Живой Журнал
ЖЖ инфо » Статьи » Авторская колонка » Ігор Шурпан
 

Клуб Елітарного Кіно: в Житомирі покажуть «100 фільмів за 100 хвилин» від #KISFF

Автор: , 25 Ноября 2015, 04:08:47
Автор Ігор Шурпан

Ігор Шурпан

все статьи автора

 Разом із багряним листям, першими холодами, шморгаючими носами та передчуттям близькості зими з’являємось і ми — всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин 2015». Вже четвертий рік поспіль із тисяч однохвилинних фільмів ми вибираємо «однохвилинну сотню», яка стане на варту твого позитивного емоційного фону.

Щороку однохвилинні фільми збирають біля екранів кінотеатрів тисячі глядачів від Ужгорода до Донецька, від Києва до Одеси, надаючи відновлюючий заряд випеченим літнім пекучим сонцем і стомленим мозковим клітинам та тонізуючи мозкову і творчу активність.

Якщо у тебе недостатньо часу для ста/десяти/одного фільму на тиждень/місяць/рік, якщо півторагодинна любовна мелодрама на ультрам’яких зручних кріслах із підстаканниками та місцем для попкорну в розважальних кінотеатрах переводять тебе до царства Морфея вже після ввідних титрів, якщо твій мозок вимагає нових форм та форматів, якщо в тобі на генному рівні ще живе першовідкривач та дослідник — знай, фестиваль чекає на тебе!

 

З самого початку існування фестиваль проходить у форматі експерименту, передусім експерименту над самим собою, адже гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

На злобу критикам, так вже вийшло, що «100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль екстремально короткого кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, а все чому? Тому що з класиками важко сперечатися: «Стислість – сестра таланту!» Тут ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно без обмежень за темою, автором та іншими факторами. І цей альманах вже не може дочекатися тієї дати, коли світло у залі згасне і білий екран заповниться зображеннями зі швидкістю 24 кадри в секунду!

 

Ігор Шурпан | 25 Ноября 2015 | Просмотров: 1653
Редакция "ЖЖ инфо" может не разделять точку зрения автора статьи
и ответственности за содержание материала не несет.
Комментариев: 1
amberis
1 Інгварь (amberis)   • 01:02:40, 02 Декабря 2015 [Материал]

Сайт для голосування відновлено!
Віддати свій голос за фільм що сподобався можна тут: http://100films.kisff.org/