Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза
 

У Житомирі влада мовчить про зміни до Конституції. Є що замовчувати

Автор: Олена Галагуза, 26 Августа 2015, 21:36:57
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Зараз хвилями розкочуються по Житомиру дискусії щодо реформ, нових законів, але чомусь про Конституцію мовчать, як миші. А от про бурштин волають, наче скажені, бо ж тут пахне живими грошима. І борються з нелегальними копачами по 10-20 кіл бурштину та кілька мотопомп у день. Солідно, нічого не скажеш.

У Житомирі влада проводить інші заходи, більшість з яких є декоративними. Передчуваю уже, як тролі чекають команди “фас”, щоб облити мене і мою команду брудом. Будь ласка, робіть вже щось інше і креативне, бо дуже нудно і нецікаво якось виконуєте доручення.

Найстрашніше, що провладне оточення чомусь не скликає громадські слухання чи форуми на тему змін до Основного Закону України. Як сказала Віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд, такі зміни не можна приймати, тому що їх ухвалення означатиме визнання того, що в Україні йде громадянська війна, а не збройна агресія ззовні.

“Росія змусила наших закордонних партнерів погодитися з такими змінами, які вигідні всім, окрім самих україниців. А президент скористався таким тиском, аби змінами до Конституції посилити свою владу. У тексті пропонованих змін щодо децентралізації немає збільшення повноважень громад, натомість є норми, які роблять їх більш залежними від Президента”, – говорить Сироїд.

Щось тут децентралізацією та усіма її проголошеними перевагами і не пахне. Проте знову країні дають “з’їсти” піар-проекти типу полісменів, чиї затримані потрапляють, скажімо, на лаву підсудних, а там...  немає положень щодо заміни корумпованих суддів, що означає що правосуддя в країні й надалі чинитимуть ті, хто втратив довіру людей. Чи надовго вистачить ентузіазму боротися з свавіллям, яке дахується на усіх рівнях?

Навряд.

 
Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 26 Августа 2015 | Просмотров: 2481 | Самопоміч, свавілля у владі, Олена Галагуза, Бурштин, Житомир
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 3
Тивун
1 Тивун (Тивун)   • 16:48:05, 27 Августа 2015 [Материал]

Запропоновані зміни (в частині децентралізації),в цілому, є майже точною копією успішно працюючої польської моделі. Тому, особисто мені, як людині котра голосувала за Самопоміч є НЕЗРОЗУМІЛОЮ ПОЗА цієї партії стосовно змін до Конституції. Звиняйте, панове, але се здається саме передвиборчою ПОЗОЮ а не ПОЗИЦІЄЮ.
Це, що стосується децентралізації....
Стосовно змін щодо Донбасу, то ( наскільки я розумію) ми виконуємо свої зобовязання за Мінськими угодами....якщо Самопоміч має кращі РЕАЛЬНІ рецепти лікування тієї "гангрнени" було би цікаво почути...але правда в тому що у нас три шляхи: виконання Мінська...військова кампанія з неминучими десятками тисяч загиблих...глуха блокада і загальноукраїнський референдум стосовно подальшої долі Донбасу( на мій погляд-найкращий варіянт).Влада вибрала перший, мабуть п.Меркель була переконливою...такі РЕАЛІЇ.

ПС. З тезою про НИЗЬКУ ефективність діяльності нової місцевої влади-ЗГОДЕН.
Юрко
3 Юрій Градовський (Юрко)   • 16:44:45, 29 Августа 2015 [Материал]

А жодної децентралізації бути не повинно.
Legal_Help
2 Василь Луценко (Legal_Help)   • 13:33:44, 29 Августа 2015 [Материал]

Моя суб’єктивна думка: "більше повноважень президенту, а то не зовсім зрозуміло хто куди рухається, а вірніше - зовсім не зрозуміло!".
Народ має хтось організовувати, якщо той сам не може, чи не хоче! Хто хоче, має глузд і розум - об’єднається, а хто ні...
І ще одне. Успішно керують країною люди, що:
- визнають свої помилки;
- вчяться і не повторюють їх;
- мають успішний досвід керування.
А тепер оцініть наймасштабніший бізнес в Україні з найменшою плинністю кадрів і найбільш розбудованим експортом, що забезпечує потік коштів в нашу країну!
Вперед - будувати світле майбутнє!

Читайте также на эту тему: