Живой Журнал

Живой Журнал » Статьи » Пресс-релизы, Наш город, Украина » Виталий Кичкирук

Онкобольные дети. Открытое письмо житомирским чиновникам

Головам Житомирських громадських організацій!

Прошу відписати мені чи згодні Ви підписати наступний лист.
Якщо так, то це треба зробити терміново!

Чекаю на Ваші пропозиції. Пропоную скликати пресу і спільно підписати лист завтра (3 вересня 2010 року) о 13-тій годині біля пам’ятника С.П. Корольову.


Голові Житомирської обласної Ради
Французу В.Й.
КОПІЯ
Голові Житомирської ОДА
Рижуку С.М.


Шановні Віталій Йосипович
та Сергій Миколайович

Відкритий лист стосовно ситуації із закупівлею тест-систем для перевірки донорської крові.

2 вересня 2010 року в сюжеті інформаційної служби "ТСН”, телеканалу 1+1, було висвітлено проблемну ситуацію щодо надзвичайної ситуації із закупівлею тест-систем для перевірки донорської крові в Житомирському обласному центрі крові.

Коротко проблему можна охарактеризувати так: через безвідповідальність "невідомого чиновника” держава в особі Міністерства охорони здоров'я не провела тендер на закупівлю, і відповідно не закупила ці тест-системи.

Цитуючи сайт "ТСН”: "Донори зазвичай здають кров у спеціальній кімнаті. Потім через спеціальне обладнання з неї готують тромбоконцентрат, який потім переливають дітям.

У онкогематологічному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні стверджують, якщо вчасно не влити тромбоконцентрат, рівень тромбоцитів упаде і дитина просто почне кровити і помре від крововтрати.

У донора має бути довідка з центру переливання крові, що кров не містить інфекцій, таких, як ВІЛ, гепатит та сифіліс. Нині цих довідок не видають.

"Видати не протестовану продукцію, це кримінальна відповідальність. Не видавати продукцію, це теж кримінальна відповідальність", - зазначає головний лікар Житомирського обласного центру крові Анатолій Чугрієв.”

Через злочинну діяльність/бездіяльність посадової особи люди втрачають можливість для порятунку життя.

Звертаємось до Вас із вимогою:

    1. На 26-ту сесію Житомирської обласної Ради, винести питання щодо віднаходження коштів на закупівлю тест-систем в обласному бюджеті, як вони були віднайдені на купівлю представницького автомобіля для керівництва Житомирської ОДА.
    2. На сесії заслухати звіт начальника управління охорони здоров’я Житомирської ОДА, у якому він пояснить причини зволікання із закупкою означених тест-систем.
    3. Про виконання вимог повідомити нас в найкоротший термін в письмовому вигляді за поштовими адресами організацій, що підписали це звернення та громадськість через розміщення в ЗМІ, або скликання прес-конференції.
Голова ЖОМГО "Ліга інтелектуальних ігор” В.В.Кічкірук
Автор: Виталий Кичкирук
Наш город | 03 Сентября 2010 | Просмотров: 8247 | дети, Житомир, медицина
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: