Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Олена Галагуза
 

Поліцейське свавілля по-житомирськи чи непорозуміння?

Автор: Олена Галагуза, 02 Февраля 2016, 20:43:54
Автор Олена Галагуза

Олена Галагуза

все статьи автора

Звертаюся як депутат Житомирської обласної ради до керівництва обласної поліції. Мені поскаржилися житомиряни щодо такої проблеми. 20 січня 2016 року у районі вулиця Козятинська, що на станції Бистра (неподалік силікатного заводу), була вчинена крадіжка з приватного автомобіля. Власники транспорту бачили (!!!), що витягли автомагнітолу сусіди. У ту мить їхав інший сусід і засліпив їх фарами свого транспорту, після чого ті стали тікати.


Після виклику правоохоронців події розгорталися дивним чином. По-перше, один із підозрюваних Володимир Зименко тікав, а родичі другого підозрюваного Юрія Мороза вихвалялися, що мають зв’язки у поліції і що їм нічого не буде (за моєю інформацією, це відповідає дійсності, тому додатково прошу перевірити факт). Скаржники посилаються на номер справи №0566. Справа зайшла у глухий кут, адже, за словами слідчої Ірини, як мені повідомили пограбовані, достатньої доказової бази про причетність чоловіків немає.


До речі, на Козятинській нерідко трапляються крадіжки. Тутешні мешканці добре знають сусідів-“героїв”, проте досі не наважувалися відверто свідчити про це. Випадок, про який мені стало відомо, сколихнув громаду, адже після появи силовиків почали говорити про те, що і в кого зникло останнім часом, але заяви не пишуть...


Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Валерій Рудик, зверніть увагу на цей випадок і повідомте, будь ласка, про хід вищевказаної справи. Також хочу попередити, щоб не чіпали людей, які наважилися говорити про системні крадіжки. Пам’ятайте, пане Валерію, що безкарність породжує свавілля.
Автор: Олена Галагуза
Олена Галагуза | 02 Февраля 2016 | Просмотров: 3102 | Олена Галагуза, поліція, Житомир, свавілля
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 0

Читайте также на эту тему: