з числа громадськості, робота яких стимулюватиметься матеріально. Микола Петрович вважає, що головне завдання інспекції з благоустрою полягає у виявленні порушників законодавства щодо облаштованості території міста і притягнення їх до відповідальності на засіданнях адміністративної комісії. "Іншого шляху наведення порядку, ніж через покарання порушників, світ не знає. Ним будемо іти й ми", - зазначив промовець.

М.Боровець доручив керівникам усіх форм житлових утворень провести інвентаризацію закріпленої за ними території щодо наявності гаражів, кіосків, інших споруд та документального підтвердження законності цих будов.

Дозволи на облаштування тимчасових гаражів на прибудинкових територіях раніше надавалися винятково інвалідам, котрим важко було б добиратися до своїх автівок у котрийсь із кооперативних гаражів на околиці міста.

Частини цих інвалідів давно немає серед живих, але гаражі продовжують займати місце на подвір'ях багатоповерхівок і створювати певні незручності їх мешканцям. Особливо нетерпиме видовище панує з гаражами поблизу ринків, що перетворилися у складські приміщення для різних товарів.

Микола Петрович висловив сподівання, що проблема впорядкування забудов на прибудинкових територіях буде вирішена протягом трьох місяців.

Ще один побутовий "біль" - затоплені водою підвальні приміщення. Доручено керівникам жеків, ЖБК і ОСББ провести обстеження усіх підвалів багатоквартирних будинків, де має місце підтоплення, і надати письмові пропозиції з усунення причин підтоплення.
Автор: Антон Бездетко
Наш город | 08 Февраля 2011 | Просмотров: 11352 | Дебой, Житомир, медицина

Читайте также на эту тему:

Комментариев: 4
HOUSE
1 Сергей (HOUSE)   • 15:49:11, 12 Февраля 2011 [Материал]

Попробуйте дозвонится до начальника ЖЭКА № 15. Ответ простой и постоянный он вышел или в горисполкоме. Звонок поступал в коридоре жэка с мобильного, Где было видно его присутствие в кабинете.
scif77
2 Владимир (scif77)   • 20:43:33, 12 Февраля 2011 [Материал]

ЖЭКи это тупиковые конторы, где ничего не добиться...
Танюша
3 Татьяна (Танюша)   • 00:41:15, 13 Февраля 2011 [Материал]

А начальник жека №5 постоянно на больничном. Хорошо хоть квитанции вовремя разносят. Того гляди, через лет 10-15 научатся что-то делать кроме этого.
garold
4 Кonstantin (garold)   • 11:31:16, 13 Февраля 2011 [Материал]

Через 15 летвы про ЖЭКи и не вспомните!